Jump to content

Mental Coach Je Gal Gil (2022)


Recommended Posts

FZ1jXF7aAAEQe4A?format=jpg&name=large

 

Mental Coach Je Gal Gil (멘탈코치 제갈길)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Mentalkochi Jegalgil
Период на излъчване: 12 септември 2022 – 1 ноември 2022 г.
Време на излъчване: Понеделник – Вторник 22:30
Жанр: Спортна драма
Канал: tvN
Епизоди: 16
Режисьор: Son Jung Hyun (When My Love Blooms, Should We Kiss First?, Temptation of an Angel)
Сценарист: Kim Ban Di (Special Labor Inspector Jo, Angry Mom)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Jung Woo като Jegal Gil
Lee Yoo Mi като Cha Ga Eul
Kwon Yool като Ku Tae Man
Park Se Young като Park Seung Ha
Yoon Joo Sang като Jegal Han Ryang
Moon Sung Geun като Park Seung Tae
Gil Hae Yeon като Sim Bok Ja
Moon Yoo Kang (문유강) като Lee Moo Gyeol

 

Резюме: Спортна драма за бившия национален състезател по таекуондо Чегал Гил (Jung Woo), който се отказва от спорта, след като предизвиква скандал. Той става ментален треньор, за да помага на бивши професионални спортисти, които са се пенсионирали, и на настоящи спортисти, които са изпаднали в криза…

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средна работа и то основно заради "спортните" сцени. Ужасно некадърно и дразнещо заснети! И основният проблем на корейските "спортни" сериали-не могат да намерят актьори, които поне малко да приличат на спортисти. Тук ни пробутват някакви уж състезателки по шорттрек с тела като ходещи скелети и никаква следа от мускули по тях! Отврат! В Корея явно нямат интернет, за да намерят някоя снимка на спортистка по шорттрек и да видят какви мускули на краката има! Тук ни пробутват някакви хърби с крака като щеки, които биха умрели от изтощение още на първата обиколка. Истинска спортистка Сравнете я с хърбите от първа серия.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми доста и продължавам да си го гледам. За мен актьорите добре се справят със спортните сцени. След като сериала е спортен не очаквам истински спортисти в него. А съм гледал Weightlifting Fairy Kim Bok Joo  който беше страхотен сериал. За мен важни точки в тоя сериал са насилието в корейският спорт, старшинството по възраст, когато възрастните могат да бият младите както си искат.  Напомня ми за казармата. "Тактиките" в шорт-трека. Jung Woo  е чудесен и комичен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериал става все по добър.  Спорта изостава малко на задна линия, сега основно има романтика и ръкопашен бой. Корейският спорт е мама миа.  Корупцията е силна там.  И главния се опитва с юмруци да раздава правосъдие. Взе да се заформя негласен романтичен триъгълник. С доста неясен изход. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала свърши , хареса ми. Интересен сюжет. 

Off Topic

Само, си мислих че главният ще бъде с докторката накрая, ама явно не съм познал.  Тя горката остана прецакана.  Какво ли не направи за него.  Нямаше голяма логика да започне връзка със спортистката, и той не беше първа младост.  Но в любовта не винаги има логика.  Леко съм разочарован от края все пак. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...