Jump to content

Remarriage and Desires (2022)


Recommended Posts

27cc9795c6a552165b44c9ed016ace7c.jpg

 

Off Topic

FV_jN74WAAAWHFT?format=jpg&name=large

 

Remarriage and Desires (블랙의 신부)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Beulraekeui Shinbu
Излъчване: 15 юли 2022 г.
Време на излъчване: Петък
Жанр: Драма
Канал: Netflix
Епизоди: 8
Режисьор: Kim Jung Min (Bad Guys, Hidden Identity, 38 Task Force, Love Affairs in the Afternoon)
Сценарист: Lee Geun Young (War of  the Roses, My Mother is a Daughter-in-law, I'm a Mother, Too)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Kim Hee Seon като Seo Hye Seung
Lee Hyun Wook като Lee Hyung Ju
Jung Eugene като Jin Yoo Hui
Park Hoon като Cha Seok Jin
Cha Ji Yeon като Choi Yoo Sun

Kim Mi Kyung като Ms. Noh

 

Резюме: Компанията за сватосване „Rex“ съществува, за да обслужва най-богатите хора. Техните клиенти искат да влязат в този свят или да запазят елитния си статут чрез брак или повторен брак…

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click: :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Geun Young е писала само долнопробни сапунки!!! С какъв акъл Netflix са й поверили писането на сценарий за нещо, от което тя си няма представа? Явно приближаващият фалит съвсем ги е отчаял и се мятат на сляпо, барем се получи нещо хубаво. Едва ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз на клона. Не беше никак лош сериал, но си имаше почти всички клишета и то всички бяха в един епизод!

Spoiler

Оплескаха всичко в седми епизод и на бързо изчистиха всичко до края на осми и заживяха щастливо.

 Имаше страшно много химия между главните. За първи път ми е трудно да избера между мъжете и се люшках от единия на другия, а те милите ще извадеха очите на всеки, който се опитва да навреди на мадамата. Сериала описва живота на богаташете доста добре. Живея на място, където едни от най-богатите семейства в света имат имения и доста от нещата, които се показват в сериала перфектно описват събиранията и купоните им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, bond написа:

Ким Хи Сон

Супер е, както и в предишния сериал, където имаше много подобна роля - Woman of Dignity (2017)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подведох се по трейлъра и го почнах с идеята, че ще е нещо от типа на sky castle, но уви. Последните 2 епизода мога да кажа, че нямаше смисъл от тях да бяха минали направо на 

Off Topic

сцената с олтара и заживели щастлаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми и да- една такава 7-ма серия и накрая оправиха всичко. Актьорската игра бе добра, сериала се гледа на един дъх. Аз лично го препоръчвам :rolleyes: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса, попадна в топ 10 на One-night сериалите ми. Бързо, смело и сръчно успя да прочисти главата ми от мойте си проблеми с една камара чужди проблеми, дето никога няма да ги имам. Главната въобще не ми е любима, нещо не ми харесва гласа й, но пък тази роля сякаш за нея са я писали. Останалото е актьор до актьора, интрига до интрига, реклама до реклама и клише до клише. Но ето сега след всичко това - чисто нова и неупопотребявана отивам на работа със свежи идеи в главата. Идеален е за бързо проясняване на мисли. Препоръчвам на хора в stuck phase.
Благодаря за превода :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го почнах, днес го свърших.

Благодаря от сърце за субтитрите.

Впечатлена съм от първата любов на главната.

Главният си е готин, Ким Сон е поостаряла.

Тук любовта взе връх над властта и парите.

Познат сюжет, любов, пари, власт политика и...

отмъщение, всичко забъркано в един казан. Нищо непознато.

Обаче тоалетите  бяха под всякаква критика. Поне на мен не ми харесаха.

Основната песен я харесах, много.

Като цяло-добро сериалче.:up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сериала. Главните мъжки образи - перфектни. Добре, че не съм на мястото на главната, че нямаше да мога да избера между двамата. :wub::ilovethis:

Добре беше структурирано действието, нямаше мотаене и локуми, но аз лично бих се зарадвала ако беше не 8, а 9-10 серии, за да има време за повече романтика. Някак ми беше недостатъчно, от отмъщението и драмите не остана време да се разгърнат любовните трепети както следва и не усетих тръпката между главните.

Края беше култов. Явно "Рекс" ще продължи да съществува като сводническа агенция за айдъли, да им урежда запознанства и срещи? :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се радвах отново на изпълнението на Cha Ji Yeon, както и в Deluxe Taxi,

Off Topic

не може да се каже дали беше от добрите или от лошите, но определено беше от злите :) Както и завърши сериала, тя беше нещо като резервния главен герой. Надявам се скоро пак да й измислят в някой сериал виланска роля.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса. Главната актриса беше страхотна. Като че за нея е писана тази роля. Любов, интриги, хубав край.  Препоръчвам :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепеляшка ли гледах:slap:. Малко в повече ми дойдоха принцовете. Единият апартамент й купи, другият Мерцедес и никой не спи с нея:D. За тази възраст актьори, трябваше да е по-зрял тоя сериал. Иначе историята е интересна, но появява се едно съкрушено Ленче и принцовете се скъсват да помагат. А актрисата ми е любима и пак ми остава номер едно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...