Jump to content

Recommended Posts

FV0GOS7VUAEuWsd?format=jpg&name=medium

Off Topic

FV0GOTAVEAAVRKD?format=jpg&name=medium

 

Big Mouth (빅마우스)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Big Mouse
Период на излъчване: 29 юли 2022 – 17 септември 2022 г.
Време на излъчване: Петък - Събота 22:00
Жанр: Трилър, Мистерия, Драма
Канал: MBC
Епизоди: 16
Режисьор: Oh Choong Hwan (Start-Up)
Сценаристи: Jang Young Chul, Jung Kyung Soo (Vagabond)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Lee Jong Suk като Park Chang Ho
Lim Yoon A (Girls'Generation) като Go Mi Ho
Kim Joo Hun като Choi Do Ha
Ok Ja Yeon като Hyun Joo Hee
Yang Kyung Won като Kong Ji Hoon
Kwak Dong Yeon като Jerry

 

Резюме: Сериалът проследява странните неща, които се случват, когато треторазрядният адвокат Пак Чанг Хо (Lee Jong Suk) случайно поема дело за убийство и се опитва да стигне до дъното на скритата истина. Това е историята на битка, пред която е изправен адвокат от по-нисък клас, който трябва да стане по-ядосан от самите злодеи, за да защити себе си и семейството си и да накаже лошите в свят, пълен с алчност за власт и капитал. 
Пак Чанг Хо (Lee Jong Suk) е неуспешен адвокат с мизерните 10% печалба. Околните го наричат “Big Mouth” заради грандиозните му, но безсмислени речи. Той е толкова беден, че не може да си позволи да плаща наема на офиса и заплатата на офис мениджъра си, който е и негов тъст. Но когато е объркан с гениалния мошеник, известен като „Big Mouse“,  животът му е изложен на опасност…

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа серия прилична.  И Джонг Сок все така талантлив. Юн А ме дразни безкрайно. Предполагам, че драмата ще набере обороти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора серия далеч по-интересна. Основния въпрос е "Е или не е?". Всичко сочи,  че не е, ама не вярвам аз на такива очевидни неща. Може пък да излезе отличен сериал.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, кифлата е ужасно дразнеща. Не само че не може да играе, ами и физиономията и не мога да гладам. Но И Джонг Сок е актьор от висока класа. Поне за мен. Но не му подбират подходящи актриси, освен веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая Юн А наистина не я понасям, малко са актрисите и актьорите, които не харесвам, но тази  ми е от най-непоносимите.Започнах сериала, но заради нея го спрях още на първата сериа.Язък за главния, тази ли трябваше да му сложат за партньорка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмичката се очертава добра.

 Имам чувството че нарочно правят такива подбори за главните , та все нещо да куца ей така против уроки :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, bond написа:

Тогава да не им е уроки.

Виждаш кои са сценарист и режисьор, поглеждаш кой играе-тук никакви баяния и леене на куршуми не помагат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де, ама за всеки случай. Много разтеглиха интригата, че започнах да забравям кой за какво се бори. И боклукът покрай талантливите актьори е прекалено много. До тук 100% одобрявам само шефът на килията с картите таро и 

Spoiler

мисля, че ще се окаже ключов, ако не и главен, играч.

 

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде забиха в дванадесета глуха. Актьори имат корейците, но май сценаристи и режисьори вече нямат. За мен корейските сериали все повече се доближават до абсолютен провал. Май ще бягам от изток на запад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упорито гледам. Завързаха едни нелогични възли, а дано им се получи да ги развържат. А ако не успеят, ще ги отрежат. А момата направо съсипва и хубавото в драмата. Ще го догледам, хванал съм се, но като пияндето дето кандидатствало за работа и на въпроса дали пие се чудело какво да отговори. Ако каже, че не пие, ще излъже, ако си признае, няма да го вземат на работа. И казало, че пие, ама с голямо отвращение. И при мен е така с този сериал.

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е съвсем случайно, че твърдо държи най-висок рейтинг. Има много дразнещи неща в този сериал, но не мога да си кривя душата, че е ми е интересно. Вече два пъти греша /вероятно, защото още не се знае/ за самоличността на баш престъпника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.09.2022 г. at 12:37, bond написа:

Не е съвсем случайно, че твърдо държи най-висок рейтинг. Има много дразнещи неща в този сериал, но не мога да си кривя душата, че е ми е интересно. Вече два пъти греша /вероятно, защото още не се знае/ за самоличността на баш престъпника.

Абе, в коментара си (ОЩЕ) от 14.08, хич даже не сгреши..КОМ-плЕменти, за което??!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, те..ТИ-тулярА го..ВЗРИ-виха, упс..spoiler alert/alarm, или квото там се ВО-ди??!!
Ма, вЕрно, че И-ма О-ще, и то..НЕ-един??!!
ДА-вай, СЕ-га ти е..ПА-днало??!! :P :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено тази драма си заслужава гледането , актьорите се справиха доста добре с ролите и до последно всичко ясно си беше напълно неясно 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...