Jump to content

Recommended Posts

FXAR31_XoAU6ShD?format=jpg&name=large

 

Old Fashion Cupcake (パンドラの果実2)
Страна: Япония
Също така известен: Ōrudofasshonkappukēki
По мангата на: Sagan Sagan -  "Old Fashioned-Cupcake" (オールドファッションカップケーキ)
Период на излъчване: 2022 – Юни – 13 до 2022– Юли – 04
Време на излъчване: Понеделник
Формат: Renzoku
Жанр: BL, Романс, Храна
Канал: Fuji TV
Епизоди: 5
Режисьор: Kato Ayaka
Субтитри: Английски

 

Участват:
Takeda Kohei като Nozue
Kimura Tatsunari като Togawa
Mizuishi Atomu като Nakamura
Saito Sarara като Kawano
Ayukawa Momoka като Sasaki
Yoshii Rei като Kirishima

 

Резюме: Сън, ставане и работа – вечният цикъл от ежедневието на 39-годишният Nozue. Рутина, която улеснява живота му и в съшото време силно го натоварва, това тревожи проницателният, но надежден Togawa, неговият 29-годишен подчинен. В резултат на неочакван обрат на събитията двамата се озовават в магазин за палачинки, пълен с момичета…
 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, Кохей ми беше залипсвал, но в този жанр май ще ме изгуби като зрител. Жалко, че и Тацунари-кун не расте с други участия. Хубаво беше да го гледаме в серийната версия на Йовамуши педал, но това тук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какъв е планът. За да се справят с анти ейджинг проблема на Кохей, решиха да играят на жени - да се правят на жени. Ама че стратегия. Решиха, че всеки ден трябва за пробват нещо ново, за да не остареят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко като Чери маджик завършиха. Може би ми се искаше по-различни развитие, но в този жанр, това е положението.

Много харесвам двамата главни. Отлично се справиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.11.2022 г. at 20:28, ukio написа:

Малко като Чери маджик завършиха.

И аз това забелязах, но ми хареса, че сериалите са близки по сюжет, защото не попадам често на подобни сладурски. Затова за мен сериалът си е свеж. Който е гледал Чери Маджик и иска да гледа подобен, силно препоръчвам! Да, чудесно се справиха главните. Актьорите са красиви, хапват си пастички, палачинки и други вкусотии. Ядене, пиене и хубави мъже, какво повече искате? :D 

Off Topic

Целувката ме изненада и беше много гореща :kissx:

Финалът ми се стори претупан, ама то за толкова малко време на епизод няма да мрънкам много, въпреки че отделно имаше специален епизод като епилог - 3 минути, които пак не бяха достатъчно :D:D Не ме разбирайте погрешно, хареса ми сериалът, ама няма да откажа (ако направят де) сезон 2. :lol: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми допадна цялостната обстановка и идеята за борбата срещу кризата на средната възраст. А Nozue определено имаше нужда, някой да му покаже как се живее. А актьора изиграл Togawa е мега красив. Уговорените срещи всяка събота, посещаването на нови места, опитването на нова храна и напитки... това са неща, които събуждат желанието за нови преживявания, желанието за живот, особено ако са прекарани вкомпанията на правилния човек. Много чисти, естествени и плавни, както диалози, така и действия имаше от двамата главни. Действието беше динамично за този така кратък , но точен и ясен сериал. Хареса ми! Свеж и зареждащ с усмивки. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тацунари Кимура, който играе ролята на  Тогава, е сценичен актьор. Има малко други участия (обикновено като гост), но изпълнението му в тв версията на Йовамуши педал е култово. Той е в една от главните роли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...