Jump to content

Recommended Posts

d75YklAv_o.jpg

 

Kissable Lips (깨물고싶은)

 

 

Страна: Южна Корея
Жанр: романтичен, момчешка любов, паранормално

Епизоди: 8
Период на излъчване: 3 февруари 2022 - 25 февруари 2022
Дни на излъчване: четвъртък и петък
Продължителност: 11 минути (на епизод)

 

 

Участват:
Kim Ji Woong като Ким Джун Хо
Yoon Seo Bin като Че Мин Хьон
Moon Ji Hoo като Куон Хе Су
Go Hye Ran като О Ми Ран
Lee Seung Bin като Че Мин У

Yang Seung Bin като Да Хьон

 

 

Резюме:
Прекарал последните петстотин години в скитане като безсмъртен вампир, Kim Jun Ho е уморен от безкрайното си съществуване. След като е живял толкова животи, Jun Ho знае, че единственият начин да сложи край на нещастното си съществуване, е да пие чиста човешка кръв и по този начин самият той да се превърне в човешко същество. Но намирането на чистокръвен не е толкова лесно.
Малко преди да загуби надежда да намери такъв човек, Jun Ho среща Choi Min Hyun, който притежава рядка чистокръвност. Min Hyun е запленен от красотата на Jun Ho, който копнее за кръвта му. Но сближаването с вампир крие рискове, особено когато вампирът, към който си привлечен, има ревнив възлюбен - Hae Soo. Вампирът Hae Soo е съсипан, когато научава за плана на Jun Ho да размени безсмъртието си за шанса да живее и умре като човек. Решен да предпази Jun Ho от собствената му глупост, Hae Soo измисля план как да прогони Min Hyun.
Разкъсван между приятеля, който е бил до него векове наред, и човека, който може да му даде всичко, което желае, Jun Ho е на кръстопът. Какво ще последва - разума или сърцето си?

 

 

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:  :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:  :click:  :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:


Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,благодаря за темичката за тази сладка бл драмичка.Най-вече благодаря за преводът:)

Не съм започнала да е гледам все още,защото искам да поразпитам първо:D

Видях че има 2-ри сезон който най-вероятно тази година ще излезне,доколкото разбрах.Видях че и филм има който е излезнал.Ще се прави ли по него превод? 

Ще изчакам с гледането на сезон 1 докато евентуално не излезе сезон 2 и случайно има бг субки.

Иначе главните много са симпатични и ми допадат.Много е хубава историята.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, firefly написа:

Доколкото знам, втори сезон няма да има. Филмът представлява всички епизоди, събрани в едно, като филм.

Благодаря. Значи ще го гледам тогава:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за превода.

 

Трябва да кажа, че от всички чудовища, зомбита, вещици и странни същества обичащи кръв най-много не харесвам вампирите. Те са патетични и егоистични. Ще ти изпие кръвта и ще те остави да страдаш или няма да ти изпие кръвта, но пак ще те остави да страдаш.

Саундтракат правеше атмосферата толкова болезнено тъжна, че ми се искаше да му беше изсмукал кръвчицата и случайно да убие Чистата човешка кръв и след това да заплаче кървавия си плач, защото това е, което заслужава.

Просто не е честно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...