Jump to content

Бих желал/желала да има превод на...

Recommended Posts

Posted (edited)

Току-що изгледах My Fated Boy (2021) и бързам да го препоръчам за превод, защото съм убедена, че повече хора трябва да се насладят на това приятно романтично сериалче. Пълно с позитив, с красиви и интересни герои,  изиграни много добре. Не мога да не отбележа главния, който играе със сърце и прегръща истински. 

Edited by kitket
  • Like 5
  • Upvote 1

Здравейте, препоръчвам за превод китайския сериал Reset (2022) , тъй като е оригинален и си струва гледането и е само 15 епизода(около 30-40мин всеки). Смятам, че си струва превода, за да може повече хора да го гледат.

Това е линк съм сериала в imdb  https://www.imdb.com/title/tt17506706/

• Like 1

Здравей, има тема специално с предложения за превод, която преводачите четем много редовно и обстойно, можеш да пишеш и там. Сега за сериала, наистина е много хубав, мислила съм да го заплюя за превод, но ако стане ще е доста по-нататък. В момента започвам тежък превод, 43 епизода и евентуално мога да помисля след като приключа с него.

• Like 4

Бих желала да направите превод на китайския сериал General's Lady. Сериала е романтика, комедия, история. Изключително лек сюжет, позитивен и разтоварващ. Аз го гледах в руски превод "Леди генерала". Актьорската игра е много добра.

Моето предложение е за Shooting Stars (2022) ! От клиповете който съм гледала,мисля че ще е забавно сериалче. Благодаря Ви предварително 

• Like 1
  • Upvote 1

Преди 1 час, Tsvetanka написа:

Моето предложение е за Shooting Stars (2022) ! От клиповете който съм гледала,мисля че ще е забавно сериалче. Благодаря Ви предварително 

spacer.png

Драмата се превежда от малките вещици :click:.

Съвсем скоро ще можем да ѝ се насладим на български :)))

• Like 3
  • Upvote 1

Предлагам за превод Alchemy of Souls (2022).

За мен задължителен за гледане, ако е с български субтитри ще е супер. Иначе не пропускам сериал на сестрите Хонг, любимо ми е всичко написано от тях. Актьорите са сладури, фентъзи е и трейлъра е много готин и забавен. Очаквам поредния хитов сериал от сестрите.

• Like 2
  • Upvote 6

Здравейте на всички! Имам предложение за превод на два Исторически сериала ,където мненията за тях са доста високи. За съжеление сериалите са с доста серии и незнам дали ще имам успех с молбата ,защото всичко отнема доста време в тва забързано ежедневие.Но все пак ще пробвам.

Ето ги и тях :

Emperor Wang Gun (2000-2002)   -император Уанг Гън, основател на династията Корьо.

Age of Warriors (2003)

Лек ден на всички :)

На 1.06.2022 г. at 6:56, desini написа:

Предлагам за превод Alchemy of Souls (2022).

За мен задължителен за гледане, ако е с български субтитри ще е супер. Иначе не пропускам сериал на сестрите Хонг, любимо ми е всичко написано от тях. Актьорите са сладури, фентъзи е и трейлъра е много готин и забавен. Очаквам поредния хитов сериал от сестрите.

Бих се наела, но няма да е текущ превод, понеже имам много в момента. Иначе актьори и сюжет са ми много любими. Ако никой не се е захванал с него до края на излъчването му, ще го метна :D

• Like 4
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Има едно момиче от екипа, което е изявило желание, но понеже има още седмица до започването му, не сме написали тема.

• Like 7

преди 6 минути, helyg написа:

Има едно момиче от екипа, което е изявило желание, но понеже има още седмица до започването му, не сме написали тема.

Супер, бих помогнала при нужда :wub:

• Like 3
  • Upvote 1

Здравейте! Имам едно запитване съответно предложение за драма, която предполагам не е толкова известна, но според е интересна! Става дума за драма, която е вече започната да се превежда, но прекъсната и верочтно няма да се допреведе. Мина година от последния ъпдейт по нея а тя си заслужава за любителите на китайските исторически драми като мен THE WOLF е интересна история която заслужава внимание заинтригува с всеки епизод  и е нещо различно. Сериала със сигурност не е лесен за превеждане със всичките си 49 епизода но все пак ако има някаква надежда за него много ще се радвам! Благодаря ако сте го прочели дотук! Благодаря за преводите които правите уважавам трудът ви! 

MV5BYjBiN2FhNmItYjVkNS00MzVlLWIxZTItMDlmNzk0YjE1OWMxXkEyXkFqcGdeQXVyODE5OTE0ODc@._V1_.jpg

Edited by Letisiya00
  • Like 3
  • Upvote 2

NABI, MY STEPDARLING

На 15.06.2022 г. at 19:27, Letisiya00 написа:

Здравейте! Имам едно запитване съответно предложение за драма, която предполагам не е толкова известна, но според е интересна! Става дума за драма, която е вече започната да се превежда, но прекъсната и верочтно няма да се допреведе. Мина година от последния ъпдейт по нея а тя си заслужава за любителите на китайските исторически драми като мен THE WOLF е интересна история която заслужава внимание заинтригува с всеки епизод  и е нещо различно. Сериала със сигурност не е лесен за превеждане със всичките си 49 епизода но все пак ако има някаква надежда за него много ще се радвам! Благодаря ако сте го прочели дотук! Благодаря за преводите които правите уважавам трудът ви! 

MV5BYjBiN2FhNmItYjVkNS00MzVlLWIxZTItMDlmNzk0YjE1OWMxXkEyXkFqcGdeQXVyODE5OTE0ODc@._V1_.jpg

Надявам се да го допреведът.

Бих искала да предложа за превод нов Китайски сериал "The Murder in Kairoutei", смятам че ще е интересен за всички.

Моля обмислете възможността за превод!

wp6Xk_4f.jpg

Edited by bealonenomore
Оразмерена снимка.
  • Upvote 1

На 26.06.2022 г. at 13:08, Kristi19 написа:

Бих искала да предложа за превод нов Китайски сериал "The Murder in Kairoutei", смятам че ще е интересен за всички.

Моля обмислете възможността за превод!

wp6Xk_4f.jpg

Този специално го обмислям от както излезе и сигурно ще му обърна внимание, защото Стивън Джан ми е любимец. Но няма да е веднага, тъй като работя по няколко неща едновременно, а единият ми сериал е доста дълъг. До края на кятото може би ще види бял свят.

• Like 3

Семейни разправии.  Война за наследство. Малкият е много готин. Клише, но  химята между главните е добра. На мен лично ми хареса.

преди 33 минути, Indira написа:

Този специално го обмислям от както излезе и сигурно ще му обърна внимание, защото Стивън Джан ми е любимец. Но няма да е веднага, тъй като работя по няколко неща едновременно, а единият ми сериал е доста дълъг. До края на кятото може би ще види бял свят.

• Like 3