Jump to content

Recommended Posts

2yoHBsxj7oLwZQddGEYbxOjicg2.jpg

More than Blue: The Series (比悲傷更悲傷的故事:影集版)
Страна: Тайван
Също така известен като: Bi Bei Shang Geng Bei Shang De Gu Shi: Ying Ji Ban
Година на излъчване: 2021 – Октомври – 22
Време на излъчване: Петък
Жанр: Романс, Мелодрама
Канал: Netflix
Епизоди: 10
Режисьор: Hsieh Pei Ju
Субтитри: Английски

Участват:
Gingle Wang като Song Yuan Yuan
Fandy Fan като Zhang Zhe Kai
Ivy Shao като An Yi Qi
Edison Wang като Wang Bo Han
Figaro Tseng като Yang You Xian
Eleven Yao като Cindy

Резюме: Римейк на Корейският филм More Than Blue (2009)
Какво по-хубаво от късна нощ и дневник, криещ историята на чужд живот? Когато An Yi Qi открива дневника на Zhang Zhe Kai, тя трябва да го прочете, за да открие кой има авторските права върху последната му песен. Но това, което открива, е история по-тъжна от самата тъга…

Свали с английски субтитри :click:

Свали с български субтитри :subs: :click:

• Like 2

Много, ама много го харесах! От доста време не бях гледала мелодрама и то хубава. Липсват ми и японските човешки драми и това ми дойде много добре. Разбира се трябва да си в настроение за нещо такова или поне подготвен! Играта на актьорите беше на ниво, историята си е хубава без значение коя страна я ползва. Всички двойки израстнаха до края на сериала.

Spoiler

Най-тежки за гледане бяха шести и седми епизод, когато две двойки загубиха по някого. Много трагична и в същото време много сладка беше историята на Крийм и Кей. Такава любов едва ли вече има, но бяха готови на всичко един за друг. Особено ме трогна, когато Крийм създаде атмосфера сякаш те двамата ще се женят, а не тя за някой друг. И всеки път, когато искаше от него да пази следващия си живот за нея. Много сладка и невинна любов имаше между тях. А онова сладурче Къ Лъ няма дори да го описвам. Такова земно дете. Всички бяха невероятни.

Препоръчвам с две ръце!