Jump to content

Recommended Posts

r5VrJEpp_o.jpg

 

Off Topic

Faa3WBxaIAA_vdu?format=jpg&name=900x900

 

BLIND (블라인드)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Beullaindeu
Период на излъчване: 16 септември 2022 – 228 октомври 2022 г.
Време на излъчване: Петък – Събота 22:40
Жанр: Трилър, Мистерия, Драма
Канал: OCN
Епизоди: 16
Режисьор: Shin Yong Hwi  (Voice 4, Tunnel, Cross)
Сценарист: Kwon Ki Kyung (Andante)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Ok Taecyeon (2PM) като Ryu Sung Joon
Ha Seok Jin като Ryu Sung Hoon
Jung Eun Ji (A Pink) като Jo Eun-Ki
Park Ji Bin като Jung In Sung

Kim Ha-Kyun като Kang Young-Ki
Choi Ji-Yeon като Kwon Kyung-Ja
Jo Seung-Yeon като Bae Chul-Ho
Chae Dong-Hyun като Ahn Tae-Ho
Baek Seung-Hee като Yeom Hye-Jin
Choi Jae-Sup като Choi Soon-Gil
Oh Seung-Yun като Charles
Choi Hong-Il като Ryu Il-Ho

Jung In-Gi като Yeom Ki-Nam
Jung Eui-Wook като Oh Young-Guk
Yoon Jeong-Hyuk като Kang Chang-Wook
Han Yi-Jin като Na Dong-Hwa
Kim Min-Seok като Kim Suk-Goo
Kim Pub-Lae като Baek Moon-Kang
Jung Chan-Woo като Sergeant Goo
Jo Kyung-Sook като Na Kuk-Hee
Kang Na-Eon като Kwon Yoo-Na

 

Резюме: Детективски трилър за хора, станали жертви на престъпления, както и как най-обикновените граждани стават престъпници, затваряйки си очите за несправедливостта.
Рю Сонг Джин (TaecYeon) е енергичен, страстен и безстрашен детектив. Той е роден в богато семейство, но предпочита да защитава бедните и хората в неравностойно положение. Като дете е бил фен на филмите за супергерои. Когато пораства, мечтата да се бори със злото и несправедливостта, като неговите идоли, не изчезва. Той е решен да преследва извършителите и винаги изпитва искрено съчувствие към жертвите…

 

 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click:

 

:subs:Онлайн с български субтитри  :click: и :click: и :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен малко ми налъха на един друг сериал, който много харесах, но историята е съвсем различна. Много здраво хващат първите два епизода, пък да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, убедихте ме. Но не може ли в спойлер на кой сериал ви напомня. Знам, че любопитството убило котката, ама a де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що пък в спойлер, не издавам нищо от съдържанието на тоз сериал. Той напомня като усещане, но не и като сюжет или събития. На Mouse. Поне на мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, helyg написа:

Що пък в спойлер, не издавам нищо от съдържанието на тоз сериал. Той напомня като усещане, но не и като сюжет или събития. На Mouse. Поне на мен.

А, благодаря, че ме отказа от гледането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bondпочна ли го? Много ми е интересно да видя как разнищваш кое от децата кое е в съвремието. Аз имам разни теории, ама исках да видя и зрителите какво усещат, гледайки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, helyg said:

@bondпочна ли го? Много ми е интересно да видя как разнищваш кое от децата кое е в съвремието. Аз имам разни теории, ама исках да видя и зрителите какво усещат, гледайки.

Държавен служител, избори. Утре вече се надявам да съм по-добре с времето. За теб пробутвам сериала първи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо предположение:

Spoiler

Братът съдия и детективът са момчето, което се върна да спаси падналото под моста и братчето му, което побягна към къщи, по настояване на баткото да отиде при майка им.

Ама само от една серия си вадя заключенията. Началото с децата беше ударно, но след това започна леко да ми фалшиви. Предполагам, че се дължи на неопитен или не дотам добър режисьор. Актьорите леко преиграват, камерата забавя една идея повече на акцентираните моменти. Дребни неща, но ме подразниха. Да видим нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.easternspirit.org/forum/index.php?/topic/14564-life-on-mars-2018/

 

Убийте ме, ама не знам защо, но на мен ми напомня този. 

Замислих се и се обърках. Със същият актьор в главната роля и един влак разнасяше убиеца в миналото и обратно. Тази ли е драмата? Ако не е, сори. Но имам предвид драмата с влака.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, bond написа:

http://www.easternspirit.org/forum/index.php?/topic/14564-life-on-mars-2018/

 

Убийте ме, ама не знам защо, но на мен ми напомня този. 

Замислих се и се обърках. Със същият актьор в главната роля и един влак разнасяше убиеца в миналото и обратно. Тази ли е драмата? Ако не е, сори. Но имам предвид драмата с влака.

Този е с влака и серийния убиец : "Train".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз този още не съм го гледала, но обичам такива сериали, та ще стигна някога и до него. Тук обаче, знаеш, че имам една слабост с големи уши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме накарате да го почвам, че да си гадаем заедно. Мислех първо да догледам 2-3 започнати сериала, но определено ме изкушихте.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...