Jump to content

Recommended Posts

Преди 2 часа, lukreciana написа:

Ма тия субтитри, дори на максимално време с програмата бързат с вихъра.

Нещо ми развалят гледането. Трябва да ги пусна на забавен каданс.

Едва изгледах трета.

 На мен си ми вървят супер. Аз си чакам утре 11.

Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал още го отлагам за гледане... Като ви чета и коментарите за субтитрите :unsure:

Обаче, така са му набрали китайките на Джан Хан - изкарват го направо перверзник, заради някои сцени в сериала и значително количество негативни коментари солят по негов адрес ( доколкото разбрах той е и продуцент и част от екипа за сценария). Ето една статия с компроментиращите сцени от сериала - награбил е своята колежка не как трябва, а китайците (по спомени и от други подобни случай) строго следят де са ръцете на актьорите :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Малки гърдички, просто му се плъзна ръката.:P

А за сутиена, май се чудеше как да я хване, и беше толкова съобразителен да я хване точно там.

Ама, да, изглежда извращенско, съгласна съм. И... на мен също не ми харесва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенщината е безумна  просто. Остана вече и как дишат да наблюдават. Иде реч за актьори на възраст, а не за малолетни все пак.

И това, че драмата няма да е хит е ясно от самото начало, понеже нямаме бедна девствена ореолка и шеф, дето да мре по нея до безпаметност. Те са хитови и гледаеми, щото това е мечтата на милионите пепеляшки и нали трябва да им се подхранва, че иначе скачат от покривите.

 

Главната, пък на мен ми е антипатична (актрисата, не героинята ) и  ми разваля картинката, но си гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди много ми се ходеше в Китаѝ, ама вече не искам да ходя, малолетните глупачки ми убиха желанието дори да видя Китайската стена. Актрисите не се жалват от посегателствa, но Фенките не спят.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да излезе по-добър от корейския.С многото серии загубиха темпото и искрата.

Десет години го мислил Джан Хан, две години го цензурираха и сега фенщината го атакува, заради ниския рейтинг. И след атаките гледанията доста се увеличават на принципа" лоша реклама няма". От мухата слон направиха за една ръка. В крайна сметка не е по обществена телевизия в семейното време, дето слагат ореолките пепеляшки и принцовете или възхваляващите партията. 

Нормални взаимоотношения между възрастни, даже наболяли проблеми разглежда, но на фенщината и идвало пошло. Странно ми е само,  как гейските не им идват пошли, а нормалните-да, ма карай, китайска им работа. 

Ще си го доизгледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще го догледам, но корейският си е класика. Далеко са още китайците от корейското майсторство.Но криза във филми и сериали има навсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...