Jump to content

Recommended Posts

1wwoB6_4f.jpg

 

Love Syndrome 3

 

Страна: Тайланд

Тайландски: รักโคตร ๆ โหดอย่างมึง III

Известен като: Love Syndrome the Series , Love Syndrome 3 , Rak Khot Khot Hot Yang Mueng 3 

Жанр:  романс, драма

Епизоди: 10

Период на излъчване: 4 март 2023 - 20 май 2023

Продължителност:  45 мин

Канал: Amarin TV, WeTV

Режисьор: Marut Sarowat

Субтитри: английски

 

Mydramalist

 

Spoiler

 

k2Kdm_4f.jpg

 

ZK6x8_3f.jpg

 

1BV5d_3f.jpg

 

x8lqE_3f.jpg

 

E1mb0_3f.jpg

 

BPQEl_3f.jpg

 

dqbKK_3f.jpg

 

k2QDj_3f.jpg

 

wd1NY_3f.jpg

 

48XLZ_3f.jpg

 

rAyZp_3f.jpg

 

ZKYqY_3f.jpg

 

qzV6d_3f.jpg

 

EB7eQ_3f.jpg

 

Участват:

Lee Long Shi - Дей

Frank Thanatsaran Samthonglai - Ит

Rossi Nonthakorn Chatchue

Kokliang Parinya Angsanan

Non Ratchanon Kanpiang

 

 

Резюме:

Неочакван инцидент причинява на Дей сериозни наранявания, което го предизвиква да обвинява себе си за случилото се. Какво ще направи, когато се събуди без никакви спомени? Нима човекът, който е бил толкова грижовен и любвеобилен, ще стане безмилостен?

A Ит казва на себе си: „Трябва да бъда търпелив с Дей“.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това вече ще го гледам! Екшън супер. Без лигави ученически сапунки. Но ми се виждат много актьорите, изобщо не харесвам с толкова много. Става натрупано. :lol2: И някои ми изглеждат супер сковани на снимките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С голям интерес следя всички твой преводи и нищо не пропускам благодаря че превеждаш много бл сериали и не само тях:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюжетът ми допадна. Радвам се, че Lee получи главна роля. Друго е да видиш Frank вече пораснал. Правя сравнение от последното му участие в 2Gether.

 

Историята разказва за това как Дей(Lee) и Ит(Frank) имат връзка от 2 години. Но един случаен ден Дей претърпява автомобилна катастрофа и губи паметта си, тоест не момни този период от времето, че е заедно с Ит. И така предизвикателствата започват. Ит трябва да се постарае да припомни всичко забравено от Дей. Интересно е как от разглезено момче постепенно се амбицира да се грижи за партньора си и да стане по-отговорен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно главните актьори допаднаха на зрители, защото ще участват в нов проект - Crazy Handsome Rich.  Предстоят повече подробности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадана съм да видя, че този сериал накрая е излъчен!! За тези, които се чудят: води се "Love Syndrome 3", защото е адаптиран по третата новела на "Love Syndrome", а пък първата и втората са обединени в един сериал - "Love Syndrome: The Beginning". "The Beginning" още няма година на излъчване, но може и да не излезе, защото хората са чувствителни на тема изнасилване и не е добре да се романтизира в сериали и филми, поради очевидни причини. Беше ми интересно да видя как смятат да го завъртят като любовна история (не съм чела и не смятам да чета новелите). Но щом "Love Syndrome 3" вече е излъчен, "The Beginning" няма много шанс да види бял свят. Двата сериала уж трябва да са свързани, защото героите са същите, но май актьорският състав беше различен. Сега на "The Beginning" в майдрамалист са премахнали актьорите и повечето полета са празни.

За мен амнезията е един от най-дразнещите елементи в сюжет на сериал, така че този ще го пропусна :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...