Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Love in Time

Страна: Хонконг

Също така известен като: Still Have Time to Love You

Сериалът е сниман през 2010 г., но е излъчен през 2015 г.

Жанр: драма, романтика, свръхестествено

Епизоди: 9

:forumes:

Превод: Рали

Редакция: bealonenomore

Прогрес: 

Епизод 1 – превод 100%

Епизод 2 – превод 100%

Епизод 3 – превод 100%

Епизод 4 – превод 100%

Епизод 5 – превод 100%

Епизод 6 – превод 100%

Епизод 7 – превод 100%

Епизод 8 – превод 100%

Епизод 9 – превод 100%

Преводът вече е изцяло завършен. Редакцията обаче ще започне след края на другия ни проект, защото иначе има опасност и двата да зациклят. Така че ще е нужно още търпение от страна на чакащите българските субтитри :)

Edited by bealonenomore
  • Like 15
  • Thanks 1

Аз също го харесвам и за това реших и с него да се захвана. @bealonenomore, благодаря, че сме екип толкова много години и винаги заставаш до мен след всяка моя прищявка. :) Сега д.... да ни е яко, че теб те чака редакция на 60 епизода, а мен 2-ва сериала за превод. Така не съм ни издокарвала никога. :) 

• Like 4
  • Haha 2

Боже мой каква изненада ,от кога чаках някой да си го хареса за превод.Обичам вампири и истории на тази тематика са ми най-любимите .Благодаря за превода и спорна работа :wub:

• Like 4
  • Upvote 1

Благодаря, момичета,и аз също съм много щастлива,че виждам това сериалче за превод.Гледала съм няколко клипчета в нета и си го харесвам.Сега ще си го гледам с бг субтитри.

Още един път, благодаря и спорна работа.

• Like 3

Благодаря ви много че сте решили да му направите бг Субс ударна се надявах някой да си го хареса за превод :es:

• Like 2

Тези дни си преслушах песните на  Дансон Тан, та се сетих и тук да проверя до къде е стигнал преводът:D Преди години го изгледах заради Дансон.... И въпреки, че си има и своите кусури.....гледах си го още поне 2- 3 пъти :lol2: Благодаря на преводачите, че са се захванали с него - ще си го изгледам и с бг буквички :D Ето един поздрав с Дансон и неговото изпълнение на пиано от сериала....  

• Like 3