Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Заглавие: Love in Magic
Оригинално заглавие: Yeonae-sulsa

Страна: Южна Корея
Година: 2005
Жанр: Романтична комедия
Език: корейски
Времетраене: 106 мин.
Линк към IMDB
Режисьор: Чен Се Хуан


В ролите:

Пак Джин Хи

Йон Джонг Хун

Чо Ми Рьонг

Ха Донг Хун

О Йон А

Чe Уон Йонг

Че Йо Джин

и др.

Резюме: Филмът разказва за илюзиониста У Джи Хун, който използва магията, за да впечатлява жените. Един ден случайно открива в интернет запис от скрита камера, в който се вижда как прави секс в мотел. Първият му проблем е, че не си спомня с коя... В крайна сметка се оказва, че това е Хи Уон, учителка в гимназията. Той се среща с нея и двамата решават да не ходят в полицията, а да открият мотела и хората, които са ги снимали...

 

:essub:

 

С български субтитри :subs::click: :click: 
С български и английски субтитри: :click:

С руско озвучаване: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не беше чак толкова зле. Много ми бе смешен съквартиранта, дето само се чудеше как да прави секс по нета... :lol:

 

Редакцията е приключена и субтитрите са качени на сайта. Сложих линк за тях в първия пост.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неочаквано за мен ми хареса..Магията !Преставлението на мага беше нещо невероятно,театър...замайващ. А фокуса с патето и свирката :es: Ще си купя свирка и ще приложа научения номер!Така не съм се смяла от дете!(да уточня,че съм зодия Телец и си обичам дебелашки хумор).Не гледайте трейлъра....ужасен е!Това си е анти реклама!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах очаквания за филма, резюмето ми хареса и реших да го гледам. Филма на мен ми хареса, Yeon Jeong Hun съм го гледала в East of eden, където се превъплати в ролята си невероятно. Тук като плейбой ми хареса, беше коренно различен. Филма е забавен, разпускащ и по-освободен. И на мен ми беше смешен съквартиранта, особено с ''кърпичката за нос'' :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нямам думи, много се смях на този филм - забавен, разпускащ, с един - двама идиоти за цвят.

Дръпнах си го заради Yun Jung Hoon, досега съм го гледала само в сериали, любопитно ми бе да го видя в ролята на плейбой. Хареса ми и в това му превъплащение.

 

Благодаря за субтитрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...