Jump to content

Recommended Posts

bimilae-766947l.png

 

Off Topic

8803154h.jpg


ТАЙНА ЛЮБОВ


Страна: Южна Корея
Режисьор: Choi Jae Ho
Премиера: 25 март 2010
Времетраене: 110 мин.
Жанр: Мелодрама, романс

18+

IMDB

Участват:
Yoo Ji Tae
Yoon Jin Seo
Oh Woo Jeong
Im Ye Jin
Jeong In Gi
Ko Yoo Seon

Резюме: Два месеца след сватбата Йон и съпругът ѝ Джин У попадат в инцидент и той изпада в кома.

Животът на Йон  се срива. Тя спира да ходи на работа, по цял ден гледа видеото от сватбата...

Тогава пристига братът на Джин У, когото тя не е виждала досега
и какво е учудването ѝ, когато разбира, че той е близнак на съпруга ѝ.
Заради приликата постепенно двамата биват привлечени един от друг
и тогава Джин У се събужда от комата...

:essub:

 

Свали с  :subs: :click: :click:

Онлайн  :subs: :click: 
Свали с български и английски субтитри :click:
Свали с руски субтитри :click:
Онлайн с руски субтитри :click:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така съм на тая вълна. Тия дни го изгледах и откъм сюжет филмът не блести.

Ако очаквате да се случи някакво невероятно събитие, най-вероятно ща останете разочаровани. Но и със самото заглавие надали някой ще търси такова.

Относно актьорската игра, лично за мен бе на ниво. Мога да кажа, че наскоро не бях гледала филм с по-добри „кадри за възрастни”.

Та, хареса ми, защото и ми се зяпаше такъв тип продукция. От мен – 4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази любовна конфигурация не сме ли я гледали в Addicted? Моля, ако някой е гледал и двата филма, да се изкаже компетентно дали сюжетите не се припокриват твърде много, че не ми се гледа все едно и също.

(макар че заради Yoo Ji-tae все пак бих се прежалила, защото ми е от любимите актьори)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази любовна конфигурация не сме ли я гледали в Addicted? Моля, ако някой е гледал и двата филма, да се изкаже компетентно дали сюжетите не се припокриват твърде много, че не ми се гледа все едно и също.

(макар че заради Yoo Ji-tae все пак бих се прежалила, защото ми е от любимите актьори)

Не бях гледала Addicted, но след коментара ти едва ме нави и... :lol:

Откъм сюжет не мисля, че са еднакви. Въпреки че в тоя аспект ще дам по-висока оценка на Addicted. Secret love ми се струва по-първичен. Няма момент с объркана самоличност или обладаване. Имаше заиграване по-скоро с това, че са близнаци и си приличат, но доколко?

Ако се излъжеш все пак да го гледаш, можеш да споделиш мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изказвам се некомпетентно :D , че има малка неизбежна връзка с Addicted, но не толкова заради сюжетната линия, а заради рамковия

любовен триъгълник.

Secret love, малко губи от чара си, поради ясното заглавие също, но историята при него, колкото и да е банална, ми беше доста реалистична.

(да похваля камерата и оператора, не толкова играта....)

Действието е по-деликатно тук, доста неща, като чувства и намерения, са на показ, осезаеми и не толкова мистериозни, както при споменатия "Addicted".

Но филма не е лош, малко по-страстните сцени на фона на класическа музика имат предимство, бих отбелязала и състраданието, като човешка емоция,

боренето с това чувство, дори и с предателството бяха интересни за мен, както и ми допадна плавното действие до края....

Сценарият лично за мен, можеше още малко да е пипнат....

 

 

 

П.П.хах.имаше детайли, които ме накефиха..пастата за зъби, която Ji-ho спечели, е като мойта вкъщи ;)

И наскоро купих, същият шърт с пагоните, даже и като цвят, като на Ji-ho

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двете :P , аз така или иначе го бях изтеглила и снощи го гледах. За щастие наистина в сюжетно отношение почти не се дублира с Addicted. Но пак нямаше кой знае какви изненади, може би с изключение на отворения край.

Т.нар. страстни сцени освен сексуалния имаха и в повече емоционален заряд отколкото е приемливо за моя вкус (това в общи линии като завоалиран начин да кажа, че и двамата яко преиграваха, особено той, което ме разочарова). Въобще Ю Джи-те съм го гледала сигурно в десет филма, но за първи път тук не ми допадна чисто актьорски. Което си е може би по вина на режисьора, този не го познавам, но явно е друго да попаднеш в ръцете на Пак Чанг-уг или Хонг Санг-су.

В тази линия на мисли да не забравя да кажа, че името на филма и пошло изглеждащият постер опорочават допълнително и без друго не особено чистоплътния в морален аспект сюжет.

 

Като цяло става за гледане, но без особени очаквания.

(Освен това мен не успя да ме приспи, което е постижение (като се има предвид, че започнах да го гледам в 2 ч. през нощта :) )).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, добре започна филма и големи очаквания имах, ама тц. Слаб сюжет, объркана история( очаквах повече ..хм..мистериозност, а то се получи каша) и тъп край. Добра идея са имали, ама реализацията не се е получила както трябва. Имаше и добри моменти- еротичните. :D То май и това са се опитвали да покажат с този филм, еротичност. Друго не видях аз. Големи адмирации за Yoo Ji Tae. Само в такава роля не го бях виждала. Признавам си, голям кеф беше да го гледам. Един такъв висок, секси, романтичен…...и стига. -_- … Много добре се справи с образите на двамата близнаци...и с другите сцени. :rolleyes:

Yoon Jin Seo много я харесвам,особено след като я гледах в Fugitive:Plan B какъв шемет беше. И мисля, че тук ролята й пасна супер.

Като цяло: 5.5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...