Jump to content

Remarriage and Desires (2022)

Recommended Posts

27cc9795c6a552165b44c9ed016ace7c.jpg

Off Topic

FV_jN74WAAAWHFT?format=jpg&name=large

Remarriage and Desires (블랙의 신부)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Beulraekeui Shinbu
Излъчване: 15 юли 2022 г.
Време на излъчване: Петък
Жанр: Драма
Канал: Netflix
Епизоди: 8
Режисьор: Kim Jung Min (Bad Guys, Hidden Identity, 38 Task Force, Love Affairs in the Afternoon)
Сценарист: Lee Geun Young (War of  the Roses, My Mother is a Daughter-in-law, I'm a Mother, Too)
Субтитри: Английски

Участват:
Kim Hee Seon като Seo Hye Seung
Lee Hyun Wook като Lee Hyung Ju
Jung Eugene като Jin Yoo Hui
Park Hoon като Cha Seok Jin
Cha Ji Yeon като Choi Yoo Sun

Резюме: Компанията за сватосване „Rex“ съществува, за да обслужва най-богатите хора. Техните клиенти искат да влязат в този свят или да запазят елитния си статут чрез брак или повторен брак…

Свали с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

• Like 5
  • Sad 1

Lee Geun Young е писала само долнопробни сапунки!!! С какъв акъл Netflix са й поверили писането на сценарий за нещо, от което тя си няма представа? Явно приближаващият фалит съвсем ги е отчаял и се мятат на сляпо, барем се получи нещо хубаво. Едва ли.

• Upvote 1

Главната ми е в графа "любими от много години" актриси и съм длъжен да проверя драмата.

• Like 1
  • Sad 1

И аз на клона. Не беше никак лош сериал, но си имаше почти всички клишета и то всички бяха в един епизод!

Spoiler

Оплескаха всичко в седми епизод и на бързо изчистиха всичко до края на осми и заживяха щастливо.

Имаше страшно много химия между главните. За първи път ми е трудно да избера между мъжете и се люшках от единия на другия, а те милите ще извадеха очите на всеки, който се опитва да навреди на мадамата. Сериала описва живота на богаташете доста добре. Живея на място, където едни от най-богатите семейства в света имат имения и доста от нещата, които се показват в сериала перфектно описват събиранията и купоните им.

• Like 1

преди 57 минути, bond написа:

Ким Хи Сон

Супер е, както и в предишния сериал, където имаше много подобна роля - Woman of Dignity (2017)

• Like 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Прилично започна, но се получиха големи глупости накрая. Един огромен змиярник и това беше.

• Upvote 1