Jump to content

Recommended Posts

FZIHw9jVUAAW5uh?format=jpg&name=4096x4096

Off Topic

FYeLxE3UcAAUMqB?format=jpg&name=mediumFZIHyi9UsAAo_aD?format=jpg&name=4096x409

 

Good Job (굿잡)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Gutjap
Период на излъчване: 24 август 2022 – 13 октомври 2022 г.
Време на излъчване: Сряда – Четвъртък
Жанр: Трилър, Мистерия, Романс
Канал: Sky TV
Епизоди: 16
Режисьор: Kang Min Gu (Itaewon Class)
Сценарист: Kim Jung Ae (Short, Hometown Legends)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Jung Il Woo като Eun Sun Woo
Kwon Yuri (Girs' Generation) като Don Se Ra
Eum Moon Suk като Yang Jin Mo
Song Sang Eun като Sa Na Hee
Jo Young Jin като Kang Wan Soo
Yoon Sun Woo като Kang Tae Joon
Lee Joon Hyuk като Director Hong
Cha Rae Hyoung като Han Gwang Ki

 

Резюме: Ън Сон У (Jung Il Woo) е изключително интелигентен и изненадващо атлетичен. Притежава „Ънганг Груп“ – най-голямата компания в Корея, а тайно управлява и агенция за частни детективи. Той е мил, но понякога арогантен. Пътят му се пресича с този на Дон Се Ра (Kwon Yuri) – асистент, секретар и главен готвач в детективска агенция 221B.  Тя е весела и умна, но е родена с зрителна острота, затова винаги носи очила, така крие и своята свръхестествена способност. Докато поема множество случайни задачи, за да помогне на хората около себе си, тя среща Ън Сон У и между двамата започва хаотична любовна история…

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По данни от резюмето нещо не ми вдъхва доверие, но не знам защо имам усещане, че може да се получи. Актьорът, когато иска, може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bond написа:

По данни от резюмето нещо не ми вдъхва доверие, но не знам защо имам усещане, че може да се получи. Актьорът, когато иска, може.

Но си забравил нещото от ГГ: "Kwon Yuri като Don-Se-Ra". Няма спасение от тия!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, dido100 said:

Но си забравил нещото от ГГ: "Kwon Yuri като Don-Se-Ra". Няма спасение от тия!!

Не съм я забравил, но смятам да я игнорирам. Пък ако не стане, здраве да е, има и други сериали.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комедия с детектив и  чебол, все Ил У. Бая позастарял  ми се видя, като за 36. Не му се много получават  последните проекти, но тук май си е на мястото. Айдълията се понася. Лекинко и разтоварващо, ако не се гледа надълбоко;)-  това от първи епизод, а за нататък ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите две серии са много добри според мен, забавни, криминалето е добро за сега. Лошият вече е ясен. Момичето играе доста добре. А и не е по грозна от колежките си от Girs' Generation. За мене и четирите актриси( с актуални сериали) от тази група играят доста добре. Yoona е с най добрият сериал(така чувам поне, не е мой тип сериал). Другите 3 сериала ще ги гледам. Второстепенните образи и те са сладури. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И този ми харесва, на моменти изтъпява когато трябва да изтърват престъпника, но това си е редовен проблем на корейските сериали. И не само на тях. Иначе са симпатяги.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го и го свърших. Ами Kwon Yuri го красеше достатъчно.  Тя с Jung Il Woo май си ходи все в тандем. Те както са тръгнали ще вземат да се земат накрая.  Главният герой в началото наби 10 бандита, а след това със своя приятел не можеха да победят един човек. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...