Jump to content

Recommended Posts

Като чета колко отчаяно търсите логика в действията на персонажите, направо ми идва да зарежа драмата. @Lawandula е права. Всичко се снима на момента и се излъчва. При далеч по-добри сценарии има фалове, а тук няма какво да ги броим. Край нямат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да коментирам колко съм отчаян да търся логика, където според вас я няма ( все едно добруването ми зависи от това ), но тогава в темите към филмите защо са позволени коментарите? Не съм си представял, че обмяната на наблюдения и предположения могат да откажат някого от това да гледа някой филм. Още повече, че не виждам някъде да е изразено мнение "за" или "против" качествата на драмата от хората, които визирате. Лично за мен не е проблем дали споделям нечие мнение или не. 

 

Надявам се, че няма да възприемете погрешно написаното по-горе като опит за заяждане или нещо в този дух. :)

Редактирано от 42°10'24°30'
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделяйте, споделяйте, не виждам някой да има против. Тъкмо може най-после ОНАЯ тема със 70 страници да загуби  рекорда.:DМного се мъчиха, но резултат до сега няма.:28558:

  • Харесвам 2
  • Мерси 1
  • Хаха 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Lawandula said:

Споделяйте, споделяйте, не виждам някой да има против. Тъкмо може най-после ОНАЯ тема със 70 страници да загуби  рекорда.:DМного се мъчиха, но резултат до сега няма.:28558:

Ако никой не ми каже коя е тази тема от 70 страници, ще умра от любопитство и съвсем нелепо ще загубите един вече поостарял член на форума.

А относно коментарите, колкото повече, толкова по-добре. Само не знам защо някои съфорумци се сърдят на тези, които от 11-12 години гледат корейски и други източно азиатски сериали и са виждали отлични такива. Ами изградили сме си изисквания на база вече видяното и се чувстваме измамени, когато качеството не съотвества на това, на което сме свикнали. Нито един мой, и не само мой, негативен коментар не е насочен срещу коментиращ. Сериалът явно се гледа, което е добре. Коментира се, което е също добре. Всеки си има мнение за него и си го споделя. Това е още по-добре. Идея нямам какво поражда недоволството, което вероятно не само аз долавям.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, bond написа:

Ако никой не ми каже коя е тази тема от 70 страници, ще умра от любопитство и съвсем нелепо ще загубите един вече поостарял член на форума.

 

Аз за тази се сетих, но пък тя е със скромните 55 – не знам дали Лавандула е иала предвид нея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, bealonenomore написа:

 

Аз за тази се сетих, но пък тя е със скромните 55 – не знам дали Лавандула е иала предвид нея. 

 

Точно тя. Не знам защо ми е останало да са 70 страниците. Толкова коментар бяха и спорове, че може и изтрити да има. Но все още държи първенството. Мъчиха се някои съфорумци, да я достигнат по едно време :P, но не успяха.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, дами. Ми то може съотносими да са двата сериала. Онзи вече съм го позабравил, но този явно разпали духовете. И не само в нашия форум. Малко по американски стана - няма лоша реклама. Щом говорят за теб, няма значение добро или лошо. То и нашенска поговорки за това си има. Лично аз харесвам актрисата и с удоволствие гледам нейните драми. То и тази заради нея гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, съотносими- едва ли. Там имаше сложни геометрични фигури, як лош дразнител, а мозъкът на  героя на Мин У беше  ненаредим пъзел. За края, да не говорим- мат за драгия зрител. Това ми държи първенството за всички времена. 

Та този тук, има много малко предпоставки да предизвика бурна клавиатурна дискусия, по-скоро чуденки. Пък и липсва в заглавието драма.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментирах с уговорката, че съм го позабравил. Ще се съглася с теб, още повече, че тук за четири епизода вече започнах да се отегчавам. И никой да не бърза да ме бие. Излезе ни име на отбор вечни контри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, bond написа:

... Само не знам защо някои съфорумци се сърдят на тези, които от 11-12 години гледат корейски и други източно азиатски сериали и са виждали отлични такива. Ами изградили сме си изисквания на база вече видяното и се чувстваме измамени, когато качеството не съотвества на това, на което сме свикнали. Нито един мой, и не само мой, негативен коментар не е насочен срещу коментиращ. Сериалът явно се гледа, което е добре. Коментира се, което е също добре. Всеки си има мнение за него и си го споделя. Това е още по-добре. Идея нямам какво поражда недоволството, което вероятно не само аз долавям.

 

bond, не ми е ясно къде виждате сръдня в написаното от мен. Постарах се максимално добронамерено да се обърна към вас, именно, за да не останете с подобно впечетление. Вероятно сте вложил съвсем различен смисъл в първото си изречение в коментара по чийто повод беше реакцията ми. Обаче ако се замислите отново върху написаното от вас и може би ще видите, че може да се тълкува двуяко. Все едно обиждате хората, които са писали и все едно им налагате мнение върху кое си струва да пишат и върху кое не. Не мислите ли, че така неволно може да накарате някои коментиращи ( не конкретно само в тази тема ) или такива, които се колебаят дали да пишат да си наложат автоцензура и да се откажат? Този форум не е ли именно за това - да се коментират филмите? Колкото повече коментиращи и по-различни коментари, толкова по-добре. Това беше смисъла на реакцията ми.

