Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

Fa0ESJ2aAAAsow-?format=jpg&name=4096x4096

FaPxhkjakAAV7Ks?format=jpg&name=4096x4096

 

Love in Contract (월수금화목토)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: WolSooGeumHwaMokTo
Период на излъчване: 21 септември 2022 – 10 ноември 2022 г.
Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 22:30
Жанр: Романтична комедия
Канал: tvN
Епизоди: 16
Режисьор: Nam Sung Woo  (My Roommate Is A Gumiho, Old School Intern, Kill It, 100 Days My Prince, Weightlifting Fairy Kim Bok Joo)
Сценарист: Ha Goo Dam
Субтитри: Английски

 

Участват:
Park Min Young като Choi Sang Eun
Go Kyung Pyo като Jung Ji Ho
Kim Jae Young като Kang Hae Jin
Jin Kyung като Yoo Mi Ho
Kang Hyung Seok като Woo Kwang Nam
Park Chul Min като senior manager
Park Kyung Hye като Kim Yu Mi
Oh Ryoong като Kang Sun Jin

Ahn Suk Hwan като Jung Kil Tae

 

Резюме: Сериалът разказва историята на Че Санг Ън (Park Min Young), чиято работа е да се преструва на съпруга на необвързани хора, нуждаещи се от партньор за различни събития. Че Санг Ън се забърква с Чонг Джи Хо (Go Kyung Pyo), с когото има сключен  изключителен договор за понеделник, сряда и петък, и с Канг Хе Джин (Kim Jae Young), с когото подписва нов договор за вторник, четвъртък и събота…

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей с тия договори нещата винаги се объркват. И Park Min Young  да вземе да хапне малко ,че лицето и съвсем се е издължило.  А какви бузки имаше преди. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега, когато съм била на романтична вълна и съм подхващала нещо с Park Min Young, не съм оставала разочарована. Така че го слагам в списъка.

Обаче ще си го пазя за някой дъждовен ноемврийски уикенд, за да мога да го изгълтам наведнъж :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състояла се е онлайн пресконференция за сериала. Минчето е направила доста добър избор на рокля. :icon_sunny:

 

На въпроса дали се чувства притеснена от това, че е известна като богинята на романтичните комедии, Мин Йонг отговори: „Вместо да се чувствам под натиск, чувствам се благодарна. Като актриса получаването на титла е чест. Съсредоточих се върху това какво мога да направя, за да покажа героиня, която постепенно израства по начин, който отговаря на възрастта й.“

Това ще е първата романтична комедия за Go Kyung Pyo след ролята му в “Jealousy Incarnate" през 2016. Актьорът твърди, че с Минчето имат отлична химия и ни очакват забавни моменти със сериала. 

Ким Дже Йонг е благодарен, че е поканен да участва в ром ком, предишните му роли са доста тежки и емоционални, така че ни предстои да видим друга страна от актьора. Казва че е научил доста от Go Kyung Pyo за играта в този жанр. 

 

Go-Kyung-Pyo-Park-Min-Young-Kim-Jae-Youn      Go-Kyung-Pyo-Park-Min-Young-Kim-Jae-Youn

 

Spoiler

Love-in-Contract-1.jpeg     Kim-Jae-Young-Go-Kyung-Pyo.jpeg

 

Kim-Jae-Young-2.jpeg      Go-Kyung-Pyo-5.jpeg

 

Park-Min-Young-6.jpeg     Go-Kyung-Pyo-Park-Min-Young.jpeg

 

Kim-Jae-Young-Park-Min-Young.jpeg

 

 

Нана ще има участие в сериала.

Нана ще се появи в епизодична роля като популярна актриса, която се оказва въвлечена в слухове за връзка с Kang Hae Jin (Ким Дже Йонг), след като участва заедно с него в драма. В новоиздадена снимка от предстоящата драма, Нана гледа ядосано Ким Дже Йонг, докато той изглежда неудобно и избягва погледа й, повдигайки въпроса какво би могло да се е случило между двете звезди.

