Jump to content

Infinite


Recommended Posts

Звучи супер просто. Infinite никога не разочароват  :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и видео клипът към заглавната песен. 

 

На мен лично за сега ми е: "харесва ми", но ще си дам повече прослушвания време за по-задълбочени анализи :D

 

А това е preview на всички песни в албума, радвам се, че One Day е включена от седмици я слушам.

 

 

 

Ето и едно изпълнение на живо на One Day, за което както споменах превъртам през последните седмици :) 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е перфектно, вокали, синхрон, хореография, разпределение на частите, ще се слуша много.

 

 

Добавям и линк за целия им албум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко много чаках за албум на Kim Sung Kyu, че като това се случи даже го проспах, напоследък не следях много кпопа. Сега събитията се връщат към нормалното. Всяка една песен е невероятна, както и заглавната. Уникален изпълнител е, Infinite са щастливци да е част от групата им.

 

 

линк за албума

 

На живо:

 

Off Topic


 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да пропуснем и дебюта на Hoya като солов артист. Най-накрая може да покаже истинския си потенциал и колко талант притежава.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hoya също влезе днес в казармата.Ще служи като обществен работник.Той написа писмо до феновете си,където обеща,че ще се върне като по-зрял и по-добър човек...

Последните му публикации в инстаграм са пълни с пожелания от феновете му за безопасно изкарване на казармата...

Няколко часа преди да влезе той качи в ютуб канала си и инстаграм кавър версия на песента“Me After You” на Paul Kim.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...