Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Заглавие: Unstoppable Marriage
Българско заглавие: Безконечна сватба
Страна: Южна Корея
Година: 2007
Жанр: романтична комедия
Времетраене: 115 мин.
Качество: DVDRip
Линк към IMDB
Режисьор: Ким Сонг Ук


В главните роли:

Ха Сок Джин

Юджийн

Им Че Му

Ним Су Ми

и др.

Резюме: Сладката и сговорлива Юн Хо израства в нормално семейство (от средна класа), със строг и старомоден баща. Палавият пластичен хирург Ги Бек е роден в заможно семейство и има его, по-голямо и от доходите си. След срещата им, при едно произшествие с парапланер, техните два свята буквално се сблъскват. Това е класически случай, при който противоположностите се привличат. Заяждайки се един с друг, те неусетно се влюбват. Но семействата им са твърдо решени да ги разделят...

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: :click:

Свали с английски субтитри: :click:

Свали с руско озвучаване: :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително луд филм. Много се смях през цялото време, всички бяха големи откачалки.

Майката ми беше малко противна, но ми изпълни душата с разваления си английски, няма такъв смях.

Двамата влюбени също бяха много симпатични, особено доктор Хуан. За бащата и брат му нямам думи ахаха

Това е филма! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах снощи. Изключителна свежа комедиика, но не можа да ме впечатли особено.

Всички бяха много изкуствени, но пък английския на майката със сигурност ще го запомня.

И може ли да помоля да пуснете субтитрите на спелчек, или някой редактор да ги погледне,

защото има ужасно много грешки. :blink: Не че не съм благодарна за превода, но е хубаво да сме максималисти в това отношение

и да искаме да гледаме само най-доброто.

В заключение - давам :asian: :asian: :asian: на Ha Seok-Jin. Той ми е любимец.

И с "подмокрени" гащи да е - пак е супер готин!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах снощи. Изключителна свежа комедиика, но не можа да ме впечатли особено.

Всички бяха много изкуствени, но пък английския на майката със сигурност ще го запомня.

И може ли да помоля да пуснете субтитрите на спелчек, или някой редактор да ги погледне,

защото има ужасно много грешки. :blink: Не че не съм благодарна за превода, но е хубаво да сме максималисти в това отношение

и да искаме да гледаме само най-доброто.

Ами пуснала съм тема в настоящи тук, в която обявявам, че ще му спретна редакция. Точно на него съм сега, не можа да мине с един спелчек, ехаа ако така ставаше лесно...

 

П.П. Бг субтитрите са качени вече на сайта. :)

 

Добре се справят майката и таткото, пазейки младоженците да не се цункат хихих, пък те... хихих

А майката наистина кърти, особено със снобския си стил и позьорството, кефи ме как й го развалят имиджа всеки път. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина луда комедийка....Имаше няколко фрази,които ме накараха да се разплача от смях.Още в самото начало"Оппа,ще те накарам да се почувстваш,сякаш летиш"и го качи на планер :D .И понеже гледах филмчето през нощната ми смяна,времето мина неусетно.... моето голямо благодаря ....(тук искам емотинка ,която се покланя)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавно филмче!!! Като почна от началото очаквах лудите сцени да са между влюбените, но....

Старите кефиха повече от младите.. :lol: А, английският с това shit си беше култов!!! Сигурна съм, че тази жена съм я срещала и в други филми и там пак е имала такъв цветущ език... :D

Докторчето наистина беше много секси..

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли един въпрос : от къде да си го изтегля ??? :huh: в Замунда нямам регистрация , а в Account - не съществува :(

пробвай тук или тук. Дано има сийдъри. Не съм ги сложила горе тези линкове, защото там субтитрите са без редакция. Сега ги поставих. Ти ако прецениш може да си закачиш тези от нашия сайт. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,страшно забавно филмче!Така ми вдигна настроението...просто беше ударна доза смях.

Родителите бяха адски забавни и бабата с тва нейното "Оу Шит" направо уби рибата.Въобще филмчето беше много забавно и зареждащо.Ще се хареса на всички ,обичащи романтични комедийки :P Погледнах и видях,че има и драма със същото заглавие /базирано на филмчето/ :click:

И epic бабето също участва :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина филма е много забавен и развлекателен!!! На места просто си умирах от смях, до такава степен, че от съседната стая сестра ми ми се скара (защо съм се смяла толкова ...?) :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино филмче, разтоварващо е, интересно ми беше, а и няма как да не се забавляваш с него като се има предвид колко много се смях , а и като прибавим този просто уникален английски език на майката, как да не се забавляваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава комедия...интересна история,НО не можах да разбера защо акцента падна върху родителите,а не върху младата двойка!

Останах много разочарована от тази гледна точка...твърде много време даваха как спорят вместо да дадат любовта на децата им...

Става за убиване на времето....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РАЗОЧАРОВАН СЪМ!!! Както може и да се досети някой,си дръпнах този филм заради Юджийн и си имах аз една интимна мисъл,че филмчето няма да е много интересно,ама заради нея ще търпя (тайно се надявах да ме опровергае) Еми пълен провал си е за мен филмчето.Опитах се изкуствено да се засмея на едно две места ,но не успях. Тотална скука :(

За първи път май ме разочарова толкова даден филм.

Жалко но факт. Лична оценка - 1/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах това филмче преди време. Забавно, свежо и романтично! Актьорите се справиха добре, а сюжетът си е типичен за този жанр. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха смях ... целият филм си беше направен от родителите на двамата. А мама, мама направо проби дупка в тавана на съседите от смях ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, locotribal написа:

Не можах да открия субтитрите в сайта. Може ли някой да помогне?

В първи пост има голям банер ей такъв :essub:, кликни на него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...