Jump to content

Recommended Posts

FTaMTApaAAEF0kF?format=jpg&name=large

 

Off Topic

FTaMTBdacAEBjDU?format=jpg&name=largeFR3uH4bWQAAFE8A?format=jpg&name=large

 

The Jinx's Lover (징크스의 연인)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Jinxui Yeonin
По новелата на Han Ji Hye "The Jinx's Lover" (징크스의 연인)
Период на излъчване: 15 юни 2022 – 4 август 2022 г.
Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 21:50
Жанр: Мистерия, Романс, Драма, Фентъзи
Канал: KBS2
Епизоди: 16
Режисьор: Yun Sang Ho (River Where The Moon Rises)
Сценаристи: Han Ji Hye (webcomic), Goo Seul (webcomic), Jang Yoon Mi
Субтитри: Английски

 

Участват:
Na In Woo като Gong Soo Gwang
Seohyun (Girls' Generation) като Lee Seul Bi
Jeon Kwang Ryul като Seon Sam Joong
Ki Do Hoon като Seon Min Joon
Lee Ho Jung като Jo Jang Kyung
Kim Dong Young като Chief Wang

 

Резюме: The Jinx’s Lover“ е фантастично-романтична драма, базирана на едноименния уебтун. разказващ за мъж, който се е примирил със злощастната си съдба, и за богиня на късмета, държана против волята си.
И Съл Би (Seohyun) има специална способност да вижда бъдещето на човек, когато го докосне. Преди седем години тя бяга от тайна стая, в която е била заключена, и среща Гонг Су Гуанг. След прекаран страхотен ден с него, започна да мечтае за света навън. В същото време Гонг Су Гуанг (Na In Woo) е мъж, продаващ риба на пазара, на когото винаги му се случва нещо лошо. Някога той е бил успешен човек, но след като среща Съл Би преди седем години, губи всичко и започва да живее съвсем различен и нещастен живот…

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мода за свръхспособности в корейското. В друг текущ сериал, вижда бъдещето при целуване, тук пък при докосване. По уебкомискс плюс певачка. Издържах точно петнайсет минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си изгледах първа серия с огромно удоволствие. Беше като приказка - и като съдържание и като визия, красиво и приказно. Дано продължи в същия дух и да не забият главните само на пазара сред сергиите. Не ми се гледат проблемите на бедните и обикновени хорица. Милиардера, сина му и неговите приятелчета са ми по-интересни. Сред тях трябва да преуспее главния, с помощта на богинята на късмета, да си отмъсти и да им отнеме компанията. Само дето накрая ще раздаде всичко на ония от пазара сигурно де :28558:. Главната не ми пречи играта й, но ме дразни косата й, не й отива този рижав цвят ама нейсе :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още 2 сладурски серии на сериалчето. Двамата главни са толкова добрички и милички заедно. :wub: 

Off Topic

Главната си е лека откачалка, ама то е защото не знае нищо за външния свят, каквото й е на акъла това и е на устата и няма никакви задръжки. Обичат си корейците клишето с носенето на гръб и аз го обичам, но ми идва в повече варианта с повръщането върху гърба на младежа. Обаче пък така оригинално обясни на сутринта мацката какво е махмурлук, хубаво се посмях. :28558:

Тя може да е талисман на късмета, може и с извънземен произход да е (или божествен още не се е разбрало), но с тази дълга червена коса и енциклопедични познания за морската фауна определено го докарва на Малката русалка. 

Сина на богаташа засега им помага и изглежда перфектен във всяко отношение, дано си остане такъв. Хубава двойка са с неговата годеница и дано се получи между тях, нищо, че той се опъва засега. "Русалката" току виж се окаже негова сестра, явно е имало момент в миналото, когато баща му и майка й истински са се обичали.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...