Jump to content

Takeru Satoh (Такеру Сато)


pe6ito

Recommended Posts

Прекрасен ден е днес - Жив и здрав да е!

Така да ми липсва образът на Кеншин и с такова нетърпение да го очаквам вече... :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29 октомври е спечелил наградата в категория Best Supporting Actor /'Best Performance by an Actor in a Supporting Role' /най-добър поддържащ актьор/ за ролята на Tendo в драмата 'Koi wa Tsuzuku yo Dokomade mo' на наградите Tokyo Drama Award 2020. Ами, радвам се, ама той не играеше ли главната роля там? Не съм го гледала сериала, ама знам кой е. Та подържаща роля?  :huh2:

Здраве да е, важното е, че е спечелил...:wub:

Elf-Ilxz-U8-AUXt-UV.jpg

 

Само да вметна, че и OST от този сериал е взел наградата за Best OST,  I LOVE... by HIGE DANdism (Koi wa Tsuzuku yo Dokomade mo).

А самият сериал е спечелил с още няколко в категорията  Excellence Award.

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмовата и музикална индустрия в Япония тотално започват да си променят. Много артисти напускат компаниите си и поемат по свой път. Рьо-чан и Камики, както и OOR също ще кажат довиждане на Амюз и ще разчитат на собствените сили занапред.

Доколкото разбрах, актьорите ще правят своя компания. Важно е проекти да има. Колкото по-качествени, толкова по-добре. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да им върви по вода!

И Честит рожден ден, защото нали в Япония вече е 21-ви...

И хайде вече Кеншин, остаряхме, докато чакаме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi omedetou!

Да е жив и здрав и да продължава напред!
Кеншин ще излезе рано или късно.

"Mamorarenakatta monotachi e" е нов проект с Abe Hiroshi, Kiyohara Kaya, Hayashi Kento, Yoshioka Hidetaka & Baisho Mitsuko. Обявен е за тази есен. Режисьор е Зезе Такахиса.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, мили мои :)

Много искам да участвам активно в нашия любим форум, но за голямо мое съжаление друго отнема голяма част от времето ми. Моля за извинение. Но все пак, признавам, чета ви. Следя какво излиза ново, особено ако е нещо чакано :)

И така, и аз едвам дочаках последните два филма с Такеру - Rurouni Kenshin: The Final и The Beginning.. После в съответната тема ще пиша мнението си, но като цяло не мога да се отърся от тези филми.. така са ме изпълнили, че почти за друго не мога да мисля... 

Затова реших и друга информация да потърся за Рьо-чан тук, да погледна нали няма някой превод на стар филм или сериал.. да разбера какво го занимава нашия любим актьор.. но тъй като няма, потърсих из нета и разбрах, че има много промени, които не са отразени пак тук.

Може би е добре да поправите началната страница.

На 19.03.2021 г. at 22:46, ukio написа:

Филмовата и музикална индустрия в Япония тотално започват да си променят. Много артисти напускат компаниите си и поемат по свой път. Рьо-чан и Камики, както и OOR също ще кажат довиждане на Амюз и ще разчитат на собствените сили занапред.

Доколкото разбрах, актьорите ще правят своя компания. Важно е проекти да има. Колкото по-качествени, толкова по-добре. Успех!

Въпросната компания се казва Co-LaVo, а страницата с информация за Такеру е ТУК Има и линкове към официални други медии, като официалния му сайт и други вече не работят.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Дано повече хора се включват с постове и инфо за артистите, понеже те продължават активно да се занимават с дейности в киното, телевизията...  Японците особено ярко творят. Нищо, че малко се коментират. Стискам палци да правят само качествени неща.

Тъкмо видях, че Рьо-чан е на новата корица но списание Анан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

272315518_3114809218794160_2104187414862

Рьо-чан и Камики с обща книга, която излиза на 4 март -  "Miyagi kara".

В нея са включвени традиционни изкуства, индустрия, култура и храна от префектура Мияги, както и интервюта с местните жители за тяхното бъдеще. Част от продажбите ще бъдат дарени за подпомагане на пострадалите от земетресението в Тохоку през 2011 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...