Jump to content

Recommended Posts

След 20-те серии на първа част ,се очаква втора част(10 еп.) на сериала. Има непотвърдени слухове, че водещата актриса ще бъде сменена.  Може би втората част ще е за живота на Наксу преди Мудоки. 

 

Клик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11-12 епизод,  Мудоки продължава да се гъбарка с нещастниците. Обаче с новите си дрехи прилича на пингвин.  С господаря си се карат по детски. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си е добре фентъзито тук. Нещата стават все по интересни. За съжаление тази седмица няма да има епизоди от сериала, ще продължат на 20/21. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

43 minutes ago, gig911 said:

Много си е добре фентъзито тук. Нещата стават все по интересни. За съжаление тази седмица няма да има епизоди от сериала, ще продължат на 20/21. 

Тъкмо взе да става много интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки постната анимация, учудващо и на мен ми хареса. Може би заради двамата главни ... Историята е що-годе добре оплетена въпреки че нещата се знаеха доста по-рано от излезлите до момента серии.  Бе досега каквото е излязло със Jung So Min ми е харесало. За мен е добре дошло, че няма да има серии една седмица понеже съм в отпуск и ще съм по планините ... да сменя малко морето :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, този сериал ме върна в 2007 г., когато "Четирите бога на краля" беше най-скъпата корейска ТВ продукция с най-невижданите ефекти. Днес въпросните ефекти сигурно ще ви се сторят като кът сцена от Файнъл Фентъзи XIV. За последните 15 години бая път са извървели корейците във визуално отношение, но на ниво сценарий и диалог продължават да разчитат на едни и същи тропове, дето са ми набори. Традиционалисти и тва си е. Та ако преглътнем прическите ала Лейди Гага и как нелепо ретушират лицата на всички, за да изглеждат като извънземни, сериалът не е нито най-доброто, нито най-невижданото постижение на корейската кинематография, но е достатъчно шарено и разпускащо за съботно-неделна вечер. 

 

П.П. Принцът престолонаследник е топ персонаж, FTW. Някой друг да му е фен? :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На принца и аз съм му фен, уникален образ. Броманса му с главния е много забавен, браво на сестрите Хонг за тази закачка с BL тренда. 

Изобщо бива си ги сестрите и това е - страхотни герои, много разнообразни като характери и много добре изградени всеки един от тях, интригуващ сценарии + фин хумор. Екипа добре се справя откъм красиво заснемане на сцените, добри ефекти и костюми. Получила се е една прекрасна приказка и нямам търпение за последните 4 епизода. Дано получи и бг превод за да й се насладят повече хора. Заслужава си, препоръчвам за гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.08.2022 г. at 9:21, desini написа:

На принца и аз съм му фен, уникален образ. Броманса му с главния е много забавен, браво на сестрите Хонг за тази закачка с BL тренда. 

 

Та те двамата имат повече химия помежду си отколкото с главната. :lol2:

 

Остана ни само един епизод от излезлите, но си го пазим до другата седмица. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, Ragnos said:

Остана ми само един епизод от излезлите, но си го пазя до другата седмица. :D

Пуснаха и 2 епизода специални 16.1 и 16.2, но няма английски превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами който не е гледал днешният епизод, може би е по добре да го изгледа заедно с този който ще излезе утре. Все завършват така, че нямам търпение за следващият епизод.  Наближаваме някаква развръзка , но все ни отдалечават от нея. То е май най добре последните 4 епизода да се гледат наведнъж. От кога мечтая за погледа убиец на Jung So Min. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешният епизод ми се стори като леко провлачен филм на ужасите :wacko:, но пък с какъв край :wub: и сега най-трудното - да издържим до другата седмица. 