 

Що се отнася до опита - хубаво е, че има хора като вас с подобен стаж в азиатското кино. Но все пак не съдете по "корицата" - и аз гледам от около малко над 8 години. Главно корейско, тук-таме японско и китайско. Нямам стаж като вашия в този форум от гледна точка на броя мнения, но това не означава, че не съм го чел и поне малко си нямам представа от него. И също знам, че драмите се снимат в момента на излъчването им. И повечето пишещи ги знаят тези неща. Разликата между мен и вас е, че сме на различни мнения и по различен начин гледаме този, а вероятно и други сериали. И останалите  са по същия начин. Виждате ли нещо лошо в разнообразието? Защо не се отпуснете малко? От всеки филм ли очаквате да е шедьовър? Всеки сериал ли трябва да е перфектен?

 

@Lawandula, в тази тема само тренираме за рекорда. Няма да е тя шампиона.:D Когато го атакуваме, ще ви поканим и вас да помагате. ;)

Редактирано от 42°10'24°30'
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@42°10'24°30', тя ОНАЯ тема, като Стефка Костадинова. Много тренираха и тренират, но рекордът все си е неин.:D

Но дай Боже да имам удоволствието да коментирам с всички ви  за новия рекорд. Живи и здрави! И коментиращи!

 

Колкото до това, че някой се притеснявал да напише мнение, ами толкова по-зле. Като не се уважава сам,  дотолкова, че да изкаже мнение, след като го има и да го аргументира,  било то различно, няма как да му се помогне. Не може човек да е харесван от всички и това да е причина за притеснение, според мен.За какво е иначе  форума, ако няма мнения, спорове, закачки и забава.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да спамим темата. Изобщо не става дума за вас в нито един мой коментар. Изразих се принципно. За всеки един сериал, както и за този, има харесващи, не толкова харесващи и изобщо не харесващи драмата. В случая аз съм гладащ и за момента с неустановено окончателно мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Lawandula написа:

...Колкото до това, че някой се притеснявал да напише мнение, ами толкова по-зле. Като не се уважава сам,  дотолкова, че да изкаже мнение, след като го има и да го аргументира,  било то различно, няма как да му се помогне. Не може човек да е харесван от всички и това да е причина за притеснение, според мен.

 

Наистина последно от моя страна по въпроса. Би било хубаво всички хора да са по-отракани, но не са. Но пък това не означава, че нямат какво ценно като коментар да добавят към мнението на останалите. Сигурно и ти си имала нужда в някакво ново за теб начинание да бъдеш леко окуражена в началото. На някои им е необходимо малко време да се очупят. Това по принцип.  И като ги пиша тези неща, не се опитвам да се представя за светец. 

 

Иначе имаш страхотно чувство за ирония. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/3/2022 at 12:57 PM, Lawandula said:

 

Точно тя. Не знам защо ми е останало да са 70 страниците. Толкова коментар бяха и спорове, че може и изтрити да има. Но все още държи първенството. Мъчиха се някои съфорумци, да я достигнат по едно време :P, но не успяха.:D

Лав, предавам ти щафетата! Поеми каузата и се постарай :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Чингулинка написа:

Лав, предавам ти щафетата! Поеми каузата и се постарай :yes:

 

Чингу, не  става. Стара съм вече за рекорди. Нямам нито мераци, нито амбиции, камо ли пък, без да искам,  да взема  да  преча на някой да се изявява.

Зяпам си за забавление и коментирам, като ми е интересно и харесвам актьорите или обратното, но май напоследък по инерция и по навик, а не като преди за забавление, защото наистина беше забавно.

Тук ми е любопитно единствено ще разчупят ли клишето сценаристите, да я оставят мадамата с тоя, де го не слуша главата, щото са си лика прилика, пък забележи, се засичат и като  деца;),  или ще я лепнат за сигурното- бастуна, да го култивира(най-вероятно). Не вярвам като в ОНЯ,  да им стиска да докарат до тройка.:28558:

Та, ще метна един финален коментар, ако развитието е интересно и го догледам.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема да се сгодя за Минка, че да има драмата неочакван край. Но е факт, че не коментираме вече с хъс. Ама да живее спама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

52 minutes ago, bond said:

Да взема да се сгодя за Минка, че да има драмата неочакван край. 

Това събитие ще сложи драмата в малкия си джоб. Да действаме ли?:D С Чингулинка сме първи пушки да ходим да искаме булката, но трябва да я хванем между разводите, че иначе от времева гледна точка се забатачва работата. 

 

Относно сериала, след 3 епизода е под очакванията ми, които не са били особено завишени. Клонът е напът да се пречупи и да падна от него с гръм и трясък. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да изчакаме до 10-ти епизод и ще решим какво да правим с булката. Нека и дадем шанс сама да си избере жених / последен/ и ако много се затрудни, ще се сгодяваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, bond said:

Да взема да се сгодя за Минка, че да има драмата неочакван край. Но е факт, че не коментираме вече с хъс. Ама да живее спама.

Ама моля ти се, @seal_reinforce ще позволи ли? Все пак по азиатска традиция, може след още две-три години да реши да се завърне при тебе и ти разбира се трябва да я чакаш :896767:

3 hours ago, bond said:

Да изчакаме до 10-ти епизод и ще решим какво да правим с булката. Нека и дадем шанс сама да си избере жених / последен/ и ако много се затрудни, ще се сгодяваме.

Абе ти не си ли взе поука? Хич не я чакай да мисли много! Предния път се замота дълго време в нерешителност и накрая си остана без годеница <_<

@jira Готова съм, когато кажеш тръгваме! Аз ще взема борсука, ти ще вземеш чебола, а ако остане място в куфара, ще донесем и Минка на Бондчо

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...