Jump to content

Recommended Posts

spacer.png  Fall In Love (2022) / Любов от нулата
    Страна: Китай 

  Година: 2022 

   Жанр: романс

Епизоди: 18

                      

Участват: 

 Cai Zhuo Yi като Дзин Дзъ Ся

  Xiao Kai Zhong като Фу Дзъ И / "Лин"

 

 

              :forumes:

           

       Превод: Indira

                    Редакция: mrnkaloto

 

  Прогрес: 

       Превод: 100%

           Редакция: 100%

:essub:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм смятала, че Сяо Кай Джун не е актьор за второстепенни роли и ето, че сякаш някой чу мислите ми и той се появи в целите си 188 см в главна роля в този мноооого романтичен сериал. И освен, че историята е мноооого романтична е и доста заплетена.

Разбира се, че всичко отново се върти около любовта, но тук имаме една някакси странна, от където и да я погледнеш, тройка. Главен герой с раздвоение на личността влюбен в главната героиня и с двете си личности. Е, точно такова не бяхте очаквали, нали?

Джъ Ся е наследничка на голям хотел. Бизнесът не я влече много, много и тя няма търпение да приключи работния ден, за да отиде на любимия си шопинг. Преди година, докато обикаля из Европа среща чаровен и тайнствен композитор. Любовта им е бурна, но кратка. Той изчезва оставяйки на нощното шкафче солидна пачка с пари, като извинение след страстната им нощ. И по всички правила на романтичните истории тя го вижда след година в хотела си, но под съвсем различно име и абсолютно забравил всичко между тях, включително и нея.

Героят ни, Фу Дзъ И, естествено студен, взискателен и перфекционист, живеещ само заради бизнеса, въобще не е въодушевен от срещата им и от тичащата след него ядосана млада дама. На него просто му е омръзнало да оправя кашите забъркани от другата му личност.

От тук нататък какво следва, предполагам се досещате и сами... Но с две ръце препоръчвам този сериал на всички, които обичат заплетени истории с много любов, горещи целувки, коварства, психически разстройства и всякакви други раздвоявания на личността.

 

Еп.1 и еп.2 в Мастерса са готови.

Замунда :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм на клона за гледане! :) Бях си го харесала за превод, но не бях го гледала и за това не бях напълно сигурна. :) Благодаря ви за буквичките! Лека работа! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите два епизода са готови и онлайн във vbox7: :click:

Приятно гледане и искрени благодарности за българския превод. :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой остава и кой си тръгва? Кого ще предпочете Джъ Ся?

Едно е сигурно, че @Indira остава с вас за следващия сериал ;):es:

j6EoO_3f.jpg

 

Е17-18 :click:  и :click:

Всички епизоди накуп: :click: и :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пореден път на @mrnkaloto и на @felicyti, без които нито един проект няма да е завършен.

Лято е, жега е, но лека по-лека продължаваме със следващата вълнуваща история ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен, момичета! С темпото, с което работите, ме карате да се срамувам от моето туткане. Но пък искрено ви се възхищавам!

 

Сериалът звучи много добре и със сигурност ще гледам да го вместя в списъка за гледане.

 

Успех със следващите проекти! :wub:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за поредния общ проект, момичета. :wub: Голям тандем сте. 

Плейлиста във vbox-a вече е пълен. Качени са и последните два епизода :  :click:

Чакам с нетърпение нова романтична история от вас. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...