Jump to content

Infinite


Recommended Posts

Днес на Gayo Dejun Infinite бяха страхотни както винаги. Хареса ми ремиксът на The Chaser интересен е и танцът на Infinite H...те изпълняваха някъде към края на самото шоу...

 

Infinite H

:click:

 

Infinite ~ The Chaser

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, много съм доволна от изпълнението им на MBC Gayo Daejun днес, представиха се прекрасно. Насладихме се малко на Infinite H в началото, след това всичките изпяха песента на прекрасния лидер, който си е сменил цвета на косата. Жалко, червенокос ми харесва повече laugh.gifИмаше и ремикс на The Chaser, който много ми хареса. Танците им бяха страхотни, само не знам каква е тази мания по косматите неща, почти всички изпълнители имаха нещо такова по тях. Тук избраният беше Хоя, с космат елек laugh.gif



А за inspirits, новогодишният подарък от Woollim Ent е обложката на предстоящия албум на Infinite H. Нямаме търпениееееееее smile.gif
 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

INFNITE за FILA KOREA
“Стилния, ярък и енергичен образ на Infinite е идеално решение за новата концепция на Fila Korea и групата са избрани за новите рекламни лица на Fila . Дори на снимките момчетата са се справили отлично при избора на дрехи един за друг и са създали ярка атмосфера на снимачната площадка."
С новата стилна колекция Fila Korea планират сътрудничество с Infinite през новата година.
02213748.jpg

infinite.jpg
infinite_3.jpg
infinite_4.jpg
infinite_5.jpg


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

INFINITE H официално ще направи дебюта си на 10 януари на сцената на M!Countdown ..След това или преди това ще имат на специален шоукейс в UNIQLO AX (СЕУЛ) където определен брой фенове ще чуят песента Fly High" за първи път.

 

Ето промо снимката на момчетата от днес

 

5693217V.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме си и тийзърче вече. Тцтц, как са ги изтупали, не мога да го позная laugh.gif
Иначе това, което чух и видях ми хареса, няма как да е иначе. Да става 11 вече, че нямам търпение..

[


 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и траклиста ни е известен.
3 се превежда като When You're Not There,
а 4 - Can't Do It smile.gif

Да идва вече петък, че не се издържа вече laugh.gif
Слагам малко гиф-чета laugh.gif
tumblr_mg7r13d2NZ1qlqy6to1_500.gif


tumblr_mg7maggG5O1qzhnibo1_500.gif
tumblr_mg85pnupNc1r8r1w2o1_500.gif

tumblr_mg7yualuQ01qivyc2o1_400.gif

tumblr_mg7yualuQ01qivyc2o2_r1_400.gif


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ииииии тийзър за Special Girl laugh.gif

май в момента са на вълната - колкото по-цветно, толкова по-хубаво... и не са далеч от истината де, тази им визия ми харесва повече laugh.gif

Хоя обаче си е изневерил на лилавото, но пък косата на DongWoo компенсира smile.gif

Лично аз очаквам с нетърпение албума laugh.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес момчетата имаха изпълнение в @m Countdown като изпълняваха Without You и Special Girl ..Единствените, които сигурно са чули всички песни са били 333те фена след това на специалния шоукейс..

 

http://vbox7.com/play:d98d3e5931

 

А преди малко ни изненадаха като пуснаха превю на всички песни

 

 

Още малко остана да се насладим на тази тава от песни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави шарени ама това ли е заглавната песен ахаххаха <3 WOOLLIM пак си прави странни шеги с нас ..Eто албума за теглене

:click: :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу колко са сладки

:wub: Много шарен и весел клип, не е нищо ново, но е готин. bubble защо си учудена че това е заглавната песен, да не очакваше някакъв зверски хип-хоп да изкарат от рода на Tiger JK хахах все пак са айдъл група трябва да си радват фенките. Пък и песента е подходяща за тях според мен.

 

Не съм им гледала още M Countdown-а и не съм чула целият албум, но видях че е почти изцяло написан и композиран от изпълнителите на Amoeba culture така че на мен 100% ще ми хареса.

A BumKey кога ще спре да припява на останалите и ще започнат отново да издават песни с Topbob , но отклоних се хахаха

 

tumblr_mggb1hBM6L1rs9l21o1_250.giftumblr_mggb1hBM6L1rs9l21o2_250.gif

 

tumblr_mgg284A70P1r4l5n9o4_250.giftumblr_mgg284A70P1r4l5n9o7_r1_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумчето е свежо, има малко пълнеж, но доста хора, които видимо помагат вкарват свежа кръв. Умен избор на екипа зад проекта.

А, да и Primary си показа лицето..хехе, не го прави често. :lol:

 

Двамата са супер сладки у клипу - Hoya e талантче, пее, секси е, денси - менси, актьорства..абе се справя момчето, Dongwoo е леко схванат на моменти, но мисля, че се справя и той. Има секси глас, и то като пее, не рапира.

Като цяло отдавна не съм се радвала на комбо участие, визирам, че гледах и първото завръщане на сцена като двойка. Е, няма да минат любимото ми комбо, то се знае, но не виждам лошо тези сладури да са се вдъхновили от тях.

Самата песен" Special gIrl" е скучничка, но пък с клипа става. Сетовете носят усещане на Jibe Gajima-то времена и са ми чаровни, освен, че сценарият тук с мацето е приятна закачка.

Without You ми харесва, да кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Awwww, клипа супер много ми хареса!! Танците, декорите, песента, ДРЕХИТЕ (да живее стилистът/стилистката laugh.gif) - всичко ми хареса wub.gif
А на Дино лично аз не мога да му се нарадвам. Особено с червено-черните панталони laugh.gif дано по-дълго си остане с такъв цвят на косата, много ми харесва.. дано и Sunggyu реши да се боядиса отново, че и на него червено му отиваше повече..
За останалите песни от албума все още няма да коментирам, тъй като не съм ги чула още. Ще изчакам албума да пристигне и чак тогава ще ги слушам! ^^

А на CEO-то им не мога да му се нарадвам... ахахаахахха laugh.gif
5726659L.jpg
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни са харесват ми всички песни, но най-много се радвам на Victorious way & Without U :)

Kлипът, дам шарен, забавен, харесва ми ;) Явно модата е да са много шарени :) Ох ох ох Хоя както винаги уникален, като го гледах на двата лайфа е не остана на едно място обиколи цялата сцена :) Браво дано да ги харесат, пожелавам им много успехи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятни са! Колкото по-колоритни и атрактивни толкова по-добре! Цветното винаги привлича особено от Корея! Песента е много свежа и запомняща се, втори ден си я тананикам. Стайлинг, хореография, идеята в клипа всичко много ми харесва! И двамата са страхотни сладури да се чудиш кой ти е по-любим в случая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като направиха успешен дебют със "Special Girl" Infinite H позират пред камерата за фото сесия на списание Ceci.

Dong Woo и Hoya се вписват в новия си хип-хоп имидж безстрашно привличащи погледа с цветни и атрактивни комбинации.

По време на интервюто, Dong Woo и Hoya отговорят на въпроси за новия дует, запознанствата, и разбира се за другите момчета от Infinite.

Когато го попитали за разликата между Infinite и Infinite H, Hoya отговорил: "Графикът е по кратък и приключваме по-рано, защото работата е на половина, но отговорностите са по-големи. "

Dong Woo добавя: "Когато сме седем, е пълен хаос, но само двама, ние сме много по-спокойни."

19726047.jpg

 

73456712.jpg

94623286.jpg

55149405.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаахах Ето още един клип на момчетата този път от първия им тийзър на песента Without You

..И да никой не знаеше,че днес ще излиза каква по прекрасна изненада..Дано и тази песен промотират след Special Girl

 

 

И превода на песничката:

Първи Втори

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо е, че двама човека правят песни от името на цялата група.

Искам нови песни като Before the down с още по интересни хореографии, а не да ми рапират и подтичват насам-натам.

Не сме се разбирали така. Че и двата нови клипа са зарибяващи - е факт, но бягат от стила на групата и това ме дразни. :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...