Jump to content

Recommended Posts

FZTwsehaQAA0Oq6?format=jpg&name=4096x4096

Off Topic

FZEyVV6akAAHEsF?format=jpg&name=largeFFhZcaSVEAQTyax?format=jpg&name=large

FZuShu7aMAEOUA8?format=jpg&name=largeFZsxu6eaUAErmRn?format=jpg&name=4096x409

 

My Dear Donovan (โดโนวาน...ที่รัก)
Страна: Тайланд
Също така известен като: Donovan... Thee Rak
Година на излъчване: 2022 – Август – 10  до 2022– ? – ?
Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 20:30
Жанр: Комедия, Романс
Канал: GMM25
Епизоди: 10
Режисьор: Golf Sakon Wongsinwiset
Субтитри: Английски

 

Участват:
Luke Plowden като Donovan
Namtan Tipnaree Weerawatnodom като Pemanee / "Pam"
Pod Suphakorn Sriphothong като Aood
Airin Yoogthatat като Jessica
Pakramai Potranant (Tong) като Dararai / "Da"
Champ Nattharat Kornkaew като Pete
Chanokwanun Rakcheep като Parichat (Pam's mother)
Piyamas Maneeyakul като Savitree (Pam's grandmother)
Krissana Sreadthatamrong) като Pun (Pam's grandfather)

 

Резюме: Donovan е американски модел в търсене на жена, с която е изгубил връзка. В същото време Pam е учителка в детската градина. Когато дядо и се разболява, Pam научава, че ще трябва да се подложи на скъпа операция. За да събере средствата тя приема работа в „Palee Modeling“, където е назначена като мениджър и личен преводач на Donovan. Скоро тя се забърква както в работата, така и в личните му дела…

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би нямаше да е лоша драма ,ако не беше дървеният главен който се напъва да го играе съблазнител. Нямам против гейовете , но просто не му се отдава ..... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички си го знаем, че Люк е просто едно красиво дърво. На мен честно казано хич не ми пречи и смятам да си изгледам сериала до край. Идеята не е лоша, има подобен японски за прохождащ актьор и мениджърката му бивша детска учителка, ама в този главния е много по-горещ. Харесват ми като двойка с мацката, сладки са. Е няма как и без дразнещите елементи да се мине, но те само каляват любовта ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.09.2022 г. at 23:30, Indira написа:

Всички си го знаем, че Люк е просто едно красиво дърво. На мен честно казано хич не ми пречи и смятам да си изгледам сериала до край. Идеята не е лоша, има подобен японски за прохождащ актьор и мениджърката му бивша детска учителка, ама в този главния е много по-горещ. Харесват ми като двойка с мацката, сладки са. Е няма как и без дразнещите елементи да се мине, но те само каляват любовта ;) 

@Indira, Здравейте, кой е японския сериал, който споменахте?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, galkaoff написа:

@Indira, Здравейте, кой е японския сериал, който споменахте?

Ето този: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак има някакво развитие към по-добро в Люк, имаше сцени, в които беше доста убедителен. Верно си е дърво, ама красиво! Пък то и върбовите клонки не са чак толкоз много. Като изключим това субективно мнение трябва да кажа, че едно от положителните неща на сериала са спокойните взаимоотношения без крясъци, скубане на коси и бой. Е, само веднъж, за адет, така да се каже. Въпреки че имаше няколко дразнещи субекта, беше малко по-различно от средностатистическите лакорни. Двамата главни бяха много позитивни и добри хора и много си подхождаха. Беше ми много приятно да ги гледам заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...