Jump to content

Recommended Posts

FbdGar4X0AAEDcv?format=jpg&name=large

Off Topic

 

FbdGar7XwAAXrt8?format=jpg&name=large

FbZH2wvWQAAB3yq?format=jpg&name=largeFbZH2wzXEAEm6v9?format=jpg&name=large

FbZH2wuXEAAr2Rl?format=jpg&name=largeFbZH2wzWAAA1_iu?format=jpg&name=large

 

Gentlemen of East 8th (东八区的先生们)
Страна: Китай
Също така известен като: Dong Ba Qu De Xian Sheng Men
Година на излъчване: 2022– Август - 31 до 2022 – Септември – 18
Време на излъчване: Понеделник - Неделя 20:00
Жанр: Драма, Приятелство, Романс
Канал: Hubei TV, Mango TV, Tencent Video
Епизоди: 40
Режисьор: Xia Rui
Субтитри: Английски

 

Участват:
Zhang Han като Tong Yu
Du Chun като Guo Chong
Jing Chao като Xiang Xiao Fei
Huang You Ming като Li Jie Sen
Wang Xiao Chen като Xu Duo
Zhang Ya Mei като Yue Ziqian
Xiao Han като Liu Shengnan
Li Hao Fei като Ai Mi

 

Резюме: Сериала ще разкаже историята на Tong Yu, Guo Chong, Li Jie Sen и Xiang Xiao Fei, които са близки приятели от университета.
2020 г. в Шанхай инженерът по изкуствен интелект Tong Yu, университетският преподавател Guo Chong, управителят на марков магазин Xiang Xiao Fei и главният готвач на западен ресторант Li Jie Sen достигат зряла възраст. Те обаче са достигнали етап на най-ниска точка в съответните си кариери. Tong Yu е изправен пред трудности в изследванията и развитието, Guo Chong е изгубил страстта си към себе си пред стабилността на работата си, Li Jie Sen намира за трудно да преодолее препятствията, а Xiang Xiao Fei се бори между своите идеали и парите. Четиримата мъже също срещат любовта в живота си, но проблемите във връзката им са много по-сложни от тези в кариерите им. Изправени пред типична криза на средна възраст, те се подкрепят взаимно, докато търсят пробив във възходите и паденията. В крайна сметка четиримата мъже решават да прегърнат кариерата и любовта си в най-добрата си възраст и да тръгнат към една по-добра и по-зряла версия на себе си…
 

 

Онлайн с английски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обожавам го Zhang Han. Гледах трейлъра и смята, че сериала ще си струва. Как ще издържа да не се закача онгоинг не знам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейските джентълмени са ми в любими, сериалът, който ме накара да се регистрирам във форума.

Няма как да пропусна и китайския римейк с толкова отбрани Убавци, начело с харесвания  Zhang Han.

И се връщам да допълня. Субтитрите на горния линк са на 15 езика.

 

 

 

 

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

О, Джан Хан?! Ма как, бе. Аз заради този актьор съм готов с костюми да ходя ден и нощ. Благодаря от сърце за темата.

 

Нали!:282:

Преводът на на няколко езика дето пробвах излиза ужасен, но сериалът обещава да е свежарски. Не са направили копи-пейст китакците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пробвах, но ужас някакъв. Явно е пуснато през преводач и каквото се е получило. Ще изчакаме няколко дни и смятам, че поне английски ще се появи.

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първа. Бе нашите момчета много кадърни ги изкараха. Само къде живее нашия, всичко роботизирано.

И се запозна нашия инжинер доста интересно с мацката. В чужд хотел  в чужда  стая. И си плати. Забавно и позитивно, обещаващо начало.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и втора изгледах. Четири са пуснали днес.

Определено е купон. Две години художественият съвет на ПМ го цензурира, но се надявам да не са го окепазили.

Първият епизод започна с предистория, както беше корейския, но нататък разчупиха калъпа. Ясно е вече и кой на кой отговаря в корейския, макар професиите да са разлини. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес ще гладам, ама да питам: Не ви ли пречат субтитрите? Малко се притеснявам качествен сериал с машинен превод да гледам, че може голяма част от чара на драмата да се заблуди в превода.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чарът на Джан Хан ти е достатъчен, усмихнат, щастлив и супер чаровен, за него не ти трябват субтитри.

Па и мацката-зам.директорката фаща око.  Има и голота за женската аудитория

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да се появят и засветни субтитри, макар сериалът да не е от бозавите за бос и чистачка, дето имат широка аудитория и ги превеждат всички наред.;) Все пак едва вчера тръгна. Тия са  по-скоро официалните за зарибявка явно, защото трети и четвърти епизод са достъпни за членове на канала само. 

Едно видео с героите, актьорите и възрастта им

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, lukreciana said:

Чарът на Джан Хан ти е достатъчен, усмихнат, щастлив и супер чаровен, за него не ти трябват субтитри.

Па и мацката-зам.директорката фаща око.  Има и голота за женската аудитория

Чарът на Джан Хан не ми влияе особено, много го ценя като актьор и обичам да го гледам облечен с костюм, че страшно добре му стоят. Гледам и завиждам, но се надявам наистина на добри субтитри, защото след изгледаното определено проявявам интерес към сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах сериите наново на горния линк. Съвсем друго нещо. Словоредът си е идеален и си  е добре направено. Налитайте без колебание. Сериалът е супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам много време напоследък и по лъжичка ми идва съвсем достатъчно. 
Още един линк за същия авто превод, но търпим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма тия субтитри, дори на максимално време с програмата бързат с вихъра.

Нещо ми развалят гледането. Трябва да ги пусна на забавен каданс.

Едва изгледах трета.

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...