Jump to content

Recommended Posts

Аз като спец по дървените мъже, да ви кажа, че борсукът ме дразни с абсолютната си безизразност и вдървеност. Нещо не може да ме убеди, че е влюбен в Минчето. Блясък в очите поне малко трябва да има. :D Тя иначе грее около него.  Но вече взеха да се изчерпват откъм сюжет. 
Понеже заспах на епизода от вчера, моля някой да ми обясни моят човек защо се отказа от актьорството. Усещам че усилено го тикат към бившата на борсука, но дано не се събере с нея. 
Борсукът ако се вземе с Мадам Ю, ще е най-голямото шоу.:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоя човек се отказа от актьорството за да спаси Джейми от  опитите на брат му да я тормози. 

Off Topic

За тази цел той трябваше да разкрие че е  от Кангджин  груп.   И по тоя начин спира брат си да задява Джейми.  Няма как  да задява бившата годеница на брат си.  Не и в Корея.  Но дали трябваше заради това да се откаже от актьорството не знам.  Това пък го направи може би  за да се върне в  Кангджин  груп  и така да защитава майка си.  Като син на Кангджин  груп има повече власт предполагам. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.11.2022 г. at 20:25, gig911 написа:

Възможно е тя да си пада по такива затворени и сериозни мъже.

 

На първо място е различен от всички типажи мъже, които е срещала или които дадоха да е срещала. Съдията е стеснителен, но първичен. Той не знае как да говори "политкоректно" с жените и си казва точно това, което мисли. Грижовен е по свой си непохватен начин, но пък е честен и добронамерен. Актьорчето също е искрен и грижовен, доста по-ошлайфан от съдията. обича я и й го показва, и тя добре го разбира. Но все си мисля, че причината, за да я обикне от първата им среща не е ок за нея. Някой непознат да се появи и да фризира брат ти в стил спагети болонезе и то пред авторитети, чието обкръжение пълзи в краката им, може да е достойно за възхищение като израз на младежки бунт към въпросните сноби, но не и причина за любов. 

Редактирано от 42°10'24°30'
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свърши сериала, началото по интересно, към края не толкова.

Off Topic

След редовната раздялата  се събраха отново. Имаше малко майтапи там около сватбата, и след като се отказаха от нея всичко се оправи.  Актьора се върна към това което обичаше да прави.  Нещо там с адвокатката май взе да се случва. Майка му веднъж застана на негова страна. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех че го изгледах и заслужава да отбележа, че това е вторият ми изгледан сериал с Минчето след Хилъра. Не е защото актьорите не са ми харесали в другите й сериали, просто от сюжетна гледна точка, не можах да ги изтърпя. 

Допадна ми финалът тук, затвориха всички сюжетни линии и нищо висящо или неизказано не остана. Минка беше на ниво, както и всички останали, с лека забележка към адски дървената игра на Съдията, но поне в последните серии живна и показа емоции. 

Може би най-силни ми бяха сцените

Spoiler

с майката на Хе Джин като най-накрая го защити и му каза да следва сърцето си, както и семейството на Ганг Нам, които като разбраха, че ще става известен, се успокоиха, че има бъдеще и за него, и го приеха такъв какъвто е. 

Приятен и ненатоварващ сериал като цяло. 

 

Специална фотосесия на каста за COSMOPOLITAN Korea Magazine - October 2022. :icon_sunny:

 

FhXG_zZXEAQPGNG?format=jpg&name=medium     

Spoiler

FhXHBx2WAAE_PH7?format=jpg&name=large      FhXG_zbXoAA9xPC?format=jpg&name=large

 

FhXG_zdWYAImbI1?format=jpg&name=4096x409

 

FhXHnJiWYAEs9x1?format=jpg&name=large     FhXHnJkXoAAXqWp?format=jpg&name=large

 

И една усмивка от Канг Хе Джин - Ким Дже Йонг:wub:

FhTO-mZacAEfznW?format=jpg&name=medium

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан с много превъртане. Имаше доста нелогични моменти като това

Off Topic

че никой от фенките на артистчето не нападна главната, тя си се разхождаше съвсем свободно по улиците. Като ги знам как млатят такива като нея...:nunchako:

Колегите на съдията много леко приеха това че " жена му" е гадже на артиста.

Майката на артиста през целия сериал му крещеше да се върне във фирмата да работи, а накрая видиш ли- да си живеел както иска:huh:?? И накрая, когато ГГ си разреши проблемите с семейство на артиста, взе че я хвана срам да се вижда със съдията.

Всичките тези ревове в 16та серия безсмислени.

А бе за мен издишаше от всякъде този сериал.

Разочарована съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...