Jump to content

Recommended Posts

3 hours ago, dido100 said:

Лично мен китайците ме накараха да намразя жанра "фентъзи" с пускането на милиони малоумни и абслютно еднакви сериали. Корейците просто нямат толкова пари, за да пускат такива количества, а и качеството е много ниско. Само като видиш в уж исторически сериал изрусени айдъли с прически от 2022 г., ти става ясно каква е целевата аудитория на тази глупост-малолетните ученички.

Още не съм намразил жанра, но е факт, че читави сериали в него не се намират лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, dido100 написа:

Лично мен китайците ме накараха да намразя жанра "фентъзи" с пускането на милиони малоумни и абслютно еднакви сериали. Корейците просто нямат толкова пари, за да пускат такива количества, а и качеството е много ниско. Само като видиш в уж исторически сериал изрусени айдъли с прически от 2022 г., ти става ясно каква е целевата аудитория на тази глупост-малолетните ученички.

 Прическите на Убавците, действително са пълен потрес, особено на русото с черните корени и гелираното къдраво, на фона на женурята с козунаците по главите. Всеки момент очаквах да подкарат някое к-поп парче.

 

Някой беше писал, че е красиво. Че кое му беше толкова красивото? Половината епизод беше бой на негри в тъмна нощ.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключенията продължават и във втора част, Мудоки както я наричат , показа че главата не я слуша много. Те пък всичките наследници едни такива добри, че как ще и даде сърце да ги убие не знам.  Ама като се замисля как използва отровата, така че всичко е възможно. Онова куче с огнените очи беше голям майтап.  И как му счупиха съдинката.  Младият господар и него май не го слуша главата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този жанр не им се отдава на корейците. Едва изгледах 1еп, не смея да пусна 2-ри. На който му харесва да продължи да гледа де. Аз съм пас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, KPOHOC написа:

Точно па Хотел Де Луна да кажеш, че бил слаб само защото е с нисък рейтинг и браво!

Ами да, слаб е. Заради "корейския край", който обезсмисля гледането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, dido100 said:

Ами да, слаб е. Заради "корейския край", който обезсмисля гледането.

За мен си беше добър край.Не е кой знае какъв интересен, но ми омръзнало да гледам тъжни завършеци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.06.2022 г. at 12:54, gig911 написа:

Аз айдълите не ги забелязвам , и затова не ми пречат. Просто красят пространството около Jung So Min. Разбира се на когото не му харесва , няма смисъл да се мъчи. 

 

А аз не разбирам като не им харесва защо гледат и почват да плюят?! Просто да го запазят за себе си или да говорят на ЛС. :) А да, трябва да се заядат с НЕЩО. :lol2: На мен ако даден сериал не ми хареса, не коментирам и това е! (: Лично аз ще го следя, всички актьори ги харесвам. (фентъзи-любим жанр)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появиха се обвинения, че са прекопирали китайския Ever Night. То в този жанр, каквото и да направиш, китайците вече са го измислили.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм гледала Ever night и не намирам нищо сходно. Ever night си е много добър сериал, втората му част пострада малко заради замяната на Чен Фейю и други актьори от екипа, но пак беше добре. Изгледан на екс. 

Дидо е прав, в този жанр китайците са измислили всичко. Чакам Immortality, който въпреки цензурата и промяната на сюжета, се очертава да е също добър, с Чен Фейю отново. Това момче се справя много добре с ролите си.

Редактирано от laleto2002
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.06.2022 г. at 3:01, mell_moonie написа:

 

А аз не разбирам като не им харесва защо гледат и почват да плюят?! Просто да го запазят за себе си или да говорят на ЛС. :) А да, трябва да се заядат с НЕЩО. :lol2: На мен ако даден сериал не ми хареса, не коментирам и това е! (: Лично аз ще го следя, всички актьори ги харесвам. (фентъзи-любим жанр)

 

В прав текст- защото това е форум за изказване на мнения, а не за възхвали.

  • Мерси 1
  • Хаха 1
  • Sad 1
  • Upvote 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отрицателните мнения са много важни, защото дават по-завършена представа за качествата на филма/сериала. След като прочета всички коментари, отрицателни и положителни, и видя кой ги е оставил, защото вече съм си изградила представа кой какво харесва, мога лесно да реша дали да гледам даден сериал или филм.

Неприятно е когато се пишат много крайни отрицателни мнения, базирани на лични предпочитания към даден актьор или жанр. Тогава в четящия, особено ако харесва конкретния филм, остава едно много неприятно чувство.

Така че най-важното е да се спазва добрия тон и уважението към съфорумците. Тук сме да се забавляваме!:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мудоки продължава подличко да си плете кошницата. Собственика и често го отнася заради нея. Тя от време на време го спасява.  И го вкарва в нова беля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Топ 10 драми за които най-много се е шумяло през 4-ата седмица на юни:

  1. tvN “Alchemy of Souls”
  2. SBS “Why Her?”
  3. tvN “Eve”
  4. KBS2 “Bloody Heart”
  5. KBS2 “Jinxed at First”
  6. KBS2 “Gold Mask”
  7. tvN “Link”
  8. MBC “Doctor Lawyer”
  9. KBS2 “It’s Beautiful Now”
  10. SBS “Woori the Virgin

И при актьорите:

  1. Seo Ye Ji (“Eve”) 
  2. Seo Hyun Jin (“Why Her?”)
  3. Jung So Min (“Alchemy of Souls”)
  4. Yoo Sun (“Eve”)
  5. Park Byung Eun (“Eve”)
  6. Lee Jae Wook (“Alchemy of Souls”)
  7. Cha Ye Ryun (“Gold Mask”)
  8. Seohyun (“Jinxed at First”)
  9. Lee Joon (“Bloody Heart”)
  10. Kang Han Na (“Bloody Heart”)

Очакваме включване и от Адвокатката Ву и Minamdang в следващата класация. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6-та серия, сериала се развива доста добре. Приключенска приказка, сестрите Хонг явно са се постарали тоя път. Jung So Min се раздава чудесно, диалектът и е номер едно. 50% от думите и завършват на Ю.  Прилича ми на корейска историческа версия на Хари Потър.  Чайчето за импотентност беше чудесно хрумване.  Мудоки го раздава непукист. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господарят не е готов да жертва либидото си. Мудоки е готова да му го жертва - "Либидото няма да ти трябва за известно време. То е малка саможертва , за да станеш голям магьосник". 

 

 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала продължава да радва, въпреки че нещата загрубяват.  Мръсната Мудоки си губи фокуса. 

Off Topic

Появи се гаден крадец на души. Борбата се него беше епична. Екипната работа победи. Тялото на Мудоки май не е случайно.  Романтиката цъфти на няколко фронта. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е супер интересен, чакам си всяка седмица с нетърпение и гледам с голямо удоволствие :)

Off Topic

И на мен ми е интересно дали тялото на сляпото момиче няма да се окаже всъщност изгубената първородна дъщеря на семейството с магическите реликви :) Явно се получава добра "химия" между тялото и душата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...