Jump to content

Recommended Posts

FRHZPQsaAAgx_GR?format=jpg&name=large

 

Off Topic

FRHMckgaIAAl5xY?format=jpg&name=large

 

My Family (マイファミリー)
Страна: Япония
Също така известен като: Maifamiri
Период на излъчване: 2022 – Април – 10 до 2022 – Юни – 12
Време на излъчване: Неделя 21:00
Формат: Renzoku
Жанр: Трилър, Мистерия, Драма, Семеен
Канал: TBS
Епизоди: 10
Режисьор: Hirano Shunichi, Tanaka Kenta, Miyazaki Yohei, Tomita Kazumasa
Субтитри: Английски

 

Участват:
Narusawa Family
Ninomiya Kazunari като Narusawa Haruto
Tabe Mikako като Narusawa (Makimura) Michiru
Oshima Miyu като Narusawa Tomoka
Haruto & Michiru's Friends
Kaku Kento като Miwa Aoi (Lawyer)
Hamada Gaku като Toudou Itsuki (Former Detective)
Kanagawa Prefectural Police Investigation Section 1
Tomizawa Takeshi като Yoshino Eitaro
Tamaki Hiroshi като Katsuragi Keishi
Sakoda Takaya като Kusakabe Nanahiko
Nasu Yuto като Umeki Tsukasa
Yamada Kinuwo като Washio Chigusa
Inoue Hajime като Gojima Teruo
Harukana Online Games
Takahashi Maryjun като Tatewaki Kanako
Watanabe Kunito като Bizen Yusuke
Fujima Sawako (藤間爽子) като Suzuma Aya

 

Резюме: Narusawa Haruto (Ninomiya Kazunari) е президент на компания за игри. На пръв поглед Haruto е щастлив човек с богатство и семейство. Трагедията обаче идва, когато дъщеря му е отвлечена. Единственият начин Haruto да върне дъщеря си е като се отърве от полицията и работи със съпругата си Michiru (Tabe Mikako), за да се бори срещу похитителите…
 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 изгледани серии. Сценариста познат в този жанр. Важното е да "не се оплете в собствените си плетки", щото му се е случвало на моя екран.

Иначе до тук добре. Всеки епизод завършва с :o

Не е комедия, хич , но вече ме напушва смях какъв бизнес сътвориха дружно Харуто и отвличащия, който и да е той.

До тук жанра е крими-психологическа драма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7-и епизод изгледан. Какъв проклет режисьор , пак епизода свърши на най-интересното място. Сега чакай....

Spoiler

Въпреки лежерния ми настрой към кримито и пуфтенето ми и в този епизод на няколко пъти за логиките, все пак финала ме изненада. Даже проверих колко серии остават , щото реших че ме готвят за последен епизод. Ама остават още 3.

С тоз финал на 7-и пак нищо не ми е ясно в цялата тази ситуация. Какви въобще ги върши тоз Тодо, къде е дъщеря му и каква е връзката със съпругата му и тазиSuzuma, къде е щерка му,....?!

Таз Tatewaki даде такова неудовлетворително за мен обяснение на действията си в тази серия ...

Въобще сценариста продължава само да плете и имам чуството , че пак ще се оплете финално, ще изпусне парата предварително и заглавието ...ще приключи по нанадолнището като крими и мистерия. А да видим.

 

Редактирано от Шоши-сан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне, трудно ми се отдадоха последните 2 серии. И двете ги гледах на няколко части, просто ми се губеше интереса. Тоз сценарист за пореден път в този жанр изпусна парата преди края. Образно казано. Така ги заплита кримитата уж мистерия и накрая една никакво развръзка и пълно разочарование. Язък за каста е най-крайткия ми коментар. Толкоз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нино е успял да вземе наградата за мъжка роля. Бях почти сигурна, че някое Джони ще я измъкне от Шотаро. И това е заради публиката, която беше гласувала за кохая на Нино - Мичиейда-кун в ролята на Киндаичи. Така Шотаро остана втори там. 

Сега остава и дорамата да спечели голямото отличие.

Ех! Ще го видя Нино, но знам, че няма как да е засенчи феноменалната двойна роля на Шотаро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го. Доста сериозно начало. Всичко се разви много бързо и разкри дълбоки проблеми в семейството. От друга страна, престъпниците, откъде са научили такива подробности около живота на тези хора? Това само близки до обкръжението им би трябвало да знаят.

На финала на еп. 1 се питам, ако полицията не помага, ще успеят ли да се справят двамата?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направиха всичко възможно, за да се отърват от полицията. Мислех, че без тях няма да се справят, но с двамата помощници може и да успеят. Поне чуха гласа на детето. И това е нещо.

Като гледам, колко поврати имаше за 2 епизода, се питам, какво ли ни очаква нататък?!

За момента подозирам доста хора, но възможно ли е конкурентната компания да го е направила? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. На трета серия съм и се чудя, дали наистина, ако извършителят влезе в играта,  няма да може да му се проследи акаунта?!

Обаче и полицията не се отказва. Какви ли не начини намира да вербува близки и познати на семейството. Не могат да ги винят. Всички искат да спасят детето.

За момента главните показват голяма задружност с приятелите си. Дано и те са това, за което се представят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле! Не мога да гледам. Стана прекалено напечено. Как може Мичиру да рискува така? Спрях еп. 5 преди финала.

Сериозен казус с тези отвличания. 

Обръщам внимание на актьора, който играе ролята  на конкурента. Много отднавна не съм го гледала на екрана, понеже знам, че е театрален артист, свързан с кабуки. Казва се Сомегоро Ичикава, макар че тук са му дали друго име. Отличен избор. Да видим, какво е неговото участие. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...