Jump to content

Recommended Posts

FTZ_ufcUcAAQ4qu?format=jpg&name=large

Off Topic

FTaCQD-XwAEUtp-?format=jpg&name=large

FS2DWxgUUAAQugd?format=jpg&name=large

 

Heroes (说英雄谁是英雄)
Страна: Китай
Също така известен като: Shuo Ying Xiong Shei Shi Ying Xiong
По новелата на: Woon Swee Oan – „Heroes“
Година на излъчване: 2022 – Май - 23 до 2022 - Юни– 27
Време на излъчване: Понеделник – Сряда 20:00
Жанр: Исторически, Романс, Wuxia
Канал: Tencent Video
Епизоди: 38
Режисьор Li Mu Ge
Субтитри: Английски

 

Участват:
Joseph Zeng като Wang Xiao Shi
Yang Chao Yue като Wen Rou
Liu Yu Ning като Bai Chou Fei
Baron Chen като Su Meng Zhen (House of Sunset Drizzle)
Meng Zi Yi като Lei Chun (Six Half Hall)
Sun Zu Jun като Fang Ying Kan

 

Резюме: Историята за герои проследява добросърдечният младеж Wang Xiao Shi, който напуска планината и обикаля други места за първи път в живот си. Той се среща с Wen Rou, Bai Chou Fei и Su Meng Zhen, с които установява връзка за цял живот. Докато преживява братство, приятелство и любов, той постепенно израства от невежо момче до човек с отговорности…
 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатично сериалче с бойни летящи китайци.:rolleyes: Радва окото. Има сюжет, добри бойни сцени, другарство, вярност, справедливост, уважение, любов. Препоръчвам го за любителите на жанра. Мен лично ме грабна веднага. Сега ще чакам 4 дни за следващите епизоди. Мъка... 

За пореден път се удивлявам на китайските актьори. Дори каскадите си изпълняват сами, няма дубльори, поне не и тук доколкото разбирам от back scene клиповете. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го, доста добър сериал, макар и мрачен на моменти. Хареса ми промяната и развитието на героите. Някои "злодеи" ми станаха симпатични, а някои "добри момчета" - антипатични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кървав сериал. Режат глави като зелки, кръв се лее и две бандитски групировки воюват помежду си. Разделили столицата по половина, държат под контрол търговията, публичните домове, заведенията, разпространението на оръжията, но главните герои са едни милички- да им се ненагледаш. Красавци са, умни, талантливи, образовани,минали през много трудности, но като феникси оцелели и все са прави. Официалната  власт каквато си е - корумпирана и ги използва брутално. Само наркотиците липсват, ама и така става. Много е трудно да си избереш любимец. Точно го харесаш и той най-безцеремонно изтрепе поне десетина. И си мислиш- аз по убийци ли си падам. Но с филмите е така. Харесваш това, дето не е за харесване и не му мислиш много, че всъщност приказката си е живата истина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...