Jump to content

Бих желал/желала да има превод на...


Recommended Posts

Здравейте! Бих искала да предложа сериал който в момента се снима с двама мой любими герой от KinnPorsche ( който е гледал драмата ги знае..:D ) Сериалът се очаква да бъде романтична комедия и отсега набира популярност понеже ще е сниман в Корея. Надявам се да му дадете шанс щом излезе! :thanks::rolleyes:

 

Послепис: Благодаря за преводите, оценявам работата ви! 

3cc53fdd5d306e8e5d4cc98c502b4e2f.jpg приставка

Редактирано от Letisiya00
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.06.2023 г. at 22:17, steli07 написа:

това сериалче изглежда интересно:Tears In Heaven (2021).

 

Дълго мислих/ видно от датата на поста със запитването/, дали изобщо да пиша или да си премълча, но реших на своя глава, без го прокоментирам с другите замесени в "интригата" да пиша. Още като излезе сериала Tears in Heaven имаше мераклии с хъс за превод, имаше и набързо сформирана групичка, но от това останаха при мен преведените първи 2-3 серии в нередактиран вид и май работата се разсъхна. Та, ако рекат пак да се задействат, може и да стане. Ако, пък, някой друг реши да го включи към плановете си, ако иска, да се свърже с мен.

За сега мога само са те "почерпя" само с преведената начална песен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам The Night Owl (IMDB, MyDramaList). Не очаквам да е някакъв шедьовър, но определено мисля, че актьорската игра във филма ще е наслада за зрителя, все пак един от любимците ми, Ryu Joon Yeol е в главната роля и взима награда за най-добра роля, точно за този филм. :happy: Не намерих някой да го е обявил за превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам този сериал, защото много ми харесаха двамата главни ,а и батко е голям сладур.Изгледах доста клипчета на сериала и страшно ми допадна, дано и на някой преводач му допадне.Благодаря за работата,която вършите, прекрасни сте.

Hidden love

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема да предложа два сериала, които не виждам някъде да са обявени за превод, а аз лично много бих искала да гледам и то на роден език за пълно удоволствие.:wub:

Първият е The Matchmakers - историческа романтика с прекрасника ми Ро Ун.

Вторият е The Story of Park's Marriage Contract  - фентъзи с друг харесван млад актьор Bae In-hyuk и зомбито, не й помня името.

 

Още не са започнали, първия мисля започва на 30.10.23, а втория през м.ноември, но се надявам някой преводач отсега да си ги заплюе. ;)

Редактирано от desini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Miss the dragon!!!!!!!!!:wub::wub: :click:

Много от коментарите за този филм бяха ''още не мога да го преживея този филм'' и ''завинаги ще остане в сърцето ми'' , точно този тип филми обичам да гледам. Нещо разтърсващо :excl: много бих се радвала ако направите превод.

между другото Дилън Уанг е главния герой (за феновете):wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано някой има интерес да започне превод на този исторически сериал. Благодаря!

Goryeo-Khitan War (2023-2024)F6_nH9ja4AElscA.jpg.9156beaee96f7bc90a868ea9e44f72f9.jpg

Редактирано от Psychedelic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...