Jump to content

Recommended Posts

ppEgQ_4f.jpg

Spoiler

wpdPb_4f.jpg

 

FWAn5DwVEAAqLdR?format=jpg&name=4096x409

 

2e2nW_3f.jpg

 

6qEAO_4f.jpg

 

400px-SameeNgernPhon(2022)-kpp.jpg

Husband in Disguise (2022) สามีเงินผ่อน

Страна: Тайланд

Известен още като:  Samee Ngern Phon, Samee Ngoen Phon

Жанр: Романтика, драма

Епизоди: 24

Период на излъчване: 2 Юли, 2022 - , 2022

Време на излъчване: Събота и Неделя

Продължителност: 50 минути

Канал:  Amarin 34HD

Режисьор:  Chatichai Worapiankul / Tik Wasinee Khunanitisarn

 

 

 

В ролите:

Kwan Usamanee Vaithayanon като Anusaniya Woralertrut / Nut

Mai Warit Sirisantana като Sattawat Siwnarot / Wat
Film Rattapoom Toekongsap като Chayakorn Woralertrut / Chaya
Ice Amena като Sommika Punnarai / Som
Yeepun Napat Banchongchitpaisal като Mirantee Kittiton / Mi
Aom Sakaojai Poolsawad като Nanthana
Pol Tanthasatien като Nanthaphol (бащата на Anusaniya)
Sararat Rumruangwong като Angkrab
Nahatai Pijitra като Saowarot
Pimonwan Hoonthongkam като Araya (майката на Anusaniya)

 

 

 

Резюме:

 

„Samee Ngoen Phon“ разказва историята на Sattawat, лекар, който сключва брак по сметка, за да изплати дълговете на майка си. Но той всъщност се влюбва в Anussaniya. За нея обаче този брак е сключен, защото иска да спре невъзможната връзка между нея и нейния чичо.:o
 

 

Предишни продукции:

 

Samee Ngern Phon (2001) ~ Pol Tanthasatien, бащата на Нут от версия 2022, е бил в ролята на Уат

 

 

Тийзър:

 

 

 

 

OST:

 :wub:

 

Spoiler

 

 
Линкове за гледане:

Свали с английски субтитри: тук

Онлайн с английски субтитри: тук

Онлайн с английски субтитри: тук

Онлайн с руски субтитри: тук

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич да не е,  отметна му 10 епизода на това :lol2: Така де - вървя с излъчващите се епизоди :)

Темата с уредените бракове не е нова, но тук....

Off Topic

Близо половин сериал чакам главната да му "предложи" брак , а то накрая татко и вкара офертата на нашия доктор..... Че и тя ще му предложи няма спор, ама ще чакам моментът като разбере, че таткото е "подбутнал" нещата :lol2:

Засега върви сериалът - докторът ни е стар познайник :D На главната и приех говорът - тип "запушен ми е носът" , обаче дългия маникюр ми бърка в здраве - друг път не ми се е набивало така на очи, както тук :28558:

4228c718-a8a4-4dc9-b0db-918b9224d842.jpg

 

Иначе първата песен от ост си я припявам вече няколко дни :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivanПривет! :icon_sunny: Все ми беше пред очите, но нещо имах чувството, че няма да ми хареса понеже с Куан нямам завършен сериал, а главния изобщо не го знам. Обаче пускам го, тръгва ост-ът и останалото е история. :lol: Страхотна е първата песен, страхотна! :wub:

 

И аз като теб си мислех

Spoiler

че тя ще му предложи брак, за да се спаси от чичото, ама сега Уат като го вкараха в играта и започна свалката, няма ли той да й предложи в крайна сметка? 

 

Като разбере, че нашият се е бракувал за пари, ще лудне, това е ясно.

 

Той иначе само й се вре в личните неща, но когато тя се опита да го попита и да му помогне, веднага я отряза и чак се нацупи. Обаче майчицата му не му остави избор, пък и той си я хареса ама се дърпа и не ще да си признае. :28558: Как само я обикаляше като беше в болницата, че даже при нея първо, а неговата я остави за след това. 

