Jump to content

Recommended Posts

065208366660d40892b42f763c4c4c6a.jpg

 

Off Topic

FReZqQbaMAEyFP6?format=jpg&name=largeFReeT3xXoAA2ZBP?format=jpg&name=large

FShMkArUcAA4mnS?format=jpg&name=largeFShMkArVIAABm8K?format=jpg&name=900x900

 

Yumi's Cells Season 2 (유미의 세포들2)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Yumiui Sepodeul 2
 По уебкомикса на Lee Dong Gun "Yumi's Cells”
Период на излъчване: 10 юни 2022 – 23 юли 2022 г.
Време на излъчване: Петък - Събота 
Жанр: Комедия, Романс
Канал: tvN, TVING
Епизоди: 14
Режисьор: Lee Sang Yeob (Familiar Wife, Shopping King Louie)
Сценаристи: Lee Dong Gun (webcomic), Song Jae Jung ( “Memories of the Alhambra”), Kim Yoon Joo (“Find Me in Your Memory”), Kim Kyung Ran
Субтитри: Английски

 

Участват:
Kim Go Eun като Yu Mi
Park Jin Young (GOT7) като Ba Bi
Ahn Bo Hyun като Ku Woong
Lee Yoo Bi като Ru Bi
Park Ji Hyun като Sae Yi
Mi Ram като Kang Ida

Jun No Min като бащата на Ba Bi

P.O (Block B) като Control Z (гост)

 

Резюме: Сезон 2 на Yumi's Cells изследва връзката между Ю Ми (Kim Go Eun) и нейният колега Ba Bi (Park Jin Young). Ще намери ли Ю Ми истинската любов?

 

:essub:

 

Линк към Сезон 1 :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Свали с български и английски субтитри :click:

 

 Свали с английски субтитри:click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях забравила кога започва и много се израдвах като видях, че днес са излъчени даже 2 серии. Този път чинно ще си чакам българските субтитри, за да се посмеем и коментираме заедно с тези сладки палави клетчици.

 

Yumi's Cells 2 -1.jpg

Редактирано от desini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам с нетърпение. Изгледах първа серия и не мога да реша, да го гледам ли текущ или да го изчакам да излезе целия. Почти съм готова да се обзаложа, че накрая ще върнат Ун в играта и ще ги съберат на финала. Или щото съм му фен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си го обичам този сериал и това е. Не мога просто с тези клетки - толкова са сладки, забавни и и винаги точно в десятката. Авторката на уебтууна е гениална. Явно е изключителен психолог, с добър житейски опит и наблюдателност. Толкова добре пресъздава чрез клетките мислите, чувствата, емоциите, подбудите, действията и т.н. на младите хора, че непрекъснато се улавям, че и аз навремето съм мислела така или съм постъпвала така в сходни ситуации.

Детайлите, с които изобразяват клетките са не само забавни, но и много точни.  Хареса ми как бяха изобразили Любов в кома и после като я влачеха с кислородната маска. :28558: Чудех се каква е тази клетка на Ба Би с мексиканската шапка, а то било Романтичност :D е ми много ясно каква ми ти романтика без мариячи, серенади, песни и китари. А клетките Езици и на двамата май бая ще се вихрят в този сезон, при толкова романтичен главен очакванията са за мнооого целувки. :wub::yes::ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай текущия превод, изобщо не разбрах кога се изнизаха още 14 епизода от супер сладурските клетки на Ю Ми. :cry:

Ако не беше @b0rahae, надали и аз щях да го гледам, но много се радвам, че видях тази сладурска драма.

Сериалът по забавен начин ни учи на много неща, за които не се замисляме (или за които просто забравяме).

Много хора са предубедени към драма с толкова анимация, но ако не беше анимацията, за да покаже истинските реакции на Ю Ми в дадени ситуации, нямаше сериалът да е толкова цветен и завършен. :wub: Честно казано, даже ми се видя малко. :lol: 

Много се надявам да има и трети сезон. Както се казва... свърши баш на най-интересното :lol2:

 

Познайте коя ми е любимата клетка на Ю Ми! Подсказвам. :28558:

Off Topic

2b8d2643e3810d06a1453ad637a885e2.jpg

 

  • Харесвам 2
  • Мерси 1
  • Sad 1
  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, battle4thesunn написа:

Сериалът по забавен начин ни учи на много неща, за които не се замисляме (или за които просто забравяме).

Много хора са предубедени към драма с толкова анимация, но ако не беше анимацията, за да покаже истинските реакции на Ю Ми в дадени ситуации

Викаш, на създателите на сериала не им провървяло-слаби актьори, тъпи зрители, та се наложило да използват анимация, за да ги разберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти 30 серии, 2 сезона от които единия повторение на другия. Не е никакъв проблем този сериал да има сезони докато се изразходят всички актьори кандидати за главна мъжка роля,  И това като стане все пак да оженят главната за последния ..... Чиста загуба на време за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...