Jump to content

Бих желал/желала да има превод на...


Recommended Posts

Този БЛ ми изглежда обещаващ и ще се радвам да има и български букви~ :wub: /Love In The Air Series/

 

И съм благодарна, че има още преводачи, които превеждат БЛ. <33

 

Ro2Bg_4f.jpg

 

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам за превод Тайски сериал Lueat Tat Lueat (2015). 

Сюжетът е доста интересен и постоянно те кара да си в напрежение какво ще се случи. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно Lueat Tat Lueat (2015): 

Обективно погледнато, субтитри има, но са руски. /Това сме го говорили с Рали :kissx: още на времето/  Имам ги свалени от поне няколко години. Не съм дръпнала видеото, но мисля, че не е проблем и още си стои в рутракер-а. Явно ще е добре да го комплектовам, че знае ли човек. 

Пак обективно погледнато - не е дошъл още на дневен ред да го гледам и не се знае кога ще стане, така че въпросните суперлативи като коментар не мога нито да ги потвърдя, нито да ги отрека. 

Извод - явно преводът ще се наложи да се работи от ползващи руски или с много ентусиазъм и упоритост да се ползва руския тайминг и видео/ че да си пасват/ и да се превежда отгоре от английските онлайн-и. / ама пак ще да е нужно да се ползват и двата езика, че да може да се прави връзка  с репликите и да не стане  "Един гаща плява"/

 

------------

29,11,2022 - Само за протокола/ тъй като е излишен отделен пост/, сериалът е окомплектован. Изтеглено е пълното видео, налични са и прилежащите му руски субтитри. За по някое време, някога.

Редактирано от asha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам: 3 A.M. 3D

 

 

3 A.M. 3D
(2012)

Информация
Релийз:
3.A.M.2012.THAI.720p.BluRay.H264.AAC-VXT

Филмът има и втора част, за любителите на азиатският ужас, причината поради която предлагам този филм е защото ми прилича на 4BIA (2008) която е една от любимите ми филми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Director Who Buys Me Dinner (2022-2023) BL :wub:

 

rB1dE_4f.jpg

На 5.12.2022 г. at 14:29, Deadstroke написа:

Бих желал, ако е възможно превод на: Blue Lock

Можеш да влезеш в групата на I Love Anime във фб, има пост за анимето. И има бг субтитри. ^^

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам един сериал,който се надявам да допадне на преводачите,защото Яя е много готина,както и Майк.Техния сериал е супер интригуващ за мен.

Bad Romeo

Аз оценявам всичко,което правите за нас. Знам,че отделяте от личното си време заради нас,заради което съм ви страшно благодарна, но е Жалко е,че много малко тайландски проекти се превеждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, lazeto написа:

Сериала се превежда от друга група засега са още в началото...:)

 

Обаче Love in Contract си го чакаме тук. Обещан ни е като подарък ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...