 

Изкефи ме как тя се намърда в колата му и взе да го командори. :lol2: Клише е тази сцена, но беше много забавна. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го почнах тоя. Не е някакъв шедьовър, но става. Леле, тая кака не мога да я позная! Направо се е разбила от пластични операции! Последно я гледах в някакъв стар екшън с МустакЯ, там беше мнооого зле. Сега се е пооправила като игра, но лицето й е загубило всякаква способност за мимики

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Докторчето в акция! :wub: Набързо 

Spoiler

я прегърна, целуна я и й предложи брак, усетих го аз него!:D Опасен образ е този актьор. Яд ме е, че много малко ги даваха и така и не дадоха тя какво му отговори на предложението. :lol2:

 

Чичото ще преспи с всички жени в сериала още малко, много го жегна фактът, че нашата му отказа. :lol2:

 

Майката на Уат е кошмарна, с какви методи само го принуди да се съгласи на брака.

FZZJe1sakAI4VOi?format=jpg&name=4096x409

 

Спойлер за 13-14:wub:

Spoiler

Предстои ни сватбата.:icon_sunny:

 

rk3W0P1Ax8nyPxzC?format=jpg&name=small

 

 

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече гледам Куан с този маникюр си я представям във филм на ужасите, а не в ром ком. Едно грешно движение на Mai, и му е забила някой нокът някъде. Идея си нямам как изобщо хваща нещо с тях, гледам я доста се поизмъчи да сложи халката на нашия. :lol2:

Сетих се за спринтьорките от Ямайка, те бяха с такива нокти.

Spoiler

Тази сватба очаквах, че ще е по-така, те много я разкъсали, в двете серии, премесено с други истории.

 

Трудно тръгна семейният живот, Мо Уат е много гузен, че чак не я докосва, кофти работа. Те преди сватбата изглеждаха по-близки отколкото след нея.

 

В новите серии тя ще разбере за договора между него и баща й.

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То само маникюрът да е проблема! :rolleyes: Аз не мога да я гледам каква ужасна прическа й правят като ходи по разни вечеринки, с едни мазни къси кичурчета, залепнали за челото, като някой плешив чичка, който се опитва да си прикрие голото теме :slap: И тези напомпани джуки, баш на чичо си на майката прилича, в една клиника са им ги правили :no:

Абе горкото добро мъжле ще го измъчват явно през следващите десетина серии, тюх! :( Куамран ще видим само през крив оризов макарон! :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нутка, Нутка, защо така бе моме? 

Spoiler

Разбираемо да си ядосана и да се чувстваш излъгана, ама бива ли така да се изгавриш с миличкия ни Мо Уат!:nunchako:

 

Първо го заля със сока, който той така старателно изстискваше, за да ти го поднесе, това как да е, обаче да му платиш след като ти се обясни в любов и си полегнахте....гадно и много долно. Той и без това се чувства некомфортно от цялата ситуация, сега още по-зле ще му е, че чак и можела пак да го вика, че по-бързо да си изплати дълга, ах мъка. Чак пък толкова да не можеш да усетиш човека, няма нищо общо с интриганта Чая. 

 

Този чичката откъде се появи, супер противен е. Няма да коментирам как знаеше, че точно в този момент минават родителите на Нут. Стори ми се, че майката на Чая го познава, може тя да го е наела.

 

Дано оцелее бащата на Нут! Много жалко за майка й.:(

 

FacxfjxaAAELGhB?format=jpg&name=4096x409

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изобщо не очаквах да отиде в тая посока лакорна. :swoon: Нутка както беше света мъченица, измъчвана от чувство за вина и ронеща сълзи, така го изби на 

Spoiler

другата крайност - как крещя на баща си и майка си! Как досега не са й били избили чивиите се чудя. 

И горкия сами, голямо унижение, не че той не си го заслужи, тя се почувства тотално предадена.

Сигурно майката на Чая е наела оня, няма кой друг - те са злодеите, заедно с бившата на Чая, ама тя само на Нут иска да отмъщава, а дъртата силиконка иска да завземе компанията и богатството. Само се чудя защо е чакала толкова години, а не ги е бастисала отдавна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме разбиват. Нут минава всякакви граници с Мо Уат. Емоциите са в двата полюса, едните сцени са ми смешни - тези с жените на Чая, но като дадат Нут и Докторчето, ме хвърлят в другата крайност - свива ми се сърцето.

Spoiler

Нут трябва да се осъзнае, че е заслепена и вече не знае какво върши, щом накара мъжа й да стои прав докато тя вечеря с Чаята - ужас! И как пред онзи другия доктор го унижи, все едно й е някакъв роб на синджир.:nunchako:

 

Обаче Уат като му падна пердето, ги подреди много добре, особено гнусния Чая, дето се подхилкваше мазно през цялото време. И после в апаратамента на Ми не пропусна да й го върне на Нут. :D Тук свястна целувка няма да видим, но няма да придиряме, поне актьорите са супер.