 

Хъм, не знам още за Минчето, но с Нана правят двойка. :D Уф, трябваше да играе с дългата коса тук Ким Дже Йонг. :wub:

Nana-Kim-Jae-Young-2.jpg

 

Spoiler

Nana.jpg

 

Чакам 1-ви епизод днес! :icon_sunny:

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама много сладко се оказа това. Първа серия толкова ми хареса, че постоянно гледах колко остава до края й и не исках да свършва. Минчето си я обичам, вярно, че е много изкльощавяла и поостаряла, но още пръска чар от екрана. Двамата главни са си готини, единия голям бурсук го играе, аха да го изкарат и сериен убиец ( но ние си знаем, че само ни хвърлят прах в очите), другия разглезено актьорче, плейбой, че и чеболче, та забавно е и около него. Минчето голяма мъжемелачка, макар и фейк, 12 развода в биографията, чак и тя се стресна от цифрата :282:. Бонус е бившия й съпруг гей, който й е приятелче и съквартирант и с него голям смях особено, като тръгна да сваля актьора :es:. Освен романтика и забавление си имаме и мистерия, както със серийния убиец, така й с миналото на главната. Така, че очаквам с нетърпение следващата серия и се надявам сериала да задържи това темпо и интереса ми. Странно ми е, как никой екип не го е обявил за превод определено заслужава български субтитри сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, desini said:

Минчето голяма мъжемелачка, макар и фейк, 12 развода в биографията

Малко оф топик, но това ми напомни как в "Двама мъже и половина" майката на Чарли Шийн сваляше някакъв добре изглеждащ господин.
Сяда до него, поглежда го знойно и му казва:
- Много приличате на петия ми съпруг...

Мъжът я зяпва впчатлено и я пита:

- Госпожо, колко пъти сте се омъжвали?!?

- Четири - отвръща тя. 
:lol2: :lol2: :lol2:

Така де, да се счита за предупреден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, desini написа:

Ама много сладко се оказа това. Първа серия толкова ми хареса, че постоянно гледах колко остава до края й и не исках да свършва.

 

След този възторжен отзив едва се въздържах да не си го пусна, но успях да стисна зъби и да търпя. Такива сладурски неща обичам да приемам в големи дози наведнъж, дори и да рискувам да получа диабет :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментарите. Това ми е в списъка за гледане. Довършвам един и почвам този.

3 minutes ago, Amaia said:

 

След този възторжен отзив едва се въздържах да не си го пусна, но успях да стисна зъби и да търпя. Такива сладурски неща обичам да приемам в големи дози наведнъж, дори и да рискувам да получа диабет :D

Навън вали. Температурите са ниски. Времето е само за романтични сериали. Можеш да го почваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, bond написа:

Благодаря за коментарите. Това ми е в списъка за гледане. Довършвам един и почвам този.

Навън вали. Температурите са ниски. Времето е само за романтични сериали. Можеш да го почваш.

Е, цяло лято слънце и мацки, сега и гларусите да ги повали малко дъжд!:es::lol2:Това съм го сложил на трупчета, ще чакам да кажеш мнение след първите серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, dido100 said:

Е, цяло лято слънце и мацки, сега и гларусите да ги повали малко дъжд!:es::lol2:Това съм го сложил на трупчета, ще чакам да кажеш мнение след първите серии.

Малко съм минал покрай глaрусите, ама мерси. Още няма да гледам. Напоследък страдам от недостиг на време, но и това ще премине.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първа серия и бога ми не съм превъртал, но не разбрах защо

Spoiler

нашата хубавица плаща на бившата си икономка пари. При това толкова години. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан първи и от мен.  Да съм във възхита и някакво очакване с нетърпение  на втори- не съм.

С една дума- гледаемо.

Минка само едни скули останала  в лицето и едни ходещи клечки- краката. Доста ги поразходи и показа. Пустата им мания за скули и слаботия!

@bond, ами не дадоха подробности, може би нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе гледаемо, да. Ама малко трудно и доста скалъпено. 

Spoiler

Какви бяха тия сватби и разводи - пълна фантастика. То не стават така тия работи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, bond написа:

Абе гледаемо, да. Ама малко трудно и доста скалъпено. 

  Скрий съдържанието

Какви бяха тия сватби и разводи - пълна фантастика. То не стават така тия работи.

 

Нали се сещаш, че в Корея, събират тарапана и се женят  с някакъви там водещи на сватбата и ги смятат за женени. Но разписали ли са се в държавно учреждение, сключили ли са църковен брак, на тия сеири никой се не интересува. Там главното са пликчетата с пари. Та, това е бял кахър, че се жени през седмица. На хартия, реално няма брак, а няма и как да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Някакви документи развяваше по едно време - за регистрирани бракове и за разводи. Ама дали не бяха фалшиви, не знам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...