Jump to content

Recommended Posts

FRej2n4WYAAO71Y?format=jpg&name=large

Off Topic

FRPUGz0aIAAg7Y4?format=jpg&name=largeFCHXqgjVUAcw1ut?format=jpg&name=large

FQzOYAiacAEBBeQ?format=jpg&name=largeFQwruJZVUAIkJUa?format=jpg&name=large

 

Master of My Own (请叫我总监)
Страна: Китай
Също така известен като: Qing Jiao Wo Zong Jian
По новелата на: Hong Jiu - "Please Call Me The Director" (请叫我总监)
Година на излъчване: 2022 – Април – 29 до 2022 – Май – 18
Време на излъчване: Понеделник - Неделя 20:00
Жанр: Работа, Романс
Канал: Dragon TV, Youku
Епизоди: 32
Режисьор: Yao Ting Ting
Субтитри: Английски

 

Участват:
Lin Geng Xin като Lu Ji Ming
Tan Song Yun като Ning Meng
Liu Chang като Su Wei Ran
Bai Bing като Han Yimeng
Gong Bei Bi като Shi Ying
Su Xin като Zeng Yuhang
Wang Xiu Zhu като Xu Sitian
Liu En Jia като You Qi
Qu Gao Wei като He Yuluan
Wang Li Na като Yang Xiaoyang
Zhang Lei като Ren Pengfei
Yuan Man като Qiu Junlin
Chang Hai Bo като Liu Yitian
Luo Ji като Xiao Song
Li Hong Tao като Lu Tianxing
Zhou Ling като Liu Lei
Miao Hao Jun като Mr. Ning
Guo Hong като Mrs. Ning
Wang Wen Qi като Tang Ya
Peng Gao Chang като Feng Xiao
Wang Yu Ning като Lin Dayi

 

Резюме: Ning Meng винаги е мечтала да стане главен изпълнителен директор, но е изправена пред опозиция от шефа си Lu Ji Ming, който смята, че тя не е квалифициран инвестиционен партньор. Затова Ning Meng решава да напусне настоящата си компания и в крайна сметка се присъединява към „Ying Shi Investment Company“. Нейната упорита работа и постоянство привличат вниманието на Lu Ji Ming, който и помага в критични моменти. В процеса Ning Meng също научава важни уроци от инвестиционната философия на Lu Ji Ming. Така двамата започват да си влияли и помагат, за да станат по-добри инвеститори...
 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click: 

Редактирано от mrnkaloto
тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи го почнах, първите три епизода бяха интересни. Доволна съм от главната двойка, тя е много миличка, но знае какво иска, а той е направо ужасен :) В първи епизод малко ми навя на секретарката Ким, но после стана доста по-различно. Да видим какво ще въртят и ще сучат 32 еп и кога ще се пречупи дървото (шефа), защото за сега никакъв намек за чувства не виждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха, играта се завъртя с появата на студентската тръпка на мацката около 10 еп. Редовния красавец за благороден втори главен - адвоката от "Малкото щастие" Liu Chang.

Сериала продължава да ми е интересен, дано да държат такова темпо до края. Чакам вече романтиката да почва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше как да се размине без бившата детска любов, която дотичва при при главния всеки път, когато някое гадже я зареже и той щото е много отдаден и сантиментален, и щото я е чакал цял живот да се върне, предпочита да бърше нейните сълзите и сополи, и тутакси забравя за наченките на романтика с главната. С туй клише яко им забуксува сериалчето около 16-17 еп. Ако не се освести смотльото в следващите две серии, ще го зарежа тоя сериал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах сериала, защото ми се гледаше нещо ненатоварващо и предвидимо. За моя приятна изненада тук всичко беше поднесено ненатрапчиво и с мярка. Въпреки че беше ясно какво ще се случи накрая, си следих сюжета с интерес, тъй като избягваха най-очевидните клишета. Серийките имат и още два големи плюса, в полза на гледането им:

1      1.  14-тия принц. Ако не знаете за какво говоря, непременно гледайте Lin Geng Xin в Startling by Each Step – един от най-добрите китайски сериали, които съм гледала. Няма превод на български, но ако поназнайвате друг език, няма да съжалявате за отделеното време.

2      2.  Tan Song Yun – тя е естествена, чаровна и (о, боже!) – дори има бузки в разрез в всички азиатски еталони за красота. Ако искате да се порадвате още някъде на естествената ѝ хубост, гледайте Road home, който вече си има и български субтитри.

Сериалът ми направи много приятно впечатление и препоръчвам за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...