 

Стана ми кофти за Ми, тя сама си е виновна донякъде, но все пак не заслужава такова отношение от Чая.

 

Бащата е жив! Но какво се случи, той уж отвори очи и видя Мек, но май не си спомня? Прави се оказахме за майката на Чая, няма да спре да прави мизерии.

 

 

FbAyUrgaUAEDies?format=jpg&name=4096x409

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira Какви свестни целувки чакаш? Сигурно има клауза в договора на главната против всякакви целувки, щото да не й се спраскат надутите джуки случайно, ако ги докоснат. Толкова ужасно изглежда, уж ще я целува главният, накланя си главата и закрива камерата, очевадно нищо не прави. Много зле се справят със снимането на такива сцени, можеха да го направят много по-елегантно, а не със секирата.

Нут е ясно, че иска просто да унижава доктора, за да си го връща, задето й предаде доверието, Обаче не мога да я оправдая за поведението й с Чая. Тя видя, че той е с приятелката й Ми, как може да го води на вечери и да флиртува с него, не й ли идва на ум, че Ми ще страда? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне да му видя усмивката на Самито! :wub: Обаче оная садистка веднага го поля с ледена вода! Щяла да му плати двойно за специалните услуги! :mad2: Вече стана банална! 

Ама и той какви мазни фрази ръси - щял да я целува докато му повярвала! :huh2: Дааааа, само дето не можа дори зрителите да убеди, че я целува изобщо!  :no: Тъп режисьор, изобщо не може да снима! Ще трябва да изгледам старите версии, да сравня дали не са по-добре направени. Тука силиконката с орловите нокти просто всичко разваля.

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размина му се хепи ендинга на Чая! Не успя да добави и Силиконката към харема, нищо че нали се оказа в крайна сметка, че не й е чичо :28558: На докторчето, уви, не му се размина! Много скучни последни серии.

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видяхме го Самито усмихнат! :icon_sunny: Обаче с бащата на Нут удариха химия! При онзи разговор в болницата направо взех да се притеснявам, Самито му хвърля едни усмивки, бащата го хвали и му благодари. ;-) :D

Двата последни епизода не бяха лоши, за сметка на няколкото преди това, които бяха доста провлачени, но като цяло сериалчето си струва отделеното време.

Учудващо Анито ми допадна като персонаж, по принцип са ми пълнеж точно този тип герои. 

На Чайчето много леко му се размина професионално. Майка му си получи заслуженото поне. 

Ми я пратиха в десета глуха и не стана ясно какво се случва с нея.

 

Прегледах малко от оригинала с бащата на Нут, той е доста по-агресивен от тукашния Мо Уат, обаче като обърне плочата и започне да й се обяснява на Нут, ауу. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналът е пуснат 2001, значи е сниман 1999 или 2000. И говорим за Канал 3, които освен ако преди 20 години не са били по-разкрепостени, не очаквам кой знае какви целувки. Slap and Kiss е оригиналът.

Аз попаднах на сцена от леглото, започна доста грубо,

Spoiler

тип Defendant of Love, обаче на сутринта Мо Уат като взе да й се умилква, ме изненада. 

Има доста лели май в тази версия и са малко крякащи. Иначе Чаята кефи. 

Рядкост е да имаме възможност да гледаме такъв стар лакорн с що годе хубаво качество. Само от любопитство за това какво е било преди 20 години, може би си струва да погледнем. Прическите на лелите са убийствени. :D

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнах го донякъде и ще кажа, че оригиналът е в пъти по-добър от римейка. Татенцето е бил голям хубавец на млади години, а главната тук играе страхотно! Направо огън й хвърчи от очите като почне да се заяжда с докторчето, ама и той не й остава длъжен :ilovethis: Историята е малко по-различна, има си малък брат, който е жив и здрав, ама голям развейпрах. Още отначало си знае, че си купува мъж, няма цупене, че й предал доверието. За целувките, има истински, ама по челцето, по бузката и по гушката само :D Ама пък химия има с тонове. И другите герои са много по-достоверни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, погледнах края на оригинала, Чичо ти Чая се жени за Ми и става пръв приятел с Мо Уат! Няма харем там :lol2: А Сомика подлудява и я затварят в лудница. Има доста разлики значи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...