Jump to content

Recommended Posts

FQqXp9aXwAAggdn?format=jpg&name=large

 

Nanba MG5 (ナンバMG5 (エムジーファイブ))
Страна: Япония
Също така известен като: Nanba MG5
По мангата на: Ozawa Toshio - "Number MG5" (ナンバMG5)
Период на излъчване: 2022 – Април – 13 до 2022 – Юни – 22
Време на излъчване: Сряда 22:00
Формат: Renzoku
Жанр: Екшън, Училищна комедия, Драма
Канал: Fuji TV
Епизоди: 10
Режисьор: Motohiro Katsuyuki
Субтитри: Английски

 

Участват:
Nanba Family
Mamiya Shotaro като Nanba Tsuyoshi
Iwakawa Haru като as young Tsuyoshi
Ukaji Takashi като Nanba Masaru (Tsuyoshi's father)
Suzuki Sarina като Nanba Naomi (Tsuyoshi's mother)
Mitsushima Shinnosuke като Nanba Takeshi (Tsuyoshi's elder brother)
Hara Nanoka като Nanba Ginko (Tsuyoshi's younger sister)
Shirayuri High School
Morikawa Aoi като Fujita Miyuki (Classmate)
Tomita Miu като Morita Maki (Classmate)
Harumoto Hiro като Shimazaki Noboru (Classmate)
Kato Ryo като Azuma Michiru (Art Club President)
Fujita Masumi (藤田真澄) като Nishida Ryo (Art Club Vice-President)
People around Tsuyoshi
Kamio Fuju като Godai Naoki
Morimoto Shintaro като Daimaru Daisuke

 

Резюме: Nanba Tsuyoshi (Mamiya Shotaro) е роден в семейство на янки, затова се очаква да наследи по-големият си брат като най-силният боец в училище. Въпреки това, без да знае семейството му, той решава да се запише в най-добрата гимназия в града, за да живее като „нормален гимназист“. Може ли да поддържа двойния си живот като най-силния побойник в града и като нормален ученик?
 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настройва се да гледам, понеже 3 серии вече са преведени. Шинтаро Моримото е имал лек инцидент, завършил с фрактура на носа, но ще продължи да снима.

Ганбаре! Изглежда забавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам да го видя, като се насъберат малко повечко преведени епизоди. Има дого (озвучавано от Канджиро Цуда?), какво друго му трябва на човек, хаха. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре беше епизод едно. В този жанр няма какво ново да измислят. Поне няма да разчитат изцяло на боя, а двамата съперници може да се сдружат. От двойната самоличност на главния предпочитам да виждам училищния Намба.

Има и говорещо шиба ину. Добре синхронизирано с манга образите. Получават им се тези герои на японците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разконспирираха го още в еп.2. За малко.

Приятелство, семейство, комедия. Добра работа! Много им отиват героите на всички.

Леле! Това Каджи ли беше? Вече не мога да го разпозная. Толкова е напълнял. Не е той.

В другата серия - Шинтаро Моримото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С всяка серия става все по-добротова заглавие. 

Отлично включване на новите персонажи в еп. 3. Страхотна химия и взаимоотношения. Шинтаро Моримото показва завидна енергия на екрана. Не съм го гледала в роля от времето на Бакалея. Много е забавен. Сигурно падането ат клона го е контузило. Хаха!

Позната история с двойна самоличност, но показана много вълнуващо и убедително.

Готино семейство има главният. Само да го оставят да се развива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестока четвърта серия! 

Весело, трогателно и яко едновременно.

Това е едно от тези заглавия, които успешно предават на екрана оживелите картинки на манга. А с актьори като Шотаро Мамия и компания, качеството е гарантирано.

Мислех, че след Kyou kara ore wa няма да направят нещо толкова добро, но ето че отново са се постарали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много силна 7ма серия. Трогателна!

Ясно е, че човек няма как вечно да крие другата си самоличност. Дано и останалите от семейството го разберат!

И още нещо важно. Тук японците ме подсетиха, че когато решат, могат да си защитават правата, макар много пъти в реалността да са показвали обратното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле! Свали си маската! Не че тя вършеше някаква работа, но поне да му се радва човек. Ха ха! Чак надпис имаше за тази култова сцена! 

Това беше епизод за приятелството. Прекрасен!

Следващата серия се очертава голяма драма.

Направо не ми се иска да свършва това заглавие. Толкова е забавно и поучително, без да е безвкусно и клиширано, макар че темата е позната.

Шотаро е като залепнал за ролята. Всеки си е точно на място. 

Сега схванах горния пост за Кенджиро Цуда. Сейюто озвучава кучето. И то е част от семейството. Много важна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не драма, а цяла трагедия се получи. Сринаха целия образ на Топпоку. Тежко е. Но това е реалността.

Голямата дилема ще е, кое е по-силно: семейството или нарушените му правила?

За капак - райдърско гостуване в лицето на Хироаки Иванага. Скоро не съм се сещала за Озу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че и баткото се преобърна! Нещата си дойдоха на мястото. Е, не мина без рев и сополи. Чак мен разчувстваха. Да видиш ревящ Топпоку не е красива гледка. Важното е, че възрастните си признаха грешката, което не е често срещано явление.

Много поучителна последна серия от гледна точка на заслужената работа и съвместните усилия. Японците показаха нещо, което не ми се вярва винаги да им се получава на практика: как, когато им се нарушат правата, всички заедно могат да накарат отговорните да изпълнят исканията им. Заедно!

Все си мисля, че Нанба няма да зареже съвсем боевете. Оказва се, че след финала имало някакво продължение. Спешъл ли е? Трябва да се разровя, че вече ми е мъчно за физиономиите на всички.

Имаше и още една добавена песен. Въобще, музиката е фантастичния, редом с другите показатели на дорамата. Основното парче влиза под кожата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...