Jump to content

Recommended Posts

ppEgQ_4f.jpg

Spoiler

wpdPb_4f.jpg

FWAn5DwVEAAqLdR?format=jpg&name=4096x409

2e2nW_3f.jpg

6qEAO_4f.jpg

400px-SameeNgernPhon(2022)-kpp.jpg

Husband in Disguise (2022) สามีเงินผ่อน

Страна: Тайланд

Известен още като:  Samee Ngern Phon, Samee Ngoen Phon

Жанр: Романтика, драма

Епизоди: 24

Период на излъчване: 2 Юли, 2022 - , 2022

Време на излъчване: Събота и Неделя

Продължителност: 50 минути

Канал:  Amarin 34HD

Режисьор:  Chatichai Worapiankul / Tik Wasinee Khunanitisarn

В ролите:

Kwan Usamanee Vaithayanon  as Anusaniya Woralertrut / "Nut"

Mai Warit Sirisantana as Sattawat Siwnarot / "Wat"
Film Rattapoom Toekongsap as Chayakorn Woralertrut / "Chaya"
Ice Amena as Sommika Punnarai / "Som"
Yeepun Napat Banchongchitpaisal as Mirantee Kittiton / "Mi"
Aom Sakaojai Poolsawad as Nanthana
Pol Tanthasatien as Nanthaphol
Sararat Rumruangwong as Angkab
Nahatai Pijitra as Saowarot
Pimonwan Hoonthongkam as Araya (Anusaniya's mother)
Ton Jakkrit Ammarat as Ton Jakkrit Ammarat

Резюме:

„Samee Ngoen Phon“ разказва историята на Sattawat, лекар, който сключва брак по сметка, за да изплати дълговете на майка си. Но той всъщност се влюбва в Anussaniya. За нея обаче този брак е сключен, защото иска да спре невъзможната връзка между нея и нейния чичо.:o

Предишни продукции:

Samee Ngern Phon (2001) ~ Pol Tanthasatien, бащата на Нут от версия 2022, е бил в ролята на Уат

Тийзър:

OST:

:wub:

Spoiler

Линкове за гледане:

Онлайн с английски субтитри: тук

Онлайн с английски субтитри: 

Онлайн с руски субтитри: тук

Edited by jira
  • Like 1

Хич да не е,  отметна му 10 епизода на това :lol2: Така де - вървя с излъчващите се епизоди :)

Темата с уредените бракове не е нова, но тук....

Off Topic

Близо половин сериал чакам главната да му "предложи" брак , а то накрая татко и вкара офертата на нашия доктор..... Че и тя ще му предложи няма спор, ама ще чакам моментът като разбере, че таткото е "подбутнал" нещата :lol2:

Засега върви сериалът - докторът ни е стар познайник :D На главната и приех говорът - тип "запушен ми е носът" , обаче дългия маникюр ми бърка в здраве - друг път не ми се е набивало така на очи, както тук :28558:

4228c718-a8a4-4dc9-b0db-918b9224d842.jpg

Иначе първата песен от ост си я припявам вече няколко дни :28558:

• Like 1

@vivivanПривет! :icon_sunny: Все ми беше пред очите, но нещо имах чувството, че няма да ми хареса понеже с Куан нямам завършен сериал, а главния изобщо не го знам. Обаче пускам го, тръгва ост-ът и останалото е история. :lol: Страхотна е първата песен, страхотна! :wub:

И аз като теб си мислех

Spoiler

че тя ще му предложи брак, за да се спаси от чичото, ама сега Уат като го вкараха в играта и започна свалката, няма ли той да й предложи в крайна сметка? 

Като разбере, че нашият се е бракувал за пари, ще лудне, това е ясно.

Той иначе само й се вре в личните неща, но когато тя се опита да го попита и да му помогне, веднага я отряза и чак се нацупи. Обаче майчицата му не му остави избор, пък и той си я хареса ама се дърпа и не ще да си признае. :28558: Как само я обикаляше като беше в болницата, че даже при нея първо, а неговата я остави за след това. 

Изкефи ме как тя се намърда в колата му и взе да го командори. :lol2: Клише е тази сцена, но беше много забавна. 

И аз го почнах тоя. Не е някакъв шедьовър, но става. Леле, тая кака не мога да я позная! Направо се е разбила от пластични операции! Последно я гледах в някакъв стар екшън с МустакЯ, там беше мнооого зле. Сега се е пооправила като игра, но лицето й е загубило всякаква способност за мимики

• Haha 1

:D Докторчето в акция! :wub: Набързо 

Spoiler

я прегърна, целуна я и й предложи брак, усетих го аз него!:D Опасен образ е този актьор. Яд ме е, че много малко ги даваха и така и не дадоха тя какво му отговори на предложението. :lol2:

Чичото ще преспи с всички жени в сериала още малко, много го жегна фактът, че нашата му отказа. :lol2:

Майката на Уат е кошмарна, с какви методи само го принуди да се съгласи на брака.

FZZJe1sakAI4VOi?format=jpg&name=4096x409

Спойлер за 13-14:wub:

Spoiler

Предстои ни сватбата.:icon_sunny:

rk3W0P1Ax8nyPxzC?format=jpg&name=small

Edited by jira