Jump to content

Recommended Posts

Anna.jpg?fbclid=IwAR3PQSlK9E3Z_W7hjsKzvd8aGOxrFFr_-bzZIGS2gxWcwxWYHboV83E71q4

 

Off Topic

FVWFceWWAAAZdxv?format=jpg&name=large

 

Anna (안나)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Dubeonjjae Anna
Период на излъчване: 24 юни 2022 – 12 август 2022 г.
Време на излъчване: Петък
Жанр: Трилър, Драма
Канал: Coupang Play
Епизоди: 8
Режисьор: Lee Joo Young (A Single Rider)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Bae Suzy (Miss A) като Yu Mi
Jung Eun Chae като Hyun Joo
Kim Joon Han като Ji Hun
Park Ye Young като Ji Won

 

Резюме: Всичко започва с обикновена лъжа. Лъжата кара Ю Ми (Bae Suzy) да живее съвсем различен живот. Съпругът ѝ е Джи Хан (Kim Joon Han). Той е амбициозен човек, преследващ целите си. В същото време Ю Ми е приятелка с Джи Уон (Park Ye Young). Джи Уон е единственият човек, на когото тя може да се довери и да разчита. Докато Хьон Джу (Jung Eun-Chae) се радва на добрия си живот, без никакво съображение или злоба към другите…

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click: :click:

 

Свали с български и английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сравнение с Кристалина, по-бива Сузито.  Ако ми беше привлекателна мъжката част, щях да я изтърпя, но в случая не е, така че и аз съм пас. Не мога се жертва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам епизодите, явно и те са наясно с вашите критерии...

Въпреки че аз все пак ще надникна. А и от резюмето много не ми стана ясно

къде е интригата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, lukreciana написа:

Като гледам епизодите, явно и те са наясно с вашите критерии...

Въпреки че аз все пак ще надникна. А и от резюмето много не ми стана ясно

къде е интригата...

 

След лъжата, загубва себе си героинята започва да живее чужд живот. Това трябва да е.

Нали се сещаш, че интригата според моженето, Тук не може да чакаме голяма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още като идол не ми беше приятна, че и досега ми е наперена. Изобщо не мога да я гледам.

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък  Аната ми хареса. Особенно края. Девойката супер натурално изглеждаше, леко фрийк , според мен е тъкмо за тази роля на възрастта на която е в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледам, на 6- та  серия съм.Лавандула точно описа какъв точно е сриалът.За да живе живота, който иска, главната

героиня през целия си съзнателен живот измисля лъжи за забе си, но както се знае на лъжата краката са къси.Не е лош

сериалът, а и  актьорите добре се справят.Мен Сузи не ме дразни.

 

Редактирано от lilibini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже се вихри скандал , че Coupang play си позволили да нарежат драмата на 6 части, ама били 8 и режисьорката имала друго виждане за монтажа, през август ше има нова "премиера" с другата версия :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям коментара на lilibini 
Сузито се справи добре, хареса ми снежното началото на всеки епизод. Много добре,че е вместено в 6 еп. да няма излишно разтягане на локуми, добра история и интересно сформирана. Kim Joon Han не си го спомням от Hospital playlist , но за първи път виждам човек с толкова малки устни :mellow::D
7/10 (не беше моят сериал)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми хареса, не е моя сериал, ама изобщо. Изобщо не са  изградени образите както трябва. Абе...пълна загуба на време.

Сузи не ми е любимка, но не ме и дразни толкова много, но изобщо не е в нея проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е сложна тема, представена е по особен начин, но определено си заслужава, въпреки твърде бавното действие. Каквато и да е актрисата, това е неината роля. Да, на моменти е доста сладникава (просто такова й е излъчването), но вероятно това е и решение на режисьорския екип. Търсен ефект. За мен "Анна" е много добър проект на Сузи, може би един от най-самостоятелните и добре изградени комплексни образи. Гледал съм я в други проекти, но тук тя блести. Вероятно не е лек преходът кпоп - филмова индустрия, но за всичко хубаво си трябва време. 8 от 10. Благодаря за прекрасния превод на екипа. Както винаги - най-добрите! :) Поздрави от морето! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър трилър. Действието изобщо не е "бавно", напротив, сериите са само 6, а в тях са показани много години от живота на главната героиня. Всичко се развива динамично, просто това е психологически трилър, а не някакъв екшън, набляга се на характерите и причините и следствията от действията им. Има си и изненадващи обрати и напрежение. Хареса ми. Много добра игра и от Сузи. Доволна съм много от сериала и благодаря на екипа по превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска да свали и да гледа режисьорската версия с английски субтитри, цък 

После да каже има ли голяма разлика :)

Редактирано от Rossi Yankova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз почнах да гледам драмата преди време и вече не знам на кой епизод съм, но си спомням, че атмосферата беше леко депресираща, просто ти носи чувство на тъга и нещо неопределено, което не знам как да нарека. Не е като в други драми да ти стане тъжно и да се просълзиш. Интересно ми е докъде ще стигне тя с тези лъжи въпреки това .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледах director's cut версията. Много тъпо, че режисьорът и Coupang play не са се разбрали.

Краят е адски тъп!

Всеки преломен момент в сценария се случва случайно = на тъпо

Анна е героиня без "цвят"! (как пък поне веднъж не показа бурно и ярко емоционална реакция).

Все пак сериала е интересен, не ми беше скучен. Подходът на режисьора да покаже обществото е различен и ми хареса.

Spoiler

Анна сама казва защо живее така в 7 или 8 еп.

Моята версия: След като не се справи с това да живее така както всички очакват от нея, се пусна по течението и прегърна всяка възможност. Хората сами й подсказваха какво да им отговори, т.е. излъже. Така Анна стана една от "силните, богати, мачкащи", които преди я мачкаха. Обаче! Съпругът й случайно разбра тайната й и Анна пак се оказа "мачкана".

След като опита от двата свята (на слабите и този на силните), си избра трети свят: на студено, при мечките и с възможно по-малко хора.

Абе Анната не харесва порядките на обществото (да имаш диплома, да работиш и да те увикват + бият, да взимаш подкупи, да е добричка във всичко, да се хареса на всички ...) ама си ги следва ... живее точно като силните ..

Редактирано от otivam_jg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...