Jump to content

Takeru Satoh (Такеру Сато)


pe6ito

Recommended Posts

Браво!

 

Бях чувала за рок бандата Mr. Children, имах представа от няколко техни песни, но не са ми правили кой знае какво впечатление, но от както преди няколко месеца научих, че това е любимата му група си свалих цялата им дискография и реших да ги изслушам. Харесаха ми и то доста. Таке има вкус. ;)

 

Известно е, че Таке е невероятен с Кубчето на Рубик и се занимава с моделиране, за това едно клипче с неговите умения и още едно от Takeru TV, което ми е много любимо, само като му видя физиономията и умирам от смях.

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, клипчетата с Рубик сме ги забравили. Рьо-чан - тенсай!

Аз се заливам от смях на това:

http://www.youtube.com/watch?v=4tVog1Rg9rA

Докато реди кубчето, спира за секунда да се снима с Кен Кен и продължва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурна съм, че си гледала Princess Princess D, аз също това лято. Скоро едва ли ще успея да изтрия спомена от Таке на 17-ет години, в първата му роля в дорама и то облечен като момиче. Тази розова рокля, белите обувки и шапчицата с черешки... :D 10-ет серии по 20-ет минути, но само като го видех ме избиваше на смях. Продукцията е слабо издържана, но на мен Таке и Юичи в облечени в рокли ми бяха напълно достатъчни. Дори на Юичи мисля му отиваше черната рокля, имаше някакъв неповторим чар за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, Puri puri D - за мен беше доста странно да видя Такеру в такава светлина.Очудващо, от шестимата младежи в (ужасни) рокли той изглеждаше най-добре.Фуджита и Юичи избиха рибата като принцеси.

Има някакъв шанс да съм поствала клипа в темата на Кента (Cocoa otoko де)

Поздрави с може би най-идиотския и сладурски рингтон,който съм имала.

 

А за актьорското представяне в Принцес... преиграване,което се предполага от самата история според мен.Banana jokes,абсурдни ситуации,война на ''принцеси'',Наташо-семпай....десет епизода от по двайсет минути,и през цялото време ме напушваше смях :D Да не говорим за огромните промени на самата история-от главния герой,през присъствието на ''конкурецията'' kurohime ,чак до романтичната нотка :D

Щеше да е готино Tooru да има повечко реплики,но какво да се прави.

 

 

Сега съм в очакване на Ruroni kenshin-признавам си,че не очаквах той да получи ролята,особено заради крехката си възраст.Но това не намалява ентусиазма ми. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не гледам анимета, но само заради Такеру си свалих тези дни Rurouni Kenshin: Trust & Betrayal - 4-те епизода на OVA, за да се запозная с историята.

8 месеца на очакване... Само като видях лятото каста си казах, че със сигурност няма да пропусна Такеру в ролята на Кеншин и отново Егучи Йоске.

Великолепен актьор е това момче. Най-доброто от него тепърва предстои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трите концерта на Amuse минаха, но все още трудно се открива линк за сваляне. Четох една потребителка в интернет, която споделя, че е открила линк от някакъв китайски сайт, но се тегли много бавно. Е, явно ще почакаме, за да видим Такеру и останалите момчета.

 

eab7c842d40134dc.jpga89b9f9a88edf5cf.jpg

 

С Дори Сакурада (апропо, точно снощи изгледах Rinco's Restaurant с него, много исках отново продукция с Ко Шибасаки и се зарадвах като видях името му в каста. За съжаление обаче неговото присъствие не беше голямо и единствената реплика, която каза беше "Itadakimasu". :D Повече се гледаха влюбено с девойчето, докато си похапваха от интересните чинии във формата на сърце. Поне се порадвах на приятелчето на Такеру.)

 

ee8c151f4bc1ce44.jpg

 

Клипче от Takeru TV - част 5 (само като го видя да се смее и аз започвам с него :D )

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горните две снимки са от времето на Ден-о, доколкото си спомянам.

