Jump to content

Infinite


Recommended Posts

Наистина не е за вярване, изписано е и на лицата им. Разбрах за победата сутринта от публикацията на Сонг Йол в Туитър. Как повтаря само: "Jin-jja-yo?", не му се вярва и на него. Трябваше той да каже нещо, У Хьон напълно изгуби ума и дума. Добре, че се намеси на финал, за да спре мъките с благодарствената му реч. Да им е честита победата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да са изненадани, защото другите две песни са много силни. А и  системата на оценяване на Инкигаьо е нова, те броят само онлайн продажбите, а момчешките айдол групи имат повече физически продажби по принцип...

 

И след като се изказах компетентно хахаха Честито на момчетата!!!!

 

А и Йеоли винаги е така не се притеснявайте, той и 100 пъти да спечелят пак ще е така хахаха

 

А сега и по случай 1 април той реши да си покаже магариите и туитъра му сега носи името на L :28558: И съобщението заедно със снимка

 

Hello.
I am L.
The human mann God!

:rofl: :rofl: :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново са първи и днес на Inkigayo. Браво на тях. Сега ги видях и добре, че дадоха този път на Сонг Гьо да говори. Вече свикнаха и не са толкова изненадани. Йоли ми хареса, доволна съм от костюма, дори и издържан в розово.
Тези дни покрай рекламата им със сладоледите и аз изядох доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_mkqtnbd1FZ1r2mivjo1_250.gif


 


Да спомена какви награди до този  момент са отнесени..


След първата победа идват първите победи на : Show Champion – (3 April) M! Countdown -  (4 April) Music Bank - (5 April) и вчера нали втора победа на Inkigayo ..


 


Определено вчера имаше голяма разлика,но при другите победи като се има предвид,че се изправят пред Davichi,Lee Hi, Busker Busker(те пък със песен от миналата година се изкачиха в класациите на първите места..) просто тези реакции са wowo..Наистина речта на Йоли беше най - добра от всички други..Изкефи ме как на една от речите, а сега де човека ми избяга:"Благодаря на майките ни,че  са събрали INFINITE" нещо от тоя род беше хахах.


 


На 16 март бяха в Банкок за Korean Music Wave,което го излъчиха наскоро..Пеели са още Chaser и Paradise,но е излъчено само Be Mine


 


 


http://vbox7.com/play:f10b58bda5


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 победа за MAN IN LOVE ...Втора за Music Bank...


 


Какво ни пуснаха LEON ..Хареса ми по какъв начин са го напавили


 



 


 


Определено  Woollim осъществява мечтите на момчетата ...Гюки имаше своя соло албум , Хоя и Дино албум в стил който им харесва...Ред е на Л


Той ще пусне фото книга с негови снимки ..Само 30,000  ще са копията които ще пуснат през Май.


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ги гледах с екипи на бейзболния отбор на Фукуока Софтбанк Хаукс от участието им в Япония (страхотен питчер Мьонг Су), а днес вече излезе и рекламата, която снимаха за Найк в началото на април. Хоя, У Хьон и Мьонг Су... Какви футболисти, какво владеене на топката, какво чудо. Рекламата много ми хареса.



974b2cf33baa1332.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dazed & Confused какво за бога сторихте с горкото ми Йоли :rofl:


20130416_Sungyeol_zpsfc644575.jpg


 


20130416_L_zps2a9dc723.jpg


20130416_Sungjong_zps8a93d8e2.jpg


 


 


И нещо за гледане:


130408 Beatles Code 2 - INFINITE ENG SUB  


130415 Mnet Beatles Code 2 with INFINITE part 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес беше обявен старта и при Music Core да се спечелят награди и първите победители са нашите момчетата. Те първоначално се изправиха срещу K.will, Lee Hi и Davichi.Страхотно силна конкуренция, но пък инспирит са силни и накрая изправиха момчетата с/у K.will..При обявяването на победителя имаше малко страности, но пък ето ние държим първата статуетка при Music Core. 

 

7 победата за Man In LOve.

 


В радио предаване какво ни сподели Iihoon от Btob

 

tumblr_mlh50hb4FP1s263juo3_250.giftumblr_mlh50hb4FP1s263juo4_250.giftumblr_mlh50hb4FP1s263juo1_250.giftumblr_mlh50hb4FP1s263juo2_250.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина беше странно. Изгледах преди малко техния откъс, с изпълнението и награждаването им. Обявиха първо K.Will, след това ново преброяване и все пак те бяха победители. Да им е честито. И е наистина най-добре да дават думата на Сонг Йол. Усмихнах се като видях как Хоя се стресна (хаха, не очакваше), когато K.Will взе микрофона на Мин Хо и им каза, че ги обича.

 

Това с Ил Хун, ако не се лъжа трябва да е от участието им онзи ден (бел. ред 18 април) в Shim Shim Tapa.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японския клип излезе..


 



 


Около 22 май  момчетата бяха в Америка ( Лос Анджелис ) по незнайни прични е вече стана ясно.


Снимали са клип и се превръщат в първата корейска група снимала клипа си там.


Клипа е сниман освен Universal Studio на около  4-5 различни места.


Там са снимали сцените на касови продукции като Трансформатор", "Изключителни Спайдърмен". Лейди Гага и Крис Браун също са снимали клиповете си там.


Клипа струва около 1 милиард вона, някъде пък го видях 10 милярда вона..


Всички от компанията твърдят,че сега ще направят с момчетата най - добрия им клип и най - добрия им албум


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е, сега когато звучи и на японски, а и клипът повече ми харесва от корейския. Kimi ni koi shiteru, kimi ni koi shiteru ... Така наистина звучи по-добре.
Хоя е радост за очите ми. Очаквам албума Koi ni Ochiru Toki на 5 юни. Да ганбаремасват и в Япония. Успех им пожелавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dream COncert провел се на 11 май, излъчен на 31 май. Пяли са и Nothing’s Over


 


http://vbox7.com/play:0030229641


 


Феновете се подготвят за 3-тата годишнина на момчетата..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9 юни момчетата отпразнуваха и трите си години заедно след дебюта им

 

Днес имаха прескоференцията за предстоящия им голям тур ..Можете да видите новите прически на двама от тях - Йоли И Джонг ...хаха преди макнето беше още по ужасно сега са му оправили късата коса... След като му отрязаха дългата имах чувствот,че са взели една купа и по нея са рязали..

 

Излезли са датите започва от 9 и 10 август в Сеул и продължа през

 

Tokyo / Fukuoka / Hiroshima / Kobe / Bangkok / Singapore / Taipei/ Kula Lumpur / Beijing / Shanghai / Guangzhou /

 

През Ноември ще започнат с   Los Angeles / New York / Lima / London / Paris  , като има ще има  и още

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснала съм да сложа Дино и майка му участващи в Mamma Mia


 


Не знам защо ама на мен ми почва от 15 минута, ако при вас е така върнето си го


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после днес японците качиха албума. Голямо чакане, всеки ден проверявах, а албумът излезе на 5 юни.
Доволна съм, изслушах всичко. Timeless на У Хьон ми е любима песен, винаги я слушам с голямо удоволствие, но и сега на японски ми звучи още по-добре... Shinjite boku wa, matsuyo tada kimi wo aishiteru.
Mamma Mia съм го заделила и него от няколко дни, трябва да видя и участието на Донг У.

 

Infinite - Koi ni Ochiru Toki (1st Japanese Album) Download

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес излезе рекламата им за Pepsi. Има четири версии, но ето пълната, която е две минути. Много хубава реклама. Фен съм повече на другата известна марка, но и това става.

Let's Do It Now!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...