Jump to content

Recommended Posts

Какъв финал.

Off Topic

Мъртвите възкръснаха,  някакви пък взеха тялото на Мудоки и изплуваха към повърхността? Неясно защо след като Со Мин няма да играе повече. В тийзъра изведнъж се появява тялото на Наксу от никъде, ни лук яла , ни лук мирисала. Все се надявах ,че ни лъжат и Со Мин ще участва и през втория сезон, ама като видях Наксу и надеждата ми умря. И хабер си нямам за какво ще бъде тоя втори сезон. След това шоу враговете на Jang Uk би трябвало яката да се стреснат.  Не очаквах че Бу Йон толкова лесно ще "загине" и ще остави Наксу да ги свърши тия хубости. 

И още не мога да реша дали е такъв сценарият или Со Мин е отказала да се снима във вторият сезон, защото е имала друга ангажименти. Ама толкова ли не можаха да я изчакат?  

Инстаграм

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не приключва в нищото. Финалът е нещо като край на един етап от историята. Спокойно може да се изгледа и да се чакат следващите епизоди през декември.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,може ли да помоля някоя добра душица да качи сериала в замунда.Много искам да го гледам,Пробвах да го изтегля от сайтовете на първа страница но не успях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, nikita написа:

Здравейте,може ли да помоля някоя добра душица да качи сериала в замунда.Много искам да го гледам,Пробвах да го изтегля от сайтовете на първа страница но не успях.

Вече е качен :click:

Приятно гледане! :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да каже стават ли субтитрите, че това "преводач неизвестен" ме напряга, да не е Чичко гугъл? ;)

Дано са читави, че сериала си заслужава да се види от повече хора, а бях загубила надежда за бг букви след отказа на преводачката от форума.

Финала беше неочакван и експлузивен. Направо разбиващ. :xaxa:

Off Topic

Очаквах заради 2-рия сезон да си оставят вратичка, ясно беше, че Наксу ще е главната героиня в него, ама така да разпердушинят всичко и всички сестрите Хонг, определено не очаквах. Тамън ги нагласиха по двойки, сватби, годежи, намерени дъщери и прочее идилии и бум Наксу така се развихри, че гледах и не вярвах на очите си. Убийца, убийца, ама да утрепе и баща си ( така де, бащата на тялото, което ползва) ми дойде в повече. За 10 минути сринаха всичко, градено 20 серии :28558:.  Не, че се оплаквам, напротив, чакам си с нетърпение 2-ри сезон. Дава надежди да е по-мрачен и с много повече битки и противодействия между героите от 1-вия сезон. Само дето 10 серии ми се виждат малко, можеше и повече да спретнат. Има хляб в този магичен свят сътворен от сестрите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Ами то почти никой сигурно не очакваше Мудоки да откачи като soul shifter. Тази опция я знаехме, но не мислех че  Мудоки ще стигне до там. Че на нея ще и се случи. Наксу явно не е била много добър човек. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.09.2022 г. at 19:24, desini написа:

Някой да каже стават ли субтитрите, че това "преводач неизвестен" ме напряга, да не е Чичко гугъл? ;)

Дано са читави, че сериала си заслужава да се види от повече хора, а бях загубила надежда за бг букви след отказа на преводачката от форума.

Финала беше неочакван и експлузивен. Направо разбиващ. :xaxa:

  Hide contents

Очаквах заради 2-рия сезон да си оставят вратичка, ясно беше, че Наксу ще е главната героиня в него, ама така да разпердушинят всичко и всички сестрите Хонг, определено не очаквах. Тамън ги нагласиха по двойки, сватби, годежи, намерени дъщери и прочее идилии и бум Наксу така се развихри, че гледах и не вярвах на очите си. Убийца, убийца, ама да утрепе и баща си ( така де, бащата на тялото, което ползва) ми дойде в повече. За 10 минути сринаха всичко, градено 20 серии :28558:.  Не, че се оплаквам, напротив, чакам си с нетърпение 2-ри сезон. Дава надежди да е по-мрачен и с много повече битки и противодействия между героите от 1-вия сезон. Само дето 10 серии ми се виждат малко, можеше и повече да спретнат. Има хляб в този магичен свят сътворен от сестрите.

 


 

Off Topic

Той не беше нейн биологичен баща. А го утрепа, защото й заповядаха. Не знам във втория сезон как ще замажат това всеобщо убийство.


 

Доколкото разбирам в образа на Наксу се връща първата артистка и тя ще бъде главният герой. Започнали са да записват новите серии.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 сезон ще започне да се излъчва в събота на 10 декември и ще завърши в неделя на 8 януари 2023. 2 сезон ще бъде от 10 серии.

Off Topic

Наксу ще бъде върната в нейното тяло. Как ли ще го направят при условие, че тялото й беше публично изгорено в началото???

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, bekata написа:
Off Topic

Наксу ще бъде върната в нейното тяло. Как ли ще го направят при условие, че тялото й беше публично изгорено в началото???

 

Това е фентъзи-не търси смисъл, логигика и здрав разум. Тази уникална тъпотия я превъртах само заради Jung So Min. Сега единствената причина за гледане изчезна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, bekata написа:

 

  Покажи скритото съдържание

Наксу ще бъде върната в нейното тяло. Как ли ще го направят при условие, че тялото й беше публично изгорено в началото???

Наксу ще бъде върната в нейното тяло. Как ли ще го направят при условие, че тялото й беше публично изгорено в началото???

 

 

Сигурно с магия хаха /но не показаха дали се вкамени след като я изгориха/. Останаха ми 5 епизода и не искам да свършва, вече го гледам заради Юл, Чанг Ук и двамата забавната комбина Прислужница Ким и Парк. И принца забавен :lol: Много харесвам актрисата, която играе Наксу, нямам търпение да я гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как да започна, кое надделява повече в мен - приятната изненада от играта на главният (Чанг Ук) или тотално неприятното главно дразнещо женско недоразумение Му Док, показващо повече физиономия през цялото време на учителка в ясла, отколкото на безмилостен убиец, учител, жрица и пр. Ок, душа в чуждо тяло, но емоцията, излъчването на Наксу изобщо не можа да пресъздаде. Буквално 20 серии - ползваше три зажмуцани погледа и толкоз. Изключително ме подразни неможенето й в този сериал. Останалите персонажи без айдълията, можеш да им повярваш, така да се каже. Влезнаха си в обувките перфектно. Дядката с вечно румените бузи, кралицата, лошия си го знаем от 100 сериала, прислужницата Ким- постараха се хората. Изключително се радвам, че зажмуцаната няма да я има в секънда, но пък очаквам по-голяма боза като сюжет от първата част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си е добре Мудоки.  Надявам се си прочел описанието на сериала. Не мисля, че на Мудоки която има слабо тяло , ще и подхожда да има изражението на лицето на Наксу.  Изражението трябва да отговаря на тялото, неговите възможности и статуса и. А тя беше робиня която я продадоха. Мисля си нямаше проблем с това как гледаше.  Трудно е да пресъздадеш поглед към ученика ти който е и твой господар.  Но тя го докарваше - поглед с недоверие, превъзходство, съмнение, чудене, недоволство, раздразнение.   Явно това имаш предвид под зажмуцан поглед.  После в погледа и се добави и любов. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти адвокат ли го играеш тук, че все трябва да се налагаш? Душата можеш да я видиш само в погледа на човека. И това важи не само за героинята, а и за реалния живот. Хората слагат много маски, ползват суетата за да добият няква стойност, но истината можеш да я усетиш и да я търсиш само в погледа. А именно корейската  школа, има типична игра, заради която гледаме всички. Пресъздаването на емоциите е нещото което ни "лепи" на екрана. И когато лично аз попадна на слаба игра, знаейки какво могат повечето им актьори, няма как да не го пинна като минус. Особено дух като Наксу, в сцените където го обучаваше пак имаше вид на заспала кокошка. Можеш да сравниш начина по който той изигра и ни накара да усетим героя му и...тя. Сравни и останалите размемени души.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не , ти си казал нещо, значи хората могат да го коментират, могат да изкажат също своето мнение.  Написал си нещо за погледа и, ти повдигна въпроса за него.    Просто това е моето мнение по въпроса който си повдигнал. Не може ли да има друго мнение освен твоето? Твоето мнение си е твое , никой не е казал че е грешно. Тук адвокати няма, защото и обвинители няма.  Твоето мнение си е там, по горе, всеки може да го прочете  и  да реши дали го приема или не. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...