41a1fb09f21b32a6.png

8a01e80522ae5875.jpg

Няма го още шоуто. И аз четох репортаж на момиче, което е присъствало на концерта и е останало много доволно.

Тук има само подредбата на изпълненията

 

П.П. Дори можеш да го гледаш на сцената повече - в Тенимю, например, или във Фрогсу. Участва и в последните няколко спектакъла на Amuse.

Има и една кратка дорама с него от миналата година - Sign

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото промо на Ромео и Жулиета, както и фотоснимките за стейджа излязоха.

Линк

116523652dec6427.png

21f0a1199bb64075.jpg

На плаката се забелязват още познати лица - Суда Масаки, Нобуо Кьо, Кенто Каку и Хирама Соичи

 

e6027863f501d83f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро превеждах рецепта за Saba Misoni (saba на японски означава скумрия, а тук тя е приготвена с мисо/miso - паста от ферментирал ориз, соя, ечемик и пр, и пр.) и се сетих за Такеру отново, защото това ястие е същото, от което той не изпадна във възторг в клипа от пост #22, който пуснах тук преди месец.

 

Последната му реклама за Japan Post Bank. Да ми каже и на мен "Tadaima" (Дойдох си), а аз ще му отвърна "Okaerinasai" (Добре дошъл).

 

http://www.youtube.com/watch?v=ibX5F9r7zoI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Документална поредица с Такеру ще бъде излъчена тази пролет по NHK BS Premium. Озаглавена е Hadaka ni Shitai Otoko ‘Sato Takeru' и е посветена на пътуването до Верона и Венеция, Италия на Такеру, като част от подготовката за ролята на Ромео, която му предстои на сцена тази пролет.

Танцувал е, размахвал е и шпага. Документалната поредица също така ще ни покаже и родният град на Такеру в префектура Сайтама, неговото училище и естествено ще видим любимата му котка. Тази котка си спомням, виждала съм много негови снимки с нея и беше някаква уникална животинка.

via: tokyohive

 

1cb409d4e9446be4.jpg

 

П.П. Новата му реклама за JAN JAN излезе онзи ден, но за мен е най-слабата от всички, които е правил до сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са забавни двамата! Мисля, че Рьо-чан със сигурност е изял това, което му подаваше Дори. Той такива страни неща ядеше и пиеше в Ден-о, че едва ли реално ще се изплаши от подобно предложение.

Втори трейлър на най-очакваното заглавие за годината - Rurouni Kenshin. Премиера: 25 август

 

И една реклама от миналата година, показваща връзката на Рьо-чан с котките

http://www.youtube.com/watch?v=dQNyLuiaTik

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi Omedetou, Kenshin Himura!

 

Видях и тортата му днес. Малко странна ми се стори (сметанова торта, която розовееше на три етажа обсипана със сърчица), но разбрах, че са искали да се пошегуват с него г-н Сакурада и г-н Уехара. Моментът е увековечен в Takeru TV част 9 и ще го видим скоро.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да раздвижим малко темата :)

Няколко снимки на Ромео и Жулиета. Стейджът ще бъде издаден да DVD

на 28 септември.

Sato Takeru и Ishihara Satomi споделят, някои неща за него в тази статия - Тук

 

23fb98640f90a280.jpg

507984cc0091279e.jpg

1811cc365ca1714b.jpg

 

 

818fbe2ffe29839c.jpg

 

 

Source | sanspo | news.dipps

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Сатоми е признала Рьо-чан:

"He’s a person who carefully puts a lot of emotions into his acting without making it look fake. I’m glad that I was able to work with such a person for this play.”

 

Ех, изпуснахме ги! Не успяхме да се доберем до Акасака.

За сметка на това, се снимахме с рекламните постери на Rurouni Kenshin. Видях и брошурите на Сато от рекламата на Лумикс. Страхотни са с Харука Аясе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...