Jump to content

Infinite


Recommended Posts

Лелее, как така съм пропуснала, че моят любим L-чо ще играе в нов сериал.

Дечкото наистина има късмет относно колеги, а песничката на сладурите от ОСТ-а e много весела!!

Eто и видео от пресконференцията ТУК. Успех на ситкомчето, което е стартирало вчера по MBC!!

И и рекламката за плеъра на Самсунг Галакси

и
.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И докато чакаме началото на 2013 за под групата H с красивите ни Hoya и Dongwoo ...друг красив глас и лидер - Sunggyu - ще ни даде първия си солов дебют.

На 31 от Woolim пуснаха това като загатнаха нещо с думите: “Solo Invasion

от друга страна L ни пусна на 2 ноември тази снимка с посланието D-4

A6tY3GvCYAAPe9w.jpg



A днес окончателно се появи тийзърна снимка ...Главната песен ще се казва “Another Me”,

++ какво да очакваме от това, което ни е подготвил

Иначе момчетата сега са в Япония и имат турне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно ли... точно моят пост беше почти готов.. laugh.gifрадвам се че още някой се е сетил за момчетата. Иначе аз от няколко дни вече не спирам да ги слушам и ми харесват все повече и повече.

И понеже главното, което исках да кажа - bubble го постна, ще сложа едно видео, което буквално ме потресе blink.gif

 

направо не искам да знам до къде могат да стигнат тези фенове, за да са близо до идолите си. Лично аз винаги се ядосвам като гледам подобни клипове. Не знам дали е поствано преди, съжалявам, ако се повтаря rolleyes.gif

Също така всички, които исках да гледат Ranking king - ето линк за 1вата част на 1вият епизод. Останалите са от дясно smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха сори сори....Ама нямаше как да не го кажа...Днес в нета се пусна соло песента на лидерчето..Май ще се казва Shine, a не Another me....Или просто това е просто така пусната песен ...не можах да свана..Но тази песен е направена от Sunggyu с помощта на Kim Jong Wan от Nell... На мен ми харесва..Не знам какво да очаквам от главната (ако не е тази де)
Четях из коментарите в тубе и някои обсъждат дали това не е рок версията на Because


В melon чарта веднага след пускането на песента зае следните позиции

1. Kim Sunggyu
2. Infinite
4. Shine

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М, аз мисля, че соло албумът му ще се казва Another Me (поне от споделената картинка), а това просто е песен от албума, но не съм сигурна smile.gif

Колкото до песента.. много, много ми харесва.. :wub: Дано й направят MV, заслужава си tongue.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познайте кой е изненадал Song Kyu на мястото на заснемането на видеото към новият му соло сингъл? tongue.gif

68335299.jpg

 

Пише още, че видеото и албумът ще излязат в близките няколко седмици.. дано да е по-скоро laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди Woolim излезе с информация, че са направили клип на I need you..Не се знае и кога ще излезе..Не се знаеше дали ще промотира и тази песен..Днес обаче я пя на Mcountdown..Ето клипче от изпълнението

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bubble, мерси че го сподели.. smile.gif

Това е песента, която най-най-много ми хареса от албума му, и която много обичам да слушам, когато съм напрегната. Мелодията е много успокояваща, а гласът му е повече от прекрасен :wub:

Нямам търпение за клипа smile.gif

Ами не знам на Myung soo защо са му причинили това dry.gifЕто една за компенсация laugh.gif

tumblr_m0rz9oTxml1qhljjd.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2012 MelOn Music Awards
tumblr_mf0w6nVG3o1r47lzzo1_1280_zps7eca0

Woohyun беше един от водещите на наградите. biggrin.gif

Hoya отнесе цялото внимание на тези награди, поне според мен хахаха Голям чар и сексапил ръсеше навсякъде laugh.giflaugh.gif
Но синята коса на моят любим Чодинг беше върха за мен хахаха

tumblr_mf0w3bydGZ1r47lzzo1_500_zps5621a9

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обожавам клипа. Песента ми стана любима още от първия път, когато я чух и много се зарадвах, когато разбрах че ще снимат клип.. но не очаквах да го пуснат толкова скоро и то без тийзъри. Но какво пък, признавам си, че съм много, много приятно изненадана laugh.gif

А самият клип е невероятен. Толкова семпъл, но красив едновременно. Черно/белите клипове наистина са ми слабост и тук уцелиха слабото ми място. И накрая преминаването към цветната версия се е получило много добре!

Ох, да, много ми хареса. :wub: А на Сънги много му отива червена коса tongue.gif

 

Едно интервю на него.. от него laugh.gif

(кое е по-хубаво от Sungkyu? Двама Sungkyu ^^) laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни са много ясно rolleyes.gif Весели празници и от тях :wub:

 

А януари DongWoo и Hoya като под-групата Infinite H ще ни зарадват с нов албум.

20121030_infiniteh.jpg

Първото им изпълнение вече е пуснато, затова няма да се повтарям laugh.gif

 

И песента им за драмата, в която МьонгСу участва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...