Jump to content

Recommended Posts

А аз си мисля, че това ѝ е погледа по принцип, във всички сериали, в които съм я гледала гледа по-същия начин (заспало). :lol: Добре, че няма да я има във 2-ри сезон, беше ми писнало от лигавенето ѝ, просто мнение за 20-те епизода. Иначе е хубавица, но не колкото Наксу разбира се. :lol2: Наксу си ми е топ за този сериал. Нямам търпение да гледам и Юл (Минхьон), все същия хубавец. :wub:

Който няма намерение да гледа 2-ри сезон, да не го гледа, всеки си има вкус. :yes: Аз лично ще си го чакам. <33

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го след като се спомена в темата на Bulgasal. Хареса ми историята, музиката, актьорската игра на И Дже Ук, както и на актьорите, изиграли маговете, кралското семейство и второстепенните персонажи. Колкото до Чонг Со Мин, не бих казала, че не ми допадна представянето й, но на моменти погледите, които вкарваше не ми бяха на място. Покрай ерата на You're Beautiful бях голям фен на сестрите Хонг, а след "ангелите" единствено Hotel Del Luna ми хареса. Късно видях, че те стоят зад този сериал, но се чувстваше тяхната работа. Според мен епизодите бяха много и дълги, затова и последните епизоди приключих с превъртане. Като цяло ми хареса, но сякаш имах нужда от повече дълбочина. 

Интересно е за втори сезон как ще се обърнат нещата. Мен повече ме интересува 

Off Topic

какво ще стане с душата на Бу Йон. Мисля че там има добра история и заслужава да се развие. Мислих си, че може и нейната душа да се прехвърли заедно с душата на Наксу, ако не в нейното тяло, то поне в друго. Колкото до тялото на Наксу, което беше публично изгорено, дано да има правдоподобен обрат, иначе ще се изпадне в противоречие. Може би затова накрая върнаха горящото тяло на Чанг Ук. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двойката, която направиха главните ми хареса много. Четворката приятели, наследниците на големите кланове – също. Имаха много майтапчийски диалози, когато се закачаха. Разбира се, че ме дразнеше до края прорасналата изрусена коса и прическа на блондинчето /както и черния маникюр на една от героините/, но иначе си беше образ и половина. Това са си дреболии. Доволна съм от всички, най-много от Дже Ук. Ще изчакам малко да го "допремеля" и започвам вторият сезон. И като всички харесали този, се надявам да не са го сбозили. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав сериал. С условието, че е чисто фентъзи, и човек да не се смайва от "липса на здрав разум". Логиката беше добра, последователна. Заинтригува ме нейната история, но и около неговата нещата са "врящи". Доброто не беше ясно дефинирано, но злото- по-скоро да. Малко като в приказка ми беше всичко. Любопитен съм за втория сезон, дано четворката от сезони се запази, 

Spoiler

да не би да разделят Пролет и Лято, че ще е тъпо това, но знае ли човек.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/31/2023 at 12:01 PM, skio said:

ЧНГ на всички !!!

 

Най-после някой да поздрави и в тоя форум, последната честитка е от преди три години :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 hours ago, k-drama-monk said:

 

Най-после някой да поздрави и в тоя форум, последната честитка е от преди три години :(

Не ги съди сурово - повечето хора си имат "живот" и някви там форуми са светая светих само за изкопаеми като нас ... да не говорим, че всички са нокаут :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
On 10/4/2022 at 3:42 PM, mell_moonie said:

А аз си мисля, че това ѝ е погледа по принцип, във всички сериали, в които съм я гледала гледа по-същия начин (заспало). :lol: Добре, че няма да я има във 2-ри сезон, беше ми писнало от лигавенето ѝ, просто мнение за 20-те епизода. Иначе е хубавица, но не колкото Наксу разбира се. :lol2: Наксу си ми е топ за този сериал. Нямам търпение да гледам и Юл (Минхьон), все същия хубавец. :wub:

Който няма намерение да гледа 2-ри сезон, да не го гледа, всеки си има вкус. :yes: Аз лично ще си го чакам. <33

Имам един приятел дето е малко БИ /неосъзнат/ - семейни приятели сме, ама като се напием си имам едно на предвид ... та като ги видя тия убавци как се цункат все се сещам за него :D

Редактирано от skio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен! Много интригуващ и красив сериал. Приказка с много добра интрига и страхотно чувство за хумор. Закачлив и приключенски, изгледах го на един дъх. Въпреки, че е фентъзи има и много сериозни теми, но много фино се прокрадват - верността, дългът, приятелството, любовта, егоизмът, майчината ревност, приятелското обсебване - много балансирано ги включваха, препоръчвам сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бих казала, че е исторически сериал. Но чувството за хумор, бойните сцени и сюжетът ме плениха и ме превърнаха във фен на корейските сериали. 
Много добре написан сценарий, чудесно актьорско изпълнение, заснемане и монтаж. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...