Jump to content

Recommended Posts

преди 10 минути, bond написа:

Така мисля, че се казваше сцената: Романтика в картината, където героят и приятелят му влязоха да се возят на лодка и да пийват.

 

Сетих се за сцената. Как не ми е навяло на BL не знам, а определено имам нюх за тези неща :lol2:. Добър си, признавам :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, desini said:

 

Сетих се за сцената. Как не ми е навяло на BL не знам, а определено имам нюх за тези неща :lol2:. Добър си, признавам :yes:

Е, аз гледам на нещата от мъжка гледна точка. Макар че напоследък едни мъже се навъдихме! Дори ракия не можем да варим, а какво да кажем за вино от прасковен цвят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаят преводачите как да ме грабнат обожавам главния актьор дано го има и на български език и онлайн ако може разбира се и имат време и желание за това :):wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Siska25 написа:

Знаят преводачите как да ме грабнат обожавам главния актьор дано го има и на български език и онлайн ако може разбира се и имат време и желание за това :):wub:

Едно зелено флагче пред името на сериала с изписано бг на латиница в него сочи, че превод има или се прави в момента. Липсата на изписано Ийстърн Спирит пак на латиница в същото флагче пък показва, че преводът не е на нашата група. Вероятно групата, която го превежда може да ви зарадва с информация. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът беше много интересен и приятен. Имаше не само красиви сцени, но и актьорската игра беше на ниво. Очаквах главната да се лигави повече, но останах приятно изненадана.:lol: Поведението на героите беше адекватно и нямаше нелогични решения от типа "понеже много те обичам, ще се оженя за друга" (за сравнение - "Ancient love poetry").

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една много хубава приказка. Пълна с хубави картинки. Почва с "Пепеляшка", но тя после се оказва не коя да е. "Принцовете" са последователни-красиви, силни,побеждаващи. И така лекичко,полекичко стигаш до края. Е, можеше и по-бързо да се разкаже цялата история, но и така става. Човек има нужда от хубави приказки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очарователен сериал! Хубави актьори, хубави костюми, прекрасна обстановка, силни и драматични чувства. Според мен щеше да е по-добре историята да приключи до 32 серия(май там някъде беше, ще ме разберете като изгледате сериала), но това все пак е приказка. Клишето си е клише, но когато е добре направено, си струва. Веднага се прехвърлям на друг сериал с главния - там го играе дракон! Май не ми се иска приказката да свършва. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почна и другият сериал на Дилан. :click:

 Също много е интересен.

Това момче все в хубави сериали играе. И добре играе. Ролите му отиват.

"'F4", "Вечна нощ2""Рационален живот", "Любов между феята и дявола" и тоз сега.

Добре си подбира ролите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми хареса. Във F4 не можах да го изгледам, може би не е бил момента или настороението, но не ми се получи. Много бързо се отказах. Да отбележа, че не заради него, цялостно някак. 

В този сериал обаче ме спечели отвсякъде. Прекрасна приказка! Изгледах го с превъртане, само поради липса на време, но момчето си има още една почитателка.

Който харесва този жанр няма да съжалява за отделеното време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова харесвам Дилан, но втори път пробвам да гледам сериала и не. Главната ми е толкова антипатична, че заради нея и Биньо пропуснах в "малката им гора" и това тук не мога изгледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете главни двойки бяха невероятни в изпълнението на ролите си. Шоуто определено беше влакче от емоции. Имам проблем с някои герои като небесния бог,  толкова беше безчувствен и безполезен на моменти, че се съмнявах защо изобщо беше избран за върховен бог. През повечето време просто седеше и наказваше хората без никаква причина. В сериала най-много ми харесаха костюмите на Дилън и Естер. Плюс грима. Костюмите на "добрите" някак си ми изглеждаха твърде фалшиви. Малката Орхидея на моменти определено ми идваше в повече, но явно в това и е чара. Най-важното е че финала беше щастлив. Защото всичките костюмни драми всякаш имат тъжен финал в повечето случаи.

Off Topic

Love Between Fairy and Devil - Must Watch Fantasy Cdrama in August -  Newhanfu

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...