Jump to content

Infinite


Recommended Posts

Тъпо е, че двама човека правят песни от името на цялата група.

Искам нови песни като Before the down с още по интересни хореографии, а не да ми рапират и подтичват насам-натам.

Не сме се разбирали така. Че и двата нови клипа са зарибяващи - е факт, но бягат от стила на групата и това ме дразни. :nunchako:

 

Затова имат Х :). Мен ми харесва тоя им стил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано на мен клипът на Special Girl ми хареса повече, но и този не е лош laugh.gif Много им отива този стил и определено хората, с които работят, си знаят работата. Но троловете от woollim трябва да спрат да ни изненадват така, вярно че по-голяма тръпката, но все пак..

Аз да се похваля ^^

 

5803295f.jpg

 

Преслушах от албума всичките песни и действително е много добър. Не знам какво повече да кажа за него, определено много съм доволна и не съжалявам, че си го поръчах. laugh.gif

Дуото участваха в Weekly Idol, но за съжаление епизодът още няма субтитри.

Слагам няколко лайфа в спойлер^^

А в днешното

с Билборд ни казаха, че подготвят албум, който е 80% готов и ще излезе скоро ^^

Да почваме да спестяваме, Inspirits! laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая нещо соло и за Woohyun! Въпреки че не е съвсем соло

:lol:

Сладура ще участва в нова версия на песента на инди изпълнителката Lucia.

Песента “Cactus” е била издадена в две версии в албума ‘Re; code‘ - едната на Lucia , а другата на Cha Se Jung от Epitone Project.

 

Сега ще чуем и видим и версия с прекрасният глас на Woohyun.

 

Тийзър за клипа:

 

LOEN TV : CSI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента още вчера излезе днес се появи и клипа ..Хареса ми приятно е ..Пък кой би отказал да слуша гласа на Woohyun

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WOOLLIM oт мен твърдо заявява позицията си на трол....Днеска сутринта все се пишеше,че април/май ще се завърнат и бам преди има няма 1 час официално обявиха,че младежите ще се завърнат през март...

 

Ето и тийзъра, който пуснаха

 

 

Днес момчетата празнуват своя 1000 ден + имаха голяма фен среща на която присъстваха 12,000 фена...Оснвен,че са говорили са изпълнили и песните : ‘Come Back Gain’, ‘She’s Back’, ‘Be Mine’, ‘The Chaser’ ‘Nothing’s Over’, ‘Before the Dawn (BTD)’

Събитието продължило 2 часа и половина ..Като специален водещ е бил Kwak Jungwook (SCHOOL 2013), той е под ръководството също на WOOLLIM

 

 

tumblr_mizmaxmmX51r2mivjo1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честити 1000 дни на тези прекрасни момчета.. И още прекрасни години заедноо

 

tumblr_mj370rvtvj1qb21tfo1_500.gif

 

И още едно,което много ме изкефи

 

 

tumblr_mj3o8nUKsK1r42il5o7_r1_500.gif

tumblr_mj3o8nUKsK1r42il5o1_250.giftumblr_mj3o8nUKsK1r42il5o2_250.giftumblr_mj3o8nUKsK1r42il5o3_250.gif

tumblr_mj3o8nUKsK1r42il5o4_250.giftumblr_mj3o8nUKsK1r42il5o5_250.giftumblr_mj3o8nUKsK1r42il5o6_250.gif

tumblr_mj3o8nUKsK1r42il5o8_500.gif

 

 

 

 

Послучай 1000 дния ден на момчетата, компанията е решила да пусне една сцена от ‘Inkigayo‘,която никога не е била излъчвана...

 

Песента е “Fly High” заедно с Baby Soul( за всички не знаещи момичето е от същата компания, и се смята за едно от момичетата в новата женска група на компанията)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера беше пусната тийзърна снимка на новото лого.
Момчетата бяха на Korean Parliament Award Ceremony и взеха наградата за ‘Popular Music of the Year‘

И клипче от събитието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска хубави неща се случват на ИНспирит...Разбрахме деня


Пуснаха и първия тийзър, където виждаме сладкото макне

И тъй като в Б-я е още 13 март
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващите тийзъри са на Дино и Нам



Излезе и вероятния трак лист на 4тия им мини албум...Заглавната песен ще носи името :Man In Love: ..А ако в албума наистина има тази песен,която е под номер 6 ще съм мега радостна..

1. 인트로 (Intro)
2. 맨인러브 (Man in Love)
3. 이보다 좋을순 없다
4. 그리움이 닿는 곳에
5. Beautiful
6. 60초 (60 Seconds / INFINITE ver.)
7. 불편한 진실

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го тийзъра и на моята прелест

:lol:

 

 

Аз пък не съм доволна за групувата версия на 60 Seconds. Това си е песен на Гюджиджи и негова трябваше да си остане....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставащите дни намаляват...Вчера и днес ни изненадаха с тийзърите на Хоя и L-чо...Кой иска да учи в университет "Инфинити"




Ето и промо снимките на Хоя, Нам и Принца...

tumblr_mjs4i5TNCz1qc32n5o1_500.jpg
tumblr_mjqbe6OTNX1qc32n5o1_500.jpg
tumblr_mjtzh8unMS1qc32n5o1_500.jpg



И още едни нови промо снимки с прекрасно качество, които наблюдавахме по време на промотата на момчетата в различните предавания за следващата седмица

МОмчетата ще имат лайф чат повече яснотa от тук
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук не бях изненада ..Очаквах точно този стил.. - Nothing's Over Клипа много красив,цветен..Момчетата са много хубави ..Хореографията искам да я видя хубаво...
Четох коментари веднага се почнаха,че с черните костюмчета приличали на EXO-History...



Албума Oнлайн ЛИНК 1

Албума за теглене ЛИНК 1 /// ЛИНК 2 ЛИНК 3

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилично шарена, весела, изпълнена от симпатични момчета. Сутринта като я чух не ме грабна, сега на второ, трето слушане, като че ли става. Свалих си и албума, ще му хвърля едно ухо и на него, за да разбера за какво става дума.
Във видеото повече гледах към Мьонг Су, но познавам отлично и Сoнг Йол. Стана ми интересно какво ще прави с тестото и ябълките, та му обърнах внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си, че след първото слушане не бях на седмото небе, но след няколко слушания песента ме грабна тотално, особено припева е много "заразяващ" :D Иначе на мене на EXO не ми приличат по-скоро се сетих за SHINee с тези шарени костюмчета на денс моментите, но то явно концепцията за тази пролет в Kpop-а е такава ... :huh: А това коте от видеклипа ме кара да се усмихвам всеки път като го видя ... супер сладко е :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу супер сладки!

 

Nothing's Over ми е любима тяхна песен и тази цветна концепция винаги им е отивала. Песента е зарибяваща, абсолютно в техен стил.

 

Йеоли е... да го направиш на сладкиш и да го хапнеш :lol::lol:

 

 

tumblr_mjrr7x9opW1r0mmb8o2_250.giftumblr_mjrr7x9opW1r0mmb8o4_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина е зарибяваща, дори и аз си направих труда да прочета какво точно пеят и сега вече два дни припявам "Namjaga saranghal ttaeen".
Йоли вчера го видях и на снимка от инстаграма на Кей, която бе озаглавена "91 again", а на нея освен тях двамата бяха У Хьон и... Джин Уон (о, радост!).
И не го яж, ще ти стане лошо от толкова много захар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moмчетата разбиват всякакви класации..Вчера беше пуснат и дигитално албума им.Завръщанията на момчетата в различни предавания...

 

tumblr_mk6a1qGE6P1qleq22o1_500.gif

 

@Mcountdown[21/03]

///

@Music Core [23/03]
///

@Inkigayo [24/03]
///

 

 

@Music Bank [22/03]

Still I Miss You & Man In Love

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:4c5ea041b9

 

 

Днес  момчетата спечелиха първата си награда на сцената на  INKIGAYO  ..Бяха срещу Davichi и Girls"Day..Момчетата бяха тотално изненадани ...Толкова прегръдки и смутени физиономии..Те пък и дадоха на кой да говори....Защо пък са чак толкова изненадани,все едно никога не са печелили..

 

 

Някои не можеха да повярват,че обявяват тяхното име до последно 

 

tumblr_mkioy5BELF1qc0y68o1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...