Jump to content

Recommended Posts

Много благодаря за трудът и усилията и по тази страхотна драма:bow:

Много ми харесаха Найн и Даонюа,много сладки и чаровни бяха.Драмата си имаше от всичко.:)

Очаквам с нетърпение следващата ти драма с която ще се захванеш:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за превода.

Сериала ми беше интересен.

Даонюа и Найн много добре си изиграха ролите,имаше химия между тях,не бяха някои дървета.Хареса ми как съдбата си играе с тях и още от  много рано иска да ги срещне,но нещо все се обърква,докато накрая се запознаха в курорта и историята започва.

Големи образи са Бот,както и Кенди.На места малко преиграваха,но иначе бяха големи сладури.

Благодаря ти още един път за труда,и чакам всеки твой проект с нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за труда,който полагаш и продължаваш да превеждаш бл сериали. Това ще продължа да го гледам ,гледах му само първия епизод и го оставих в изчакване ,за да се съберат всички епизоди на куб.Успех в следващите ти преводи.:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха с нещо друго ще ни изненадат ли:lol2: . Приятно гледане на всички аз това го почнах и съм някъде в средата хубаво сериалче Но иначе наистина е страхотно за гледане ,но героите са ми странни незнам може би само на мен ,но аз ти благодаря ,че все още превеждаш и не си се отказал от това начинание  @niran

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си знаех,че бе редно да направят епизод само за Ти и Айс,сладури са двамата:) Епизода се разви точно както и трябваше,имаше си от всичко.Малко ревност,малко спорове и накрая както винаги романтичните и горещи сцени:inlove:

Какъв огромен татус (на медуза ми се стори че е) има Ти подхожда му си:D

Като цяло ми хареса епизодът.

Само да попитам защо в началото нямаше субтитри,точно където Ти репетираше как да поднесе чашката с кафенце на Айс? И накрая където бяха във ваната и там си размениха реплики,и там нямаше субтитри? 

Благодаря за преводът.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, ftisland said:

Аз си знаех,че бе редно да направят епизод само за Ти и Айс,сладури са двамата:) Епизода се разви точно както и трябваше,имаше си от всичко.Малко ревност,малко спорове и накрая както винаги романтичните и горещи сцени:inlove:

Какъв огромен татус (на медуза ми се стори че е) има Ти подхожда му си:D

Като цяло ми хареса епизодът.

Само да попитам защо в началото нямаше субтитри,точно където Ти репетираше как да поднесе чашката с кафенце на Айс? И накрая където бяха във ваната и там си размениха реплики,и там нямаше субтитри? 

Благодаря за преводът.:)

 

Защото нямаше реплики на тези места. Превежда се това, което се предостави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...