Off Topic

Да го беше понаритала малко повече този soul shifter, че да си проличи истинската й "професия" :D тъкмо се бях наточила за бой, цял сериал я чакам да си върне силите, а тя две магии и хайде.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Ами толкова, на нея и трябваха два удара да нареже шифтъра на филийки. Много силна стана. На мен не ми е ясно , Наксу от къде е имала чак толкова много сили. Или това е защото тя е и в тялото на Мудоки(дъщерята Jin). Там с момента на умирането нещата не бяха много ясни, не си мислех че толкова лесно могат да я убият с едно душене. Винаги при опасност силите и се връщаха. Тя умря ли или не, не се разбра. Или само се престори , за да отмъкне камъка. И тая бариера сега колко епизода ще я ползват? 

А иначе сериала спокойно можеше да бъде 16 или 18 серии. Тийзъра за 19-та серия доста интересен, само, не знам дали е реалност или сън. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.08.2022 г. at 9:05, gig911 написа:
  Скрий съдържанието

Ами толкова, на нея и трябваха два удара да нареже шифтъра на филийки. Много силна стана. На мен не ми е ясно , Наксу от къде е имала чак толкова много сили. Или това е защото тя е и в тялото на Мудоки(дъщерята Jin). Там с момента на умирането нещата не бяха много ясни, не си мислех че толкова лесно могат да я убият с едно душене. Винаги при опасност силите и се връщаха. Тя умря ли или не, не се разбра. Или само се престори , за да отмъкне камъка. И тая бариера сега колко епизода ще я ползват? 

А иначе сериала спокойно можеше да бъде 16 или 18 серии. Тийзъра за 19-та серия доста интересен, само, не знам дали е реалност или сън. 

Наксу явно има силите (енергията)

Off Topic

по рождение, нали е дъщеря на маг- главен звездоброец. С едно потапяне на пръстчето откри покрива на обсерваторията и звездите и млечните пътища се завихриха около нея (образно казано). Тази огромна енергия обаче е била култивирана в погрешна посока, вместо в астрологията, в усвояване на бойни умения, превръщайки я в легендарен убиец.

Момента с душенето си беше от ясен, по-ясен. Не, не умря. Припадна. Малко оставаше майка й да я удуши, но в този момент започнаха да се връщат спомените на Бу Йон и тя произнесе "мамо", в резултат на което майка й веднага спря да я души. 

На мен обаче ми е интересно как ще оправят кашата с тези 2 души в едно тяло. :dunno:  Со Мин няма да участва в продължението и това ще прецака целия сценарий ми се струва. Ще променят целия замисъл по тая причина. Наксу ще се всели в друго тяло, заради 2-рия сезон. Би било глупаво в ролята да е актрисата от 1-ва серия, защото изгориха тялото на нейната героиня, но да видим какви ще ги свършат, малко остана 

B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами точно Go Yoon Jung  ще играе във втората част, актрисата която играеше Наксу. 

Off Topic

Така, че не е ясно тя как ще се върне в своето тяло. Явно тялото и е някъде. А за силите нещата също не са много ясни, Бу Йон е най-мощната от всички тях.  Тя доста пъти спасяваше Наксу която беше загубила силите си. Бу Йон можела да управлява всичко, там в обсерваторията Наксу пак нямаше сили. Някъде гледах че Бу Йон била мъртва в утробата на майка си ,  и я съживяват с помощта на камъка. Тя се ражда след 13 месеца. Не е ясно какво ще се случи с Бу Йон , да умре ще е доста странно. Или ще замине за някъде. Но ще узнаем всичко в 20 епизод.  Наксу е обучена от Jin Mu за боец, тя е получила силите с обучение(в планината тя сама се учеше). И тя не е от ония 11-12 фамилии. Аз не мисля, че сценарият се променя заради Со Мин, просто сценарият е такъв. Макар ,че тя в момента снима филм. Ама заради него да се откаже от сериала?  Много е странно ,че само Со Мин няма да участва, аз си мислех ако тя заминава за някъде трябва  да замине с някого, ама други актьори не липсват.  Може ли тялото на Бу Йон да се превърне в тялото на Наксу, с магия? Някъде гледах ,че Бу Йон изтегля душата на Наксу в своето тяло в началото.  Наксу си беше избрала друго тяло, но се оказа в тялото на Бу Йон.  Джанг Ук явно остава с Наксу?  Въпроси , въпроси. 

Абе сестрите Хонг добре са поработили.  Дано и вторият сезон е толкова добър, макар че не виждам какво ще ни покажат в него.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, gig911 написа:

Ами точно Go Yoon Jung  ще играе във втората част, актрисата която играеше Наксу. 

  Скрий съдържанието

Така, че не е ясно тя как ще се върне в своето тяло. Явно тялото и е някъде. А за силите нещата също не са много ясни, Бу Йон е най-мощната от всички тях.  Тя доста пъти спасяваше Наксу която беше загубила силите си. Бу Йон можела да управлява всичко, там в обсерваторията Наксу пак нямаше сили. Някъде гледах че Бу Йон била мъртва в утробата на майка си ,  и я съживяват с помощта на камъка. Тя се ражда след 13 месеца. Не е ясно какво ще се случи с Бу Йон , да умре ще е доста странно. Или ще замине за някъде. Но ще узнаем всичко в 20 епизод.  Наксу е обучена от Jin Mu за боец, тя е получила силите с обучение(в планината тя сама се учеше). И тя не е от ония 11-12 фамилии. Аз не мисля, че сценарият се променя заради Со Мин, просто сценарият е такъв. Макар ,че тя в момента снима филм. Ама заради него да се откаже от сериала?  Много е странно ,че само Со Мин няма да участва, аз си мислех ако тя заминава за някъде трябва  да замине с някого, ама други актьори не липсват.  Може ли тялото на Бу Йон да се превърне в тялото на Наксу, с магия? Някъде гледах ,че Бу Йон изтегля душата на Наксу в своето тяло в началото.  Наксу си беше избрала друго тяло, но се оказа в тялото на Бу Йон.  Джанг Ук явно остава с Наксу?  Въпроси , въпроси. 

Абе сестрите Хонг добре са поработили.  Дано и вторият сезон е толкова добър, макар че не виждам какво ще ни покажат в него.  

 

Аз мисля, че сериала си е бил замислен като 1 сезон - 20 серии и толкоз. Затова не са сключили овреме договори с актьорите за 2-ри сезон. Обаче решиха да се възползват от успеха му и да снимат продължение. Имам чувството, че с него само ще прецакат нещата, защото без сладурката Мудок, ще си отиде и чара на сериала. Мисля, че прекъсването на излъчването за един уикенд е именно за да преснимат някои сцени от финала и да направят нов монтаж на последните сцени.

Off Topic

Бу Йон е с най-големите сили, така е. Толкова големи, че Наксу я определи като реликва. Затова ако нямаше 2-ри сезон мисля, че щеше да завърши именно така. Наксу си остава в тялото на Мудок( Бу Йон), а Бу Йон остава да съществува като чиста енергия, силен дух, който няма нужда от "черупка", в която да е затворен. Или изчезва заедно с ледения камък, унищожавайки го. И определено вкараха нови сцени в сериала с оглед продължението, които противоречат на предишни такива. Бяха казали, че скиталците се превръщат в камък и умират и това е необратимо, сега измислиха, че можело с някакви магии да ги съживяват и съживиха един такъв. Тялото на Наксу го изгориха и ако го измъкнат от някъде и я съживят ще съм истински разочарована. Дано го измислят добре сестрите, защото пък вариант с помощта на камъка едно физическо тяло да се превърне в друго ( Мудок в Наксу) е още по-велика глупост.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да не оплескат сериала много сериозно.  Трябва много да се постараят да задържат вниманието , след като Со Мин вече няма да я има. Аз основно заради нея съм го гледал сериала. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...