Jump to content

Recommended Posts

FXWH9yaUIAAjQoN?format=jpg&name=medium

 

Off Topic

FXZUj8wXwAAIK6-?format=jpg&name=mediumFWN5192aMAA48SP?format=jpg&name=medium

FWN51-BaQAAG0X8?format=jpg&name=mediumFWN5193aUAEvmfn?format=jpg&name=medium

 

Poong, the Joseon Psychiatrist 1 (조선 정신과 의사 유세풍)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Joseon Jungshingwa Uisa Yoosepoong

По новелата на: Lee Eun-So - "Joseon Jungshingwa Uisa Yoosepoong"
Период на излъчване: 1 август 2022 – 6 септември 2022 г.
Време на излъчване: Понеделник – Вторник 22:30
Жанр: Исторически, Мистерия, Драма, Медицински
Канал: tvN
Епизоди: 12
Режисьор: Park Won Gook (Special Labor Inspector Mr. Jo, The Emperor: Owner of the Mask, Working Mom, House Daddy)
Сценаристи: Park Seul Ki, Choi Min Ho, Lee Bom
Субтитри: Английски

 

Участват:
Kim Min Jae като Yoo Se Poong
Kim Hyang Gi като Seo Eun Woo
Kim Sang Kyung като Gye Ji Han
Ahn Chang Hwan като Man Bok
Yu Seong Ju като Jo Tae Hak
Jung Won Chang като Jo Shin Woo
Lee Seo Hwan като Shin Gwi Soo
Jeon Guk Hyang като Alzheimer's grandmother
Yeon Bo Ra като Namhaedaek
Kim Soo Ahn като Ib Bun
Han Chang Min като Jang Goon

Oh Dae Hwan като physician (епизод 1)

Ahn Nae Sang като king Hyun (епизод 1)

 

Резюме: „The Psychiatrist Of Joseon“ е базиран на едноименен роман, който печели наградата за отлични постижения в конкурса за истории в Корея през 2016 г.
Това е историята на лекари, които карат пациентите и хората около тях да се чувстват комфортно в един луд свят.
Ю Се Пунг (Kim Min Jae) е главен акупунктурист с невероятни умения, легендата на кралския дворец. Има приятен външен вид, като млад мъж от престижно семейство. Въпреки това, в преследване на успеха, той попада в неочакван инцидент и губи способностите си на акупунктурист.
Со Ън У (Kim Hyang Gi) е вдовица, която прави изводи от историите на онези, които имат разбито сърце. Тъй като е от знатно семейство, тя има остри способности за наблюдение и изключителна емпатия. Постепенно излизайки от депресията си, тя става лечител на психичното здраве, което ѝ дава нов смисъл в живота.
Ексцентричният Кье Джи Хан (Kim Sang kyung) е лекар в село Сорак, който крие горещо сърце зад заядлива личност. Въпреки че  прави лошо първо впечатление като човек, който изглежда материалист и обсебен от парите, всъщнос той е изключително искрен. Един ден той ще поведе Ю Се Пунг по пътя да стане истински лекар, който лекува души…

 

 

Линк към сезон 2 :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледани две серии, настроението е по скоро мрачно, все нещастия за главните. Главната не ми е много приятна. Надявам се да стане по забавен нататък. Ще го изгледам до края. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз спрях да го гледам, то просто няма актьор който да искам да гледам там. Няма красива корейка, какво да му гледам тогава?  И ми писнаха исторически детективи. Опитах се , ама те ме отказаха.  Леко отклонение - Отделно ми писнаха всякакви адвокати(освен Ву), прокурори, полицаи, съдии.  Ако не е разбрал някой досега - полицейският началник, кмета и местните депутати са винаги корумпирани. И около тях винаги се навърта някакъв чебол. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента стигнах до 8 серия и много се забавлявам. Тръгнах с голямо нежелание да го гледам, просто защото няма друго за гледане. Мислех, че ще е поредната тъпотия, психолог и то в историческа драма, но останах приятно изненадана. Вярно, че 1-2 серия тръгват малко тежко, но после става забавно. Цялата група от болницата са големи образи и ме кефи как и какви решения намират на случаите. Обикновено повечето драми гледам с много превъртания, но тук за 7 серии до момента не превъртях нито веднъж, което говори само за себе си. До момента всичко върви добре, без пълнежи и разтягане на локуми.

На тези, които се чудят бих казала, че си заслужава да му се даде шанс и да го гледат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...