Jump to content

Recommended Posts

Image

 

Off Topic

FiI53JKVEAAkcEK?format=jpg&name=4096x409FiI53JGVUAIu5JQ?format=jpg&name=4096x409

FiI53JFUoAAQaK-?format=jpg&name=4096x409FiI53JBUUAAIj_7?format=jpg&name=4096x409

 

Island Season 1 (아일랜드1)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Aillaendeu 1
По уебтуна на Yoon In Wan "Island" (아일랜드)
Период на излъчване: 2022 – Декември – 30 до 13 януари 2023 г.
Време на излъчване: Петък
Жанр: Екшън, Трилър, Хорър, Фентъзи
Канал: TVING
Епизоди: 6
Режисьор: Bae Jong (Goodbye My Love, My Dream Class, Welcome to Dongmakgol)
Сценаристи: Yoon In Wan (webcomic), Yang Kyung Il (webcomic), Jang Yoon Mi
Субтитри: Английски

 

Участват:
Kim Nam Gil като Ban
Lee Da Hee като Won Mi Ho
Cha Eun Woo (Astro) като Priest John
Sung Joon като Gungtan

Oh Gwang Rok като Butler Jang

Kim Min Joon като groom (епизод 1)
 

Резюме: На остров Чеджу трима души се борят срещу злото, което се опитва да унищожи света.
Уон Ми Хо (Lee Da Hee) е единствена дъщеря и наследница на "Техан Груп". Нейното арогантно и егоистично поведение подтиква баща ѝ да я изпрати на о-в Чеджу. Там тя е назначена като преподавателка по етика в гимназия. Уон Ми Хо обаче не подозира, че островът е място, където злото броди свободно. В същото време Пан (Kim Nam Gil) е създаден, за да защити света от злото. Той се тренира да стане оръжие. Сега се бори срещу злото и убива жертви, които са обладани, без да проявява емоции за действията си, но в ума си изпитва вина. Докато Джон (Cha Eun Woo) е католически свещеник и извършва екзорсизъм. Неговата благородна цел е да защити живота и да пречисти злото. Гунгтан (Sung Joon) е обучен да се бори със злото заедно с Пан, но след съдбоносно събитие двамата се изправят един срещу друг...

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Линк към Сезон 2 :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не го знам кой е този Ча, но И Да Хи ми е сред любимките. Само дето хората казват, че една птичка пролет не прави. Ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, bond написа:

Изобщо не го знам кой е този Ча, но И Да Хи ми е сред любимките. Само дето хората казват, че една птичка пролет не прави. Ще видим.

 

Да ме прощаваш с твоята птичка, но при наличието на  великанът Ким Нам Гил и остава да чурулика край него. 

Нам Гил ми е самодостатъчен да не пропусна, хеле пък заради някакво, айдъле, обявено за хубавец. Ами да си хубавее, мотаейки му се в краката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Lawandula написа:

 

Да ме прощаваш с твоята птичка, но при наличието на  великанът Ким Нам Гил и остава да чурулика край него. 

Нам Гил ми е самодостатъчен да не пропусна, хеле пък заради някакво, айдъле, обявено за хубавец. Ами да си хубавее, мотаейки му се в краката!

Хайде, айдълето ще го превъртаме, но "уебкомикс" гарантира малоумен сценарий. Тук и Ким Нам Гил няма да помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, dido100 написа:

Хайде, айдълето ще го превъртаме, но "уебкомикс" гарантира малоумен сценарий. Тук и Ким Нам Гил няма да помогне.

 

Първи сезон, ще рече, че ще има и втори поне, Нам Гил по принцип подбира и OCN все пак.  Може пък да ни изненадат приятно, макар списъкът на създателите горе, нищо да не ми говори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърце не ми даде да сравнявам Ким Нам Гил с птичка и не писах за него. Предполагам, че не ме подозирате в неуважение към актьора. Дидо, понякога и от най-глупавата история може да се направи отличен филм или драма. Страхувам се обаче, че това не е нашият случай. Дано греша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.06.2022 г. at 10:59, lazeto написа:

Докато Джон (Cha Eun Woo) е католически свещеник и извършва екзорсизъм

МОЛЯ?!? Това откъдето и да го погледна, не мога да си го представя. Надявам се да успее да влезе в тази роля.

Задължително ще гледам този сериал, все пак ЪнУ и фентъзи. <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.09.2022 г. at 22:51, mell_moonie написа:

Това чудо изобщо почнало ли е? Понеже дори в Драмакул не съм го мяркала. :dunno:

 

Днес пишат, че е потвърдена премиерата през декември тази година – но само това, нищо по-конкретно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и очаквах, уебкомикс=малоумна каша от абсурдни и несъвместими неща. И за капак инфантилен и смешен айдъл-католически свещеник с обеци на ушите, но пък без талант! Сложете му и една халка на носа и го показвайте по панаирите, поне може и да танцува (предполагам). От първите две серии смислени бяха около 15 минути, останалото бяха клишета, празни приказки, глупости, фантасмагории, губене на време с абсолютно ненужни "битки" и търчане с писъци насам-натам. Толкова е зле, че направо ми се приска да гледам The glory. Обаче се взех в ръце и навреме се спрях!

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е баш моят жанр, ама нали Ким Нам Гил!... Бил избран заради "най-тъжните очи", казаха в едно интервю :) Като прибавим великолепните му бойни навици, представям си ролята му, но когато си нечий почитател, трябва да си готов на жертви:)))))) Харесвам и И Да Хи, която засега само тича и пищи, но пък е красавица. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Могат да се гледат - на чужд език. Има две, защото толкова са преведени досега, колегите работят по проекта отскоро, тъй като е нов сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, helyg написа:

Могат да се гледат - на чужд език. Има две, защото толкова са преведени досега, колегите работят по проекта отскоро, тъй като е нов сериал.

Благодаря за инфото.Чакам с нетърпение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...