Jump to content

Общи новини за звездите


Recommended Posts

Днес стартира кино фестивала в Пусан.

2010100717281710011.jpg

За най-голямо мое удоволствие церемонията по откриването ще се излъчва на живо ;) .

Очакват се доста звезди и редица премиери на филми, но повече подробности, скоро...

На първи пас знаем със сигурност за присъствието на Juliette Binoche, Тangweyi, Aoi Yu, Hyun Bin, Son Ye-jin, Lee Byung Hun Jeon, Won Bin,

Lee Jeong Jae. Т.O.P, Im Seul Ong и доста момчета от музикални групи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео от първия ден на Фестивала в Бусан..

 

 

 

Уон Бин с малката си партньорка, усмихнатият Джи Сонг((наслада за окото), T.O.P, както винаги стилен.. и кого съзират очите ми. по-младичкия сладур от City Hall (поне на него го направих).. много хубав също..Другите момчетата в края всеки да си ги разпознае, че аз сигурно ще ги объркам...

Изгледах доста снимков материал, че фестивалите ми са слабост.. Видях на снимките също и Аой Маязаки, Канг Донг Уон и много други корейски и не-корейски актьори и актриси. Много интересни тоалети, а за заглавията да не говорим..

Ето инфо..

 

Тук

 

Да допълня и още едно видео с много любимци на едно място.. От VIP премиерата на “Midnight’s FM”..

 

И моите номинации за Мистър и Мис "Airport fashion"..

 

 

 

Shin Hyun Joon

 

img18152520.jpg

 

и мойта любима директорка от Will It snow for Christmas? Sun Woo Sun

 

img18152512.jpg

 

 

 

 

 

От Блекито чакам класацията за тоалетите по време на фестивала..,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес нова момчешка група TOUCH (The Original Underniable Charismatic Homme) направи дебюта си.

20101021_touch_01.jpg

 

Групата се състои от 7 члена:

Sun Woong, Young Hun (мисля че, той ми е най-симпатичен, но не съм на 100% убедена, че това е името му), Jun Yong, Da Bin, Sung Yong, Han Jun -лидерът, Min Seok.

Звучат ми добре и песничката е сладка, ще видим как ще се справят по-нататък и дали ще им ставам фен. :P. Надявам се да имат много успех и много фенове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудих се къде да постна новото превю за сериала с Гън Сок, та реших да е тук... Дерзайте до 8-ми :lol:

 

И още един тиизър:

http://www.youtube.com/watch?v=0rvaRccxn7M

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудих се къде да постна новото превю за сериала с Гън Сок, та реших да е тук... Дерзайте до 8-ми :lol:

 

Нямам търпение вече. Не е истина с какъв интерес чакам този сериал. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Kim So Yun има рожден ден.Талантливата актриса става на 30г. icon_flower.pngicon_flower.pngicon_flower.png

 

Много готина мацка.С играта си в IRIS ми хареса много повече от Ким Те Хи.

Да й пожелаем здраве и успехи !!! :)

 

 

11266510.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една много красива фотосесия. С поздрав-закачка към mackova..;)

LBH, Kim Min Hee, Kim Byul, Hong Ah Reum, Sean Richard, Jung Kyung Ho и Jin Goo co - December 2010 issue of Vogue (Korea) magazine.

 

vogue-h9t.net-pic1.jpg

vogue-h9t.net-pic7.jpg

 

vogue-h9t.net-pic3.jpg

vogue-h9t.net-pic2.jpg

vogue-h9t.net-pic4.jpg

vogue-h9t.net-pic5.jpg

vogue-h9t.net-pic6.jpg

vogue-h9t.net-pic8.jpg

vogue-h9t.net-pic9.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размирици в Корея...

 

Редно или не, има си закони и някои медии, са решили да ги спазват.

KBS забрани никой от четиримката господа, всеки замесен в солиден скандал тези дни, да не се показва в предавания в телевизионната и радио мрежа,

нито да се плаща възнаграждение за тяхна изява.

20101210_kbsban-460x306.jpg

По ред на снимката : небезизвестният MC Mong, Shin Jung Hwan (известен повече като комик на мен от шоуто на KBS -Happy Sunday ), актьора Kim Sung Min

(игра доктора в лудницата на Бини - I'm Happy) и рапъра Crown J.

Та господата са серизоно замесени и обвинени - първият в неизпълнение и укриване за военната си служба, вторият имащ проблеми със закона, заради

проблеми с хазарта и последните двама за употреба на наркотици.

 

Нали ги обсъдихме снощи....та публично порицание от нас...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за нея, но той беше образ безподобен, ако и в живота е малко подобен, много весело ще им бъде!

Много се радвам!

 

Като говорим за двойки....се замислих как корейските двойки увеличават семейният бюжет! Сещам се веднага за няколко..

Tiger JK и сладурската му мацка MiRae, изкараха не по-малко сладурската реклама за Moneaul и техния Фемили компютър.

И добре са били възнаградени за "труда".

Семейство голям и малък Джи-соп, хаха, простете So Ji Sub и Yoo Seung Ho, "насилват" доброволно домакини да се сдобият с един

Kimchi Refrigerator Dimchae хладилник, да запазят питамините..Как да не иска човек да скокне до Корея и да се завърне, поне с един...хладилник :lol: .

Много хубава реклама, не е нужно да казвам..

bc1344ec5b5c877e279791e3.jpg

%C2%B5%C3%B5%C3%83%C2%A41.jpg

Октомври видях рекламата на Samsung Electronics и по-точно новата bubble eco пералня, чудесно рекламираната от актьорското семейство

Han Ga In/Yeon Jung Hoon. Идеална работа..усмивки, прегръдки и госпожите и аджумите, които се кефят на двойката, хоп..и пералничка в дома си взимат..

0922165417_0.jpg:

 

hangain.jpg

 

A съвсем скоро излиза реклама на LG Electronics, този път модели са лицата на звездното семейство Jang Dong-gun/ Ko So Young!!!

Стилна работа...ви казвам!

23973920.jpg

76557226.jpg

 

Да не забравям онази одумвана двойка Hyun Bin/Song Hye-kyo колко реклами направиха за скъпарският Aritaum?

Пък за пари..не знам, ама клюки и сплетни отнесоха...

hyunbinsonghyekyolaneige.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дилема :D

Това много се чудих къде да го постна,то филма ''А-ха'' да излезе,ама нещо не съвсем :28558:

Саундтракът към ''Норвежка гора'',вижда му се краят на чакането.

Jonny Greenwood - Norwegian Wood

.Трелърът излезе,ост-а също,време му е и на филма да се завърти ''на запад'',не само по филмови фестивали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже сладурът си няма тема ще го поздравя тук :)

Честито бебче на Ricky Kim и Ryu Seung Joo!!!!

Seung Joo е родила сладко момиченце днес в 3 следобед (корейско време). Честито на таткото, който се похвали в twitter, че вече си има малък ангел :D

За тези които не знаят кой е Ricky Цък.

Ще сложа и две много сладки снимки от преди месец :

 

rickyseungjoo.jpg

ricky2.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фотосесии на изгряващите имена в китайското кино.

Lang Lang като L

76a17a2b2d79773a.JPG

540a50f50af3b196.jpg

Звездите от Under the Hawthorn Tree, Shawn Dou (Джак Спароу) и Zhou Dongyu (The girl with the pearl)

c41658fb4fa725f3.JPG

b36ae0c292292115.jpg

 

Zheng Shuang и Zhang Han

6ec68c532a72070f.jpg

 

ea3bc45c2758ee04.JPG

Пълните фотосесии:

Линк

ccef2b796f2c5564.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kohyunjung.jpg

 

Новината за следващия проект на великолепната актриса Ко Хьон Джунг излезе още преди месеци. След сериалите „Queen Seondeok“ и „Daemul“ тя ще изостави малкия екран и ще снима криминалната комедия „Miss Go“. Във филма актрисата ще се окаже замесена в игра на котка и мишка между престъпници и полиция.

Към продукцията ще се присъдинят още и Ю Хе Джин, Сонг Донг Ил, Ким Те У и Ко Чанг Сок. Специална поява във филма е отредена на Чой Мин Шик („Old Boy“)

Снимките ще започнат следващия месец.

 

Източник: 10asia

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срамота,нямаме си тема за X JAPAN

Което е оправдано донякъде,и те и Бък-Тик са с огромни дискографии и доста фенове,все си представям че ще отнеме бая работа и накрая все на някой няма да му хареса я оформлението,я нещо друго.Таа,отклонявам се от темата.

Наш'те хора организират редица благотвортелни концерти в помощ на засегнатите от земетресението хора.8 концерта,4 града.,започвайки от 9 април.Макар своеобразното турне да не минава през засегнатите източни райони на страната,по настояване на Тоши цялото изпълнение ще се изкара с акустичен съпровод,без електричество.

По време на концертите Тоши ще изпълни новата песен,написана от Yoshiki вдъхновена от японските усилия за възтановяване след бедствието-''Haru no Negai,”

Басистът HEATH ибарабанистът на LUNA SEA -Shinya също ще участват в турнето.

Освен предвидените концерти,за които Йошики вече беше споменал,членовете на Х и други звезди ще дарят лични вещи и средства на инициативата на Червения кръст.

Source:

Sankei Sports

478px-YOSHIKI.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20110331_namedramambc-600x335.jpg

 

Добра маркетингова стратегия е предприела МВС за новата драма на вокалиста на CNBlue Чонг Йонг Хуа. Работното заглавие на продукцията е “Festival“, но телевизията е обявила, че феновете сами ще могат да изберат истинското. За целта е обявен конкурс, в който всеки може да даде своето предложение, а всички регистрирани потребители на сайта iMBC имат право да гласуват.

За съжаление, международните феновете нямат шанс в случая.

 

Най-добрите предложения ще получат и награди – очилата на Пак Шин Хе и новият албум на CNBLUE с автографи.

 

Гарантирано е, че драмата ще спечели още една солидна доза внимание, освен големия интерес към участниците – двойката от “You’re Beautiful“, която в този сериал може и да получи по-голям шанс да се окаже накрая заедно.

 

Източник: iMBC

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...