Jump to content

Recommended Posts

Преди 6 часа, gig911 написа:

Шанса да има дърпане за ръка е много нисък.  Защото тогава може да се получи двойно дърпане с Джейми по средата.  По вероятно е бурсука да направи кръгом и да се изнесе през вратата.  Той стимул да се присъединява към тройката няма.

Не знам дали ще има дърпане, но

Off Topic

съдията бързо ще реши проблема ;)

 

1366083463_.png.52caf8566755ae481c6da2e90be17b28.png  "Той току що открадна съпругата ти."

 

Редактирано от Amaia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново хубава серия  , с доста интересни моменти. Ще им простя , че се дърпаха  без разрешение.  Да направя едно предположение, актьора ще свърши с адвокатката.  А бодигарда ще свърши с мениджъра със счупената ръка.  Ето още две конспиративни теории от мен. Разбрахме как главният се е запознал с бившата си. То това май беше една рядка възможност той да се сближи с някого.  Не знам защо мрази леля си и семейството и, тоя въпрос ме гложди.  Нали се срещна веднъж със свой братовчед. Все пак тя го взе в нейната къща, въпреки че там нещо не можаха да се сближат.  Мадам Ю явно ще се намеси сега където не трябва, и ще иска да разруши това което видяхме в края на серията. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се дразня, като почнат да ми показват глупости. Един минимум 80 килограмов мъж, се напи като талпа от  бутилка соджу с 20 сока,  а една 35 кила с мокри дрехи  анорексичка, изпи две  големи бутилки концентрат, ликьор(още по-зле) или каквото е там и не и личеше особено да е пияна.

Цяла серия - мъка, мъка и циклене с тия повторения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само  под секрет:

Off Topic

носенето на алкохол има много малко общо с килограмите на човека, който пие. Доста по-голямо значение имат двата ензима, които се грижат за разграждането му в организма. И по-конкретно в какво количество са. С очите си съм виждал един чичо, който да е бил не повече от 50-на килограма, как "хвърли" в гърлото си 2х200 в рамките на минута и си тръгна като първия човек.

 

Редактирано от 42°10'24°30'
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, 42°10'24°30' написа:

Само  под секрет:

  Скрий съдържанието

носенето на алкохол има много малко общо с килограмите на човека, който пие. Доста по-голямо значение имат двата ензима, които се грижат за разграждането му в организма. И по-конкретно в какво количество са. С очите си съм виждал един чичо, който да е бил не повече от 50-на килограма, как "хвърли" в гърлото си 2х200 в рамките на минута и си тръгна като първия човек.

 

 

Без секрет.

Генетиката си е генетика, но активността на ензимите се влияе също от пол, възраст, раса, тегло, индекс на телесната маса, големината на черния дроб и още и още. Така съм учИла.

Мисълта ми  горе беше, че  съвсем не беше нужно заради една мижава целувка,  да  дават, че пие кило и канче, защото при подобна изцепка, трябваше да е в спешното. Аверчето даже си ходкаше нормално за манджа- да не повярваш при толкова пиячка! 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е първият корейски сериал, в който някой от героите изпива 1-2 бутилки уиски и после се разхожда наоколо и обяснява колко е пиян, така че вече съм им свикнала.

А актьорчето каза, че е пил много малко, всичко е изпила мацката.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula, не съм коментирал активността на конкретните ензими, а количеството им в организма на всеки отделен човек. Точно заради тази разлика един изпива "кило и канче", а друг се матира от 100 мл. Килограмите в това уравнение остават на заден план, ако изобщо присъстват в него. Иначе най-можещите пиячи щяха да са само дебели човешки индивиди или поне такива от 80-90 оки и нагоре. И сигурно щеше да има по ресторантите и магазините табели с надпис "Не се сервира/продава алкохол на лица под 80 кг." и кантарче под тях. ;) (казано в кръга на шегата)

 

Иначе ти разбрах мисълта още от първия коментар. Не че я споделям де, но не я и оспорвам. 

Редактирано от 42°10'24°30'
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там пият за да рекламират, дали дадено питие или че пиенето е хубаво нещо.  И не за първи път  зрял мъж помирисва една чашка и пада пиян.  Там са уникални просто.  Използват пиенето според  нуждите на сюжета.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе много внимание обърнахме точно на този момент от филма. Обаче ние не знаем реално дали е изпил само бутилка оризова корейска водка, която е между 360 мл. и 400 мл.  и 20 сока с нея. Толкова ни даде да видим камерата. Съдята е човек, който не пие по принцип. Освен това успя да отиде при главната, а тя беше до дома си. Следователно минало е време и не е паднал веднага като талпа. После се сби с актьорчето. Кога по-точно е нормално да му се преспи под влиянието от опиянението на алкохола? Да направим анкета във форума как се чувства всеки при 4х100, изпити в рамките на сравнително кратко време?

Редактирано от 42°10'24°30'
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та 10-та серия , какво да кажем за нея?

Off Topic

Бившата взе нещо много да си вярва и да се меси не където трябва.  На главната ще и е трудно с борсука, колко пъти я залива със студена вода и после и разтапя сърцето.  И накрая финала  е  да потънеш в земята направо.  Ама то можеше да се очаква. Ще има доста да се срамуваме и обясняваме в следващата серия.  Не знам как може да се излезе от такова положение.  А главният тъкмо започна да се разбира с колегите си на работа.  Ще трябва да чакаме за реакции до следващата седмица.  Дали ще се затвори отново? Колко много ще се разсърди на Джейми ,че така го унижи.  Явно връзката им ще бъде поставена на сериозно изпитание.  И предполагам бившата ще иска да се възползва от това, както и Мадам Ю да опита да пробута брака между двете групи.  Буря се задава. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, gig911 написа:

Та 10-та серия , какво да кажем за нея?

 

 

 Скучна в 75% от съдържанието. Даже пиячка няма, та да бистрим ензимите;).Той поради това предполагам  и рейтингът е паднал под 3 , което за tvN си е провал.

А, да, може да обсъдим менюто за закуска и сервирането.:D

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако не бяха плочкаджиите в последната серия на Love is for Suckers и там нямаше да има какво да се коментира. Ама мъжката аудитория останахме валат. :D Да вземат малко и онези кукли да ги пуснат по бански поне.

 

Иначе тук четох, че спада на рейтинга идвал, щото артиста дето играе съдията не им харесвал на зрителите. Как беше: "Глас народен, глас Божи"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като ги знаем тия кукли колко са слаботелесни, по добре да не ни се показват по бански. Манекенките на бански имат с какво да ги напълнят.  Иначе тук почнаха някакви странни неща да се случват.  Главната е хваната в крачка с актьора ,  ама после половин серия се разхожда с него по улиците без да се притесняват ,че някой може да ги види и снима.  Това е против всякаква логика. Добре ,че снимките били леко размазани. Не разбирам какво една жена може да намери в такъв борсук като главният.  Семейното събиране мина добре, жалко че никой не припадна на него. Не знам дали Джейми се е отървала окончателно от това семейство. Адвокатката и тя както Мадам Ю си крои свои си планове, но явно без кръчмаря. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките май ги размаза екипа на актьорчето, т.е. са успели да накарат медиите да ги размажат. 

 

Изглежда, че за главната следва изповядване на греховете за цялата й самодейност, изкупление, опрощаване и вече да си избере пътя в живота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм тийм Канг Хье Джин и тая ако се събере накрая с бурсука, режа вени. :slap: То е против всяко корейско клише, предвид че с актьорчето имат някаква среща назад в минало и в това число, че тя  е първата му любов и т.н и т.н. Бурсука да си зима старата жена и да си седи мирен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега малко по сериозно , преди да гледам днешната серия да кажа защо си мисля че главната трябва да бъде с борсука.  Първо нейната среща с актьора е само в неговата памет,  тя най-вероятно тогава изобщо не го е отразила на онази семейна среща.  И тя беше единствената семейна среща.  Те повече май не се бяха срещали.  Обикновено  срещите от миналото в корейските сериали имат по дълбок смисъл и главните най-често дори са приятели.  За него тяхната среща може би е променила живота му, но за нея е била път към свободата.  Тоест да се отърве от неговото семейство.  Както и от своето.  От друга страна тя  има 5 годишна връзка с борсука,  дори без да броим и бракът им.  Възможно е тя да си пада по такива затворени и сериозни мъже.  Срещите им може да не се били фойерверки и падащи звезди, но може би са били това от което тя е имала нужда. Един кът на спокойствието.  Защото тя е имала и други клиенти в това време.  А този си е плащал винаги навреме и не и е създавал проблеми.  Може би е тя погледнала зад неговата фасада и  е видяла неговите рани, подобни на нейните.  Но всеки от тях ги е лекувал по различен начин.  Той се затваря , а тя се смее насила.  Актьора освен да се бунтува , е доста далече от техните преживявания.  Тя едва ли може да гледа сериозно на него, и да го възприема по различно от  съквартиранта си например.  Мисля ,че  борсука е този който и дава това което и е нужно.  Спокойствие , стабилност.  А актьора не може да се справи с котката си,  къде ще се справи с  жена като Джейми